Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir

5 posters
YazarMesaj
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir Empty
MesajKonu: Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir   Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 2:52 pm

Waverly Büyücüleri, ABD'de ilk gösterimi 12 Ekim 2007'de, Türkiye'de 29 Şubat 2008'de yapılan Disney Channel orijinal dizisi. Dizide Justin, Alex ve Max adındaki 3 büyücü konu edilir. Bu 3 kardeş sihirlerini kullanmayı öğrenmek zorundadır. Bir gün bir yarışma yapacaklar ve en güçlü olan kazanınca güçleri onda kalacak, diğerleri güçlerini kaybedeceklerdir.

Bölüm 1

http://rapidshare.com/files/23004588....avi.part1.rar
http://rapidshare.com/files/23004754....avi.part2.rar

BU BÖLÜM ÇEKİLEMEDİĞİ İÇİN İNGİLİZCEDİR

Bölüm 2

http://rapidshare.com/files/34182407...rde__ler_2.rar

Bölüm 3

http://rapidshare.com/files/34184427...rde__ler_3.rar

Bölüm 4

http://rapidshare.com/files/34236004...arde_ler_4.rar

[img]Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir Shirbazkardeler4avithum[/img]
smyy
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir   Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:38 pm

lütfen bu bölümlerin türkçesini koyabilir misiniz?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir   Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 9:42 am

Arkadaşlar ben siteye Sonny'nin Yıldızı eklemeleri bittikten sonra 1.Sezonun Tamamını siteye indirme linkiye Türkçe Dublajlı ekleyebilirim.Tabi istek varsa?
smyy
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir   Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:58 pm

teşekür edrimmm:D
suggulusuggan
Yeni Üye
Yeni Üye
suggulusuggan

Paylaşım Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir   Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 11:36 pm

kardeş bi zahmet ya 1.sezonu full koysan sevaba girersin.
son olimposlu gh
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir   Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 11:42 am

Ben zaten disney channel'de izliyom ama indirebilirim.Bişey sorcam profil resmi nasıl değişiyor.Ben daha yeniyim de.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir   Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 7:30 pm

son olimposlu gh demiş ki:
Ben zaten disney channel'de izliyom ama indirebilirim.Bişey sorcam profil resmi nasıl değişiyor.Ben daha yeniyim de.

Aynen bende Disney Channel'da izliyorum ve 4.sezonu iple çekiyorum. Very Happy Avatar en başta profil yazan bir yer var oraya tıkla sonra en üstlerinde avatar diye bir bölüm var oraya girip avatar olayını halledebilirsin.

Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss
» Waverly Büyücüleri 4.Sezon İngilizce İzle
» Waverly Büyücüleri Tanıtım
» Waverly Büyücüleri - Magic Unmasked -TANITIM-
» Waverly Büyücüleri The Movie Türkçe Dublaj Dvd-Rip