Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )

5 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Empty
MesajKonu: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:27 am

ARKADAŞLAR YENİ BİR DİZİYE İMZA ATIYORUM ÜNLÜ DİSNEY CHANNEL DİZİSİ HİLARY DUFF'INDA BAŞROLDE OLDUĞU '' LİZZİE MCGUİRE'' DİZİSİNE BAŞLIYORUM HABERİNİZ OLSUN,BU ARADA WAVERLY BÜYÜCÜLERİ 4.SEZON ÇEVİRİLERİMİ İPTAL ETTİM BU DİZİYE YER VERDİM ARTIK BU DİZİ ONUN YERİNİ ALACAKTIR DİZİ ÇOK GÜZEL ESKİLERDEN İLK OLARAK 2001'DE BAŞLADI 2004'TE BİTTİ VE TÜRKİYE'DE VE DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDE DİZİ HİÇ YAYINLANMADI, ÜLKEMİZDE İLK BENDEN OLACAK İNŞALLAH ALLLAH KISMET EDERSE Very Happy,DETAYLI BİLGİ İÇİN:

2.YENİ DİZİ A.N.T FARM

3.YENİ DİZİ TRUE JACKSON VP

4. YENİ DİZİ SABRİNA GENÇ CADI ( DİZİSİ )

http://tr.wikipedia.org/wiki/Lizzie_McGuire_(dizi)

YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) 501497~Lizzie-McGuire-Posters

YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Lizzie+McGuire+lizzie_mcguire

YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Tumblr_l6565z5DtX1qa8tu8o1_250

En son scorpionss tarafından Perş. Tem. 07, 2011 6:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:30 am

Ve True Jackson dizisinede yeni başlanacaktır,diğer dizilerde zaten iCarly'nin dışında hepsi nette ilk kez sadece sitemize ve Türkiye ilk olarak benden ( Victorious 2.Sezon'da beste644'ünde payı vardır ) Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 1:09 am

VE 3.Sürpriz ABD'DE YENİ BAŞLAYAN YEPYENİ BİR DİZİYİ DE ÇEVİRECEĞİM ''A.N.T Farm''

http://tr.wikipedia.org/wiki/A.N.T._Farm

En son scorpionss tarafından Perş. Tem. 07, 2011 9:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:39 am

Peki flood için özür dilerim,sizin bu konudaki görüşlerinizi almak isterim,yani neler? Very Happy
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 10:55 am

Bence corry beyaz sarayda tahtso raven yada so randomu çevir bence.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:02 am

Bunları çevireceğim Very Happy
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:03 am

Tamam olur da ANT Farm yakında Disney de çıkar ama That so Raven ise bir daha gösterilmez. Ama sne çevireceksin. Senin kararın ben sadece görüş bildiriyorum.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:08 am

Evet A.N.T Farm yakında Disney'de çıkacak ABD'den şöyle birkaç bölüm daha geçsin öyle çıkacak belki çıkınca çevirmeyi bırakırım belli olmaz Smile,

That So Raven'da belli olmaz belki çeviririm hepsine True Jackson'ın dışında dün karar verdim heleki Lizzie McGuire Dizisini çevirmeyi çok istiyorum. Very Happy
gizemlover
Moderatör
Moderatör
gizemlover

Paylaşım Puanı : 306

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:09 am

Lizzie Mcguire ve Hilary Duff çok severim Smile Şimdiden emeğine sağlık Wink

Çeviri ve senkron işlerinde kolaylıklar dilerim Wink
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:11 am

Bende çok severim o yüzden çevireceğim gizemlover,teşekkür ederim,sen birkaç dakika msn'ye girebilir misin? Very Happy

Onun filmide çok güzeldi İtalya'da Aşk izlemeyenler de hemen izlesin .Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:23 am

Çok güzel Lizzle Mcguire. Kitapları var onun.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:30 am

O dizi müthiş İngilizce izliyordum şimdi sizler içinde çevirmek büyük bir zevk olucak Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:33 am

Bende filmini izlemiştim çok güzeldi sağol Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:37 am

Evet süperdi gerçektende.Çok seveceksiniz eminim diziyide Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:41 am

Artık disney channel'da yokmu
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:44 am

Hayır yok maalesef kaldırdılar vardı galiba eskiden ama ABD'dede oynamıyor kalkmasından nefret ediyorum.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:50 am

Eski oldğu için sanırım even stevens gibi
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:53 am

Hiç Disney Channel Türkiyede çıkmadı sanırsam çünkü türkiyeye 2006 da geldi.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:55 am

Evet eskileri çok özledim aslında isteseler neler neler yaparlar Disney ama işte eski diye bunları kaldırdılar Mad
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:57 am

Bende özledim ben eskiden sevmiyordum raven zamanında sonra hannah montana ile 2007 ya da 2008 de sevemeye başladım. Ama çok geçti Raven bitmişti. Altyazılı diye de zack ve cody ile coryy çok sevmiyordum. Bilsem hep izlerdim.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:06 pm

Şimdi izlemediğine yan ben hep izledim çok iyiydi şimdi çok aradım bile netten izliyorum.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:08 pm

Onuda çevirirmisin scorpionss??
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:09 pm

Evet çevirisen çok iyi olur. Tam Raven e Göre ye çok merak ediyorum.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:11 pm

Şimdi listeye 3 diziye nasıl zaman ayıracağım dedim ama dayanamadım 3 dizi daha aldım

4 film çevirisi+Victorious+iCarly+Big Time Rush+True Jackson VP+Lizzie McGuire+A.N.T Farm var artık bir dizi daha belki sonra olabilir şimdi artık banada insaf diyelim zaten 70 dakikalık bir dizi bölümünüde şimdi çevirmekteyim Very Happy

En son scorpionss tarafından Perş. Tem. 07, 2011 12:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:12 pm

ANT farmı bence şimdi çevirme daha sonra çevir çünkü türkçesş çıkabilir disney de.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:14 pm

Hayır çevir bence altyazılısını
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:15 pm

Evet belki ama bir bakarım sonra hem Temmuz'da belki sıkı bir tatile çıkabilirim yani bunlara bile zaman ayırmam gerecek 4 film en toplam olarak 360 dakika falan olurda olur,gerisini siz anlayın
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:16 pm

Yani şu liste şuan hiç değişmeyecek 1 dizi gitti 3 dizi geldi gerisi zaten belli.OLAY BİTTİ BU DUYURU BU ŞEKİLDE OLACAKTIR!
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:23 pm

Tamam anlım. Kolay gelsin. Önce Lizze Mcquire den başla bence.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL ) Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 12:25 pm

Önce o olacak zaten ben onu çevirmek için çatlıyorum diyebilirim müthiş bir dizi.

YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Cnbc-e'de Yepyeni bir Nickelodeon Kuşağı!!!
» Bucket & Skinner's Epic Adventures ( Bucket & Skinner'ın Destansı Maceraları ) - Epic Election Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x1) YEPYENİ DİZİ 1 TEMMUZ 2011''DE ABD'DE BAŞLAMIŞTIR!
» Yepyeni bir blog.
» Victorious Çeviri
» Victorius Çeviri