Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Miranda Cosgrove'un hayranları buraya

YazarMesaj
Fernando Alonso 1 Numara
Üye
Üye
Fernando Alonso 1 Numara

Paylaşım Puanı : 66

Miranda Cosgrove'un hayranları buraya Empty
MesajKonu: Miranda Cosgrove'un hayranları buraya   Miranda Cosgrove'un hayranları buraya Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 9:48 pm

Biliyorum bunun için ayrı bir konu var fakat,bence orada sadece iç dökülüyor gibi(fan sayfası) o yüzden ben de buraya düşüncelerinizi açıp düşünceleriniz hakkında yorum yapabileceğimiz-yapabileceğiniz bir forum açmak istedim lütfen fikirlerinizi ve yorumlarınızı eksik etmeyin,Miranda Cosgrove'un Offical(Resmi) sayfası:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Gerçekten harika.
santa
Ve emin olun biz o siteye girdikçe onun geleceği de o kadar parlayacak.

Miranda Cosgrove'un hayranları buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» miranda cosgrove
» Buraya Adınızı Yazın!
» Miranda Cosgrove-About You Now
» Miranda Cosgrove
» Miranda Cosgrove-Oh Oh