Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Waverly Büyücüleri Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Waverly Büyücüleri Tanıtım Empty
MesajKonu: Waverly Büyücüleri Tanıtım   Waverly Büyücüleri Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 5:21 pm

Waverly Büyücüleri Tanıtım 9674390vt4
Waverly Büyücüleri, ABD'de ilk gösterimi 12 Ekim 2007'de, Türkiye'de 29 Şubat 2008'de yapılan Disney Channel orijinal dizisi. Dizide Justin, Alex ve Max adındaki 3 büyücü konu edilir. Bu 3 kardeş sihirlerini kullanmayı öğrenmek zorundadır. Bir gün bir yarışma yapacaklar ve en güçlü olan kazanınca güçleri onda kalacak, diğerleri güçlerini kaybedeceklerdir.

KaRaKTeRLeR

Alex Russo Selena Marie Gomez:Havalı, sinsi, zeki (ama okulda değil), moda düşkünü. Ortanca olan çocuk. 14 yaşında. En iyi arkadaşı Harper. O ve Harper sürekli popüler Gigi ve arkadaşlarıyla kavga ederler. Alex genellikle asasını ayakkabısının içinde taşır. Uzun adı Alexandra Margarita Russo.
Justin Russo David Henrie:Russo ailesinin en büyük çocuğu. 16 yaşında. Zeki, havalı ama popüler değil, olgun ve sorumluluk sahibi. En başarılı büyücü. Spor izlemeyi sever, Mets ve Jets hayranıdır ama spor yapmayı sevmez. Alex'in arkadaşı Harper ona aşık. Alex ve o sürekli kavga ederler.
Max Russo Jake T. Austin:Ailedeki en küçük çocuk. 12 yaşında. Gigi'ye aşık.
Jerry Russo David DeLuise:Alex, Justin ve Max'in babası. Sinirli ve disiplinli. Çocuklarının ufak bir hatası olduğunda ceza verir. Theresa ile evli. Gençken bir büyücüydü ama Theresa ile evlenebilmek için büyü güçlerini diğer büyücüye verdi.
Theresa Russo Maria Canals Barrera:Alex, Justin ve Max'in annesi. Büyücü değil ama büyücülükle ilgili her şeyi biliyor.
Harper Finkle Jennifer Stone: Alex'in yakın arkadaşı. Elbiselerini kendisi tasarlıyor. Justin'e aşık. Russoların büyücü olduğunu farklı bir şekilde öğrendi.
Waverly Büyücüleri Tanıtım Disney-tv-wizards-of-waverly-place-300nm051208

Bilgiler
Yaratıcı:Todd J. Greenwald
Açılış Müziği:Selena Gomez'den "Everything is Not What It Seems"
Sezon Sayısı:3
Bölüm Sayısı:64

Alıntıdır
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

Waverly Büyücüleri Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri Tanıtım   Waverly Büyücüleri Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 10:19 pm

teşekkürler

Waverly Büyücüleri Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Waverly Büyücüleri - Magic Unmasked -TANITIM-
» Waverly Büyücüleri The Movie Türkçe Dublaj Dvd-Rip
» Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss
» Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir
» Waverly Büyücüleri 4.Sezon İngilizce İzle