Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Victorius Çeviri

+4
By_Mali
keremim25
elfinitty
WildKids
8 posters
YazarMesaj
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Paylaşım Puanı : 1172

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 9:34 pm

Arkadaşlar ben Subtitle Workshopdan çeviri yapabilen birini arıyorum sadece 2 kişi yeterli ama başvuracak kişinin ingilizcesi ve subtitle workshop kullanımı iyi olmalı
elfinitty
Üye
Üye
elfinitty

Paylaşım Puanı : 78

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 7:09 pm

Benim İngilizcem yeterli fakat derslerim çok ağır onun için olmayabilir.Ayrıca yeni diziler yeni yılda çevirilip TVde gösterilecekmiş diye duydum
keremim25
Çevirmen Üye
Çevirmen Üye
keremim25

Paylaşım Puanı : 196

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 10:29 am

benim ingilizcem çok iyi yardım ederim
By_Mali
Üye
Üye
By_Mali

Paylaşım Puanı : 75

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 10:55 am

benimkide iyidir hep 100 geliyor yardım edebilirim Very Happy
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 1:07 pm

İngilizcenizin yüz gelmesi veya notlarınızın yüksek olması önemli değil. Seviyenizin Elementary'den yukarı olduğunu sanmıyorum Smile
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 1:09 pm

bende yardım edebilirim zamanında 1 aylığına dayımın yanına Seattle/California'ya gittim ondan dolayı ingilizcem çok iyi. Subtitle workshop kullanımımda iyi.
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 1:11 pm

benimkisi lower advanced yani düşük seviye ama çok iyi Very Happy Ha bide sadece fiillerin 2. hali biraz zor çok ezber gerektiriyor.
keremim25
Çevirmen Üye
Çevirmen Üye
keremim25

Paylaşım Puanı : 196

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 1:26 pm

NicKids demiş ki:
İngilizcenizin yüz gelmesi veya notlarınızın yüksek olması önemli değil. Seviyenizin Elementary'den yukarı olduğunu sanmıyorum Smile

benim ingilizcem çok iyi ve icarlynin bir bölümünü çevirdim fakat programım olmadığı için yapamadım.
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 1:41 pm

By_Mali demiş ki:
benimkide iyidir hep 100 geliyor yardım edebilirim Very Happy
Bende İngilizce'de hep 100 alıyorum ama benim İngilizcem çeviri yapmaya yeterli değil 100 alınca her şeyi yapamıyorsun Wink
elfinitty
Üye
Üye
elfinitty

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 6:36 pm

NicKids demiş ki:

Öyle demek....Ben Türkiye'de İngilizce eğitim veren bir okulda okuyorum.Ayrıca yabancı arkadaşlarım var onlarla zorlanmadan konuşabiliyorum ve dizileri altyazısız ve dublajsız izliyorum.Kendini yükseklerde görüp başkalarına aşağıdaymış gibi bakmak yanlış bir şey.Başkalarının eğitim seviyesini nereden bilebilirsin ki?
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Paylaşım Puanı : 1172

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 3:25 pm

beb çeviricem zaten zorlandığım yerlerde ondan yardım isteyeceğim az olsada ben sadece altyzı gömmeyi başaramıyorum o yüzden
abilgin
Üye
Üye
abilgin

Paylaşım Puanı : 53

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 4:49 pm

By_Mali orda size yardım edebileceğini gayet iyi bir şekilde demiş. Ama hepizinizin birden onu alaya alması... Bence hiç iyi değil.
elfinitty
Üye
Üye
elfinitty

Victorius Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorius Çeviri   Victorius Çeviri Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 4:43 pm

abilgin demiş ki:
By_Mali orda size yardım edebileceğini gayet iyi bir şekilde demiş. Ama hepizinizin birden onu alaya alması... Bence hiç iyi değil.

Onu alaya alan tek bir kişi var o da NicKids.Ben de ona karşılık üstteki cevabı yazdım.Halen haklı olduğumu düşünüyorum.Nereden bilebiliriz ki By_Mali'nin nasıl sınavlardan 100 aldığını.Ülkemizde İngilizcesi iyi olan tek genç kendisi değil,bunu söylüyorum.Başkalarını tanımadan da ahkam kesmesi yanlış bir şey.

Victorius Çeviri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iCarly & Victorius
» iparty with victorius
» Victorius Dizi Müziği (Sözleriyle)
» Victorious Çeviri
» Rihanna-Rockstar [Çeviri]