Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

NickelodeonTr Hakkında

+3
¢єηgιzнαη
Snifer
7 posters
YazarMesaj
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

NickelodeonTr Hakkında Empty
MesajKonu: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 8:54 pm

Arkadaşlar Malum Sitemiz Büyük Ve Sitemizde Bir Sürü Animeci Ve CNci Var.Eski Sitemizinde Bir Anime Sitesi Olduğundan Bu Sitemizinde Bir Yan Sitesi Olmasını İsterim Wink
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Paylaşım Puanı : 2549

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:11 pm

bence bu forum nickelodeon için yaratılmış zaten alta animeler adında bir başlık var orada paylaşsak? Çünkü sitenin bence sadece ismi nickelodeon değil uygulamaları da öyle olmalı ... ;D
¢єηgιzнαη
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
¢єηgιzнαη

Paylaşım Puanı : 441

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:13 pm

Anime ile sitemiz amacından sapmış olmaz mı ?
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:15 pm

bencede sapar çünkü bu siteyi tam 5 yıldır tanıyorum(hatta daha fazla) burası hep nick ti taki cyberlone ...
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:24 pm

Size Şİmdi bu Sitenin Tarihini Anlatayım. Bu Siteyi Kuran Kişi Önce ÇizgiPortal Adlı Siteyi Kurmuş Ardından Bu Siteye Yönelilk Çizgifilmtr'yi Açtı.Ardından Yan Site Olarak Burayı Açtı.Ben Size Demiyorumki Hepiniz Gelin Ancak Diyorumki FOrumda Bin tane Animeci Var Ve Buranın Yaş Ortalaması Birazcık Düşük Wink Bizde Biraz Orada Takılırız Diyorum Smile

Şimdi Anladınız mı? Smile
¢єηgιzнαη
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
¢єηgιzнαη

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:29 pm

Snifer demiş ki:
Size Şİmdi bu Sitenin Tarihini Anlatayım. Bu Siteyi Kuran Kişi Önce ÇizgiPortal Adlı Siteyi Kurmuş Ardından Bu Siteye Yönelilk Çizgifilmtr'yi Açtı.Ardından Yan Site Olarak Burayı Açtı.Ben Size Demiyorumki Hepiniz Gelin Ancak Diyorumki FOrumda Bin tane Animeci Var Ve Buranın Yaş Ortalaması Birazcık Düşük Wink Bizde Biraz Orada Takılırız Diyorum Smile

Git gide saçmaladığını düşünüyorum . Wink Site ilerliyerek bu kadar yüksek bir mevkiye ulaşmış tekrardan neden düşsün ki ? Cool
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:30 pm

CengizHan demiş ki:
Snifer demiş ki:

Git gide saçmaladığını düşünüyorum . Wink Site ilerliyerek bu kadar yüksek bir mevkiye ulaşmış tekrardan neden düşsün ki ? Cool

Ne? Ne Dediğin Hakkında Pek Bir Şey Anlamış Değilim Ama Yan Site Bence Her Zaman Olmalıdır Wink Unutmayın Bu Sitede Bir Yan Siteydi Wink
Nilyew
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Nilyew

Paylaşım Puanı : 320

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:38 pm

Ya evet de birşey sorucam bu site yetkinforum'dan NicKids parayla www.nicktr.com falan açsa ve bu siteye taşındık falan yazsa daha iyi olmaz mı?Daha çok üye gelir.
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:59 pm

Arkadaşlar yakında, sitemizin içeriği kaybolmadan .com alınacak.

Sabırlı olun Smile
Nilyew
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Nilyew

Paylaşım Puanı : 320

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:04 pm

Olleyyy! cheers Pek mutlu oldum Very Happy

Off İzmir'de hava çok sıcak!İstanbul'da öyle mi?Kendi terimde boğuluyorum Very Happy
¢єηgιzнαη
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
¢єηgιzнαη

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:05 pm

Nilyew demiş ki:
Olleyyy! cheers Pek mutlu oldum Very Happy

Off İzmir'de hava çok sıcak!İstanbul'da öyle mi?Kendi terimde boğuluyorum Very Happy

Konu amacından sapmış zaten Very Happy . İstanbul sıcak ama nem daha beter Very Happy İzmir'e gitmeyi düşünüyorum Very Happy
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

Paylaşım Puanı : 1092

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:06 pm

evet çok sıcak istanbulda Smile
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:07 pm

Saptırmayın Konuyu Very Happy
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 12:57 pm

arkadaşlar bu arada bu siteyi cizgici kurdu...
Jack123
Çırak mod.
Çırak mod.
Jack123

Paylaşım Puanı : 712

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 1:01 pm

CengizHan demiş ki:
Anime ile sitemiz amacından sapmış olmaz mı ?

Bilip bilmeden konuşma önceden ÇizgiFimTR ve NickTR vardı
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

MesajKonu: Geri: NickelodeonTr Hakkında   NickelodeonTr Hakkında Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 1:15 pm

Arkadaşlar unutmayın bu sitenin görevi nickelodeon fanlarını toplamak ve konu paylaşımı yapmaktadır... Ayrıca nickelodeon yan kuruluşları da dahil Very Happy ... Arkadaşlar nickelodeonda bazı animeler (kappa makey,flash and dash) gibi animeler i paylaşıyoruz... Nickelodeon un AniNick diye bir yan kuruluşu yok :! :! :!

NickelodeonTr Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilgesu [u] hakkında
» boks hakkında
» Üstteki üye hakkında ?
» Kim Possible So Drama ( 2005 ) DVDRİP [ Türkçe Dublaj ]
» ****** Hakkında 30 Özellik