Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Sponsor reklamlar hakkında.

2 posters
YazarMesaj
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

Sponsor reklamlar hakkında. Empty
MesajKonu: Sponsor reklamlar hakkında.   Sponsor reklamlar hakkında. Icon_minitimeSalı Ekim 18, 2011 9:40 pm

Bir iki gündür aklıma geliyor. Ben her gün sponsor reklamlara tıklıyorum fakat hiçbir yararını görmedim, ne bana ne de siteye bir yararını göremedim yani yararını açıklayabilir misiniz?
ILOSTMYMIND
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 32

MesajKonu: Geri: Sponsor reklamlar hakkında.   Sponsor reklamlar hakkında. Icon_minitimeSalı Ekim 18, 2011 9:58 pm

Sponsor reklamlar siteye birazcık kazanç getiriyor ve sitenin popülasyonunu arttırıyor.
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: Sponsor reklamlar hakkında.   Sponsor reklamlar hakkında. Icon_minitimeSalı Ekim 18, 2011 10:07 pm

Ee... siteye gelen o popülasyon ve kazancı hiç görmedik nedense.
ILOSTMYMIND
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sponsor reklamlar hakkında.   Sponsor reklamlar hakkında. Icon_minitimeSalı Ekim 18, 2011 10:44 pm

Very Happy merak etme popülasyon açısından fark ediliyor.Kazanç kısmını zatan göremezsin Very Happy.
Ha bu arada istersen bir ara bizede uğra orada daha kolay sohbet edebiliriz seninle
//f/l/u/ax/x/.com / işaretlerini kaldırarak yaz.Orada sohbet edebiliriz benim sitemdir herkes biliyor bu arada oradaki Kullanıcı adım Explosive.Neyse sonra konuşuruz.
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: Sponsor reklamlar hakkında.   Sponsor reklamlar hakkında. Icon_minitimeSalı Ekim 18, 2011 10:58 pm

Bende üyeyim oraya adım 'Fatih Emre'
ILOSTMYMIND
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sponsor reklamlar hakkında.   Sponsor reklamlar hakkında. Icon_minitimeSalı Ekim 18, 2011 11:38 pm

Peeki.

Sponsor reklamlar hakkında.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sponsor Reklamlar Eklenmiştir.
» Rütbeler Hakkında
» Pi Sayısı Hakkında
» boks hakkında
» NickelodeonTr Hakkında