Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Victorious Çeviri

5 posters
YazarMesaj
elfinitty
Üye
Üye
elfinitty

Paylaşım Puanı : 78

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 4:53 pm

Ben de altyazı yapabilirim ve işimi yarım bırakmayacağım.Ama derslerim çok yoğun ve yardıma ihtiyacım olacak.Kim yardım edebilir?

Not:Bu haftasonu şehir dışında olduğumdan çeviriyi yapamayacağım cumaya kadar da olmaz yani 1 hafta sonra ilk bölümün çevirisini yapabilirim

En son elfinitty tarafından Cuma Ekim 01, 2010 5:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 4:59 pm

Bence Değmez .. Wink
elfinitty
Üye
Üye
elfinitty

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 5:33 pm

Neden böyle düşünüyorsun?
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 6:28 pm

Yarıda Bırakacaklarına Eminim .. Wink
beste664
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
beste664

Paylaşım Puanı : 1035

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 8:48 pm

Bende bölümün tamemen çevrilmiş hali var. Altyazı Very Happy videoya koyamadık ama Sad
elfinitty
Üye
Üye
elfinitty

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 4:58 pm

Snifer demiş ki:
Yarıda Bırakacaklarına Eminim .. Wink

Bu çok kez başıma geldi o yüzden sırf ben de yapabilirim

@Beste:iCarly'de ben bölümün yarısını çevirdiğimde ve kalan yarısı sendeyken de mi öyle olmuştu?Hiç sanmam.Üzgünüm ama eğer birlikte çalışmayı kastediyorsan pek düşünmüyorum,emeğim 2. defa boşa çıkmamalı.
ateşsutoprak
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
ateşsutoprak

Paylaşım Puanı : 229

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 5:18 pm

nasıl yardım edeceğiz ki sana?
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:52 pm

Sözler Hep HoşGelir İnsanlara Ama Emekler Boştur .. Aslında Yoktur Wink Tekrar Söylüyorum Zamanınıza Değmez . . Wink
Nyx.
Moderatör
Moderatör
Nyx.

Paylaşım Puanı : 664

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:15 pm

Harika bir düşünce.
Yardım edebileceğimi sanmıyorum, dersler çook zor.
Ama yalnız olsan bile seni desteklediğimi bil lütfen
Wink
elfinitty
Üye
Üye
elfinitty

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:51 pm

ateşsutoprak demiş ki:
nasıl yardım edeceğiz ki sana?

Eğer İngilizce biliyorsan bölümün yarısını sen çevirirsin.Altyazı hazırlama işlemini de dönüşümlü olarak yaparız.

@Snifer:Haklısın ama talep görürse denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.Uyardığın için sağol Wink

@Nyx:Evet,dersler çok zor ben de bundan endişeliyim zaten daha okul yeni başladı ama baya zor ve bir sürü ödevimiz var.Senin desteğine inanıyorum sağol canım Wink
ateşsutoprak
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
ateşsutoprak

Paylaşım Puanı : 229

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 9:30 pm

ingilizce biliyorum ama 9. sınıf düzyinde,dil kursuna falan da gitmedim.yani çeviri yapmak çok zor iş.benden daha iyi ingilizce bilen birini bul.bir de selinin dediği gibi Crying or Very sad
elfinitty
Üye
Üye
elfinitty

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:04 pm

ateşsutoprak demiş ki:
ingilizce biliyorum ama 9. sınıf düzyinde,dil kursuna falan da gitmedim.yani çeviri yapmak çok zor iş.benden daha iyi ingilizce bilen birini bul.bir de selinin dediği gibi Crying or Very sad

Tamam bulmaya çalışırım.Aslında 9. sınıf düzeyi o kadar az değil ama aldığın eğitime göre değişiyor(mesela özel okuldan mezunsan)
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Victorious Çeviri Empty
MesajKonu: Geri: Victorious Çeviri   Victorious Çeviri Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 7:11 pm

Öğrenim Görmek Yetmez Bu Konuda Wink Grammer Yapın Ne Kadar İyi Olursa Olsun Dışarıya Çıkıp O İnsanlarla Konuşmazsan Bu İŞi Asla Başaramazsınız Wink

Victorious Çeviri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Victorius Çeviri
» Rihanna-Rockstar [Çeviri]
» Queen - Love of My Life Çeviri
» Led Zeppelin - Stairway to Heaven ÇEVİRİ
» Drake Bell-Found A Way Çeviri