Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Heroes Tanıtım...

YazarMesaj
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

Heroes Tanıtım... Empty
MesajKonu: Heroes Tanıtım...   Heroes Tanıtım... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 7:14 pm

Heroes Tanıtım... 75922181127410838024

Heroes, kısa sürede yıldızı parlayan milyonlarca hayran edinen bir dizi, hakkında yüzlerce internet sayfası açıldı. Peki Heroes’u bu kadar sevilmesini sağlayan neydi…
Heroes Tanıtım... 04702316047400736123

Dizi kısaca normal görünüşlü insanların olağandışı güçlere sahip olması, bu kişilerin birbirleri olan bağları ve başlarından geçen olaylar üzerine kuruludur. Dizi Hintli genetik profesörü olan Chandra Sureh‘in genler uzun süre zarfında evrim geçirebileceği ve insanlara farklı özellikler verebilecegi teorisi ile başlar. Chandra bu teoresini kanıtlamak için ailesi ve okulunu bırakarak New York‘a taşınır ve bu özel kişileri aramaya başlar. Chandra’nın amacı bu özel varsaydığı kişilerle konuşmak ve güçleri hakkında onları bilinçlendirmek istiyordu. Bu özel kişilerden bazıları güçlerinin farkında, bazıları ise daha farkında değildi. Bu kişilerin güçlerini fark etmesi sıradan hayatlarını önemli bir şekilde etkiler ve hiçbiri için hayat bundan sonra daha kolay olmayacaktır. Kimi zaman güçlerini iyilik için kimi zaman kötü amaçlar için kullanmaya başlıyorlar.

Heroes Tanıtım... 37660042223720843094

Peki DNA‘larındaki farklılık neticesinde güç sahibi olanlar kimler? Chandra Suresh’in (Eric Avari) oldukça uzun listesindeki bazı isimler dizideki ana kahramanlarımız. Peter Petrelli (Milo Ventimiglia), uçabilme yetisi olduğuna inanan otuz yaşında bir erkek hemşire. Peter’in ağabeyi Nathan Petrelli (Adrain Pasdar), kendisi de uçma yeteneğine sahip bir politikacı. Claire Bennet (Hayden Panetiere), her seferinde ölüme meydan okuyan on yedi yaşında bir lise öğrencisi. Aynı zamanda dizinin efsane sloganında adı geçen “amigo kız“. Isaac Mendez (Santiago Cabrera), uyuşturucu kullandıktan sonra geleceği resmedebilen bağımlı bir ressam. Matt Parkman (Greg Grunberg), karşısındaki insanların zihninden geçenleri okuyabilen bir polis memuru. Niki Sanders (Ali Larter), aynalarla gizemli şekilde ilişki halinde olan Las Vegas’lı bir şov kızı. D.L. Hawkins (Leonard Roberts), duvarların içinden geçme yeteneğine sahip bir mahkum. Niki ve D.L.’in teknoloji konusunda dahi bir de oğlları var, Micah (Noah Gray-Cabey). Ve en şahane kahranımız Hiro Nakamura (Masi Oka), zamanı durduma yeteneğine sahip çizgiroman hayranı Japon bir genç. Esas hikaye bu grup ve yakınlarındaki isimler etrafında gelişiyor. Gerçek birer kahraman olma fırsatını elde eden kahramanlarımız bunu başarabilmeleri için ortak hareket etmeleri ve belirli tehditlerden uzak kalabilmeleri şart.

Heroes Tanıtım... 11863315806134626727

Heroes Tanıtım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Heroes
» Battlefield Heroes Oynayanlar Buraya!!!!
» Gym Class Heroes ft. Adam Levine - Stereo Hearts
» The Avengers Earths Mightiest Heroes | Sezon 1 Vol 4 | DVBRip | Tr. Dublaj
» Legion Of Super Heroes Sezon 1 Türkçe Dublaj Dvbrip Jojo