Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!

5 posters
YazarMesaj
007Jets
Üye
Üye
007Jets

Paylaşım Puanı : 70

Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Empty
MesajKonu: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 6:37 pm

EA games yapımcılarının DICE yardımıyla yazptıkları ve IGN tarafından 2009 un en iyi FPS Online oyunu seçilen Battlefield Heroes Hakkında konuşmak istediğiniz herşey....
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 6:44 pm

güzele benziyor şu an üye oluyorum
force42
Deneyimli üye
Deneyimli üye
force42

Paylaşım Puanı : 293

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 6:46 pm

Ben Half-Life ve Counter-Strike den vazgeçmem xD. Bi ara oynarım xD.
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 6:51 pm

nasıl oynanıyor anlamadım? Very Happy
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 7:10 pm

force42 demiş ki:
Ben Half-Life ve Counter-Strike den vazgeçmem xD. Bi ara oynarım xD.

Ne!!! Counter-Strike'mı Netten Mi OYnuyorsun? Bi Ara Vs. Atalım Smile
!drake bell!
Deneyimli üye
Deneyimli üye
!drake bell!

Paylaşım Puanı : 351

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 7:48 pm

şü anda indiriyorum.
007Jets
Üye
Üye
007Jets

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 7:55 pm

enis demiş ki:
nasıl oynanıyor anlamadım? Very Happy

oyuna ilk girişinde TRAINING kısmı var orayı oynarsan oyunu %80 kavramış oluyorsun...sonrasında zaten level atladıkça oyunu kavrarsın her konuda yardımcı olabilrim...Cool arkadaş olarak eklemek isteyenler oyundaki nickim 007Jets... ADAMLARIM;

SMALLEN=23 lvl gunner (royal)
008JETS=21 lvl soldier (royal)
007JETS=17 lvl commando (royal)
THINICKBIGGEST=11 lvl gunner (national)

!drake bell!
Deneyimli üye
Deneyimli üye
!drake bell!

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:01 pm

oyun online oyun demi ?
007Jets
Üye
Üye
007Jets

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:04 pm

!drake bell! demiş ki:
oyun online oyun demi ?

evet. Very Happy Very Happy Laughing Laughing
!drake bell!
Deneyimli üye
Deneyimli üye
!drake bell!

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:13 pm

arkadaş oyunu açamıyorum yardım plase
007Jets
Üye
Üye
007Jets

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:26 pm

nası bi sorunla karşılaşıyorsun ???
!drake bell!
Deneyimli üye
Deneyimli üye
!drake bell!

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:34 pm

[b]ERROR
unable to connect.(1002)

bu hata napmalıyım Question
007Jets
Üye
Üye
007Jets

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:38 pm

bu hata bendede bazen çıkıyor...Bu hata internetin BF heroes sunucularına bağlanamazsa çıkıyor.bende çıkınca oyunu kapatıp tekrar play now a basıyorum çıkarsa tekrar çıkarsa tekrar sabrımın sonuna kadar Very Happy eğer olmazsa yarın felan dene şu anda sunucular dolu da olabilir oyuzden girmeyebilir ama bu sürekli devam ederse ya internetinin bağlanmada sıkıntısı var yada oyun eksik yüklenmiştir.İstersen oyunu sil tekrar yükle veya yine güncelleme bekle oyun her hafta yada 3-4 günde bir güncellenir hatalar için yeni kıyafetler silahlar gelirse felan OK...bunlardan hepsini yaptım ama olmuyor diyorsan kısmet deilmiş sana Very Happy ne diyim özürdilerim
!drake bell!
Deneyimli üye
Deneyimli üye
!drake bell!

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:42 pm

007Jets demiş ki:
bu hata bendede bazen çıkıyor...Bu hata internetin BF heroes sunucularına bağlanamazsa çıkıyor.bende çıkınca oyunu kapatıp tekrar play now a basıyorum çıkarsa tekrar çıkarsa tekrar sabrımın sonuna kadar Very Happy eğer olmazsa yarın felan dene şu anda sunucular dolu da olabilir oyuzden girmeyebilir ama bu sürekli devam ederse ya internetinin bağlanmada sıkıntısı var yada oyun eksik yüklenmiştir.İstersen oyunu sil tekrar yükle veya yine güncelleme bekle oyun her hafta yada 3-4 günde bir güncellenir hatalar için yeni kıyafetler silahlar gelirse felan OK...bunlardan hepsini yaptım ama olmuyor diyorsan kısmet deilmiş sana Very Happy ne diyim özürdilerim
oley oyun açıldı
007Jets
Üye
Üye
007Jets

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:45 pm

bu arada uzumakinaruto senmisin??..Az önce bi soru sormuştun unable to connect hatası ile ile ilgili ben şimdi denedim ilk deneyişte girdi senle ilgili bi sorun var yani internetinle felan galiba...az önce dediklerimi oku....bu arada üye olduktan sonra e-mail adresine aktifleştirme seçeneği gelir onu alıp aktifleştir belki aktifleştirmedysen ondan dolayı da olur (mesaj gelmemişse gereksizlerede bak ordada yoksa 1-2 gün fln bekle o oyun çok yoğundur hemen bakamazlar Very Happy)
007Jets
Üye
Üye
007Jets

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:46 pm

!drake bell! demiş ki:
007Jets demiş ki:
oley oyun açıldı

ne mutlu bana...hadi iyi eğlenceler...
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 9:00 pm

Flood Yapmamaya Çalış...
Ve Konuyu Yanlış Yere Açmıssın Sohbet Alanına Açmalıydın...
force42
Deneyimli üye
Deneyimli üye
force42

Paylaşım Puanı : 293

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:58 am

Seve seve atarız x_spg Very Happy. CS 1.5 mi 1.6 mı oynuyorsun?
!drake bell!
Deneyimli üye
Deneyimli üye
!drake bell!

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 3:29 pm

007Jets demiş ki:
bu arada uzumakinaruto senmisin??..Az önce bi soru sormuştun unable to connect hatası ile ile ilgili ben şimdi denedim ilk deneyişte girdi senle ilgili bi sorun var yani internetinle felan galiba...az önce dediklerimi oku....bu arada üye olduktan sonra e-mail adresine aktifleştirme seçeneği gelir onu alıp aktifleştir belki aktifleştirmedysen ondan dolayı da olur (mesaj gelmemişse gereksizlerede bak ordada yoksa 1-2 gün fln bekle o oyun çok yoğundur hemen bakamazlar Very Happy)
evet benim
007Jets
Üye
Üye
007Jets

MesajKonu: Geri: Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!   Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!! Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 5:27 pm

x_spg demiş ki:
Flood Yapmamaya Çalış...
Ve Konuyu Yanlış Yere Açmıssın Sohbet Alanına Açmalıydın...

Tamam uyarın için saol...bir daha yapmamaya çalışırım daha yeniyimde özürdilerim Smile

Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tüm avatarda oynayanlar
» Heroes
» Heroes Tanıtım...
» Buraya Adınızı Yazın!
» Miranda Cosgrove'un hayranları buraya