Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )

+14
ecdice
berkanx
Uğur DEMİR
dilara_08
sinan 1997
ebus
LegenDary
smaret
kamilsu
delukso
elfcik
◊ƒοx◊
camp rock
scorpionss
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Empty
MesajKonu: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 5:55 am

NOT:BÖLÜMÜ İZLEYEBİLMEK KONUYA EN AZ 1 KERE SİTE KURALLARINA VE TÜRKÇE SÖZCÜKLERİNE UYGUN OLARAK MESAJ ATMANIZ GEREKMEKTEDİR YOKSA İZLEYEMEZSİNİZ.

iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Istage-intervention-1

En son scorpionss tarafından Salı Mayıs 31, 2011 4:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Empty
MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 8:43 am

Bölüm analizi geçti ve sitemize eklenmiştir.İyi Seyirler Dilerim.
camp rock
Üye
Üye
camp rock

Paylaşım Puanı : 80

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 9:49 am

teşekkürler
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 2:46 pm

bu bölümü CNBC-e'de türkçe dublajlı izlemiştim nerden buldun internete Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 3:05 pm

emremanginer demiş ki:

Bende izlemiştim bende zaten vardı ama megavideo paralı diye eklemiyordum sonra başlık açıp sitey sordum gizemlover sağ olsun bana hemen cevap verdi bende hiç boş durmadım 3.bölümüde yarın yüklücem. Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 3:19 pm

scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:

Bende izlemiştim bende zaten vardı ama megavideo paralı diye eklemiyordum sonra başlık açıp sitey sordum gizemlover sağ olsun bana hemen cevap verdi bende hiç boş durmadım 3.bölümüde yarın yüklücem. Smile

dvd'lerinimi almıştın?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 3:26 pm

emremanginer demiş ki:
scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:

dvd'lerinimi almıştın?

Hayır olsa keşke daha piyasada yok ( Türkiye'de yok ) ABD'de var sadece DVD'leri onlarda orjinal dilinde elbette.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 3:31 pm

scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:
scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:

dvd'lerinimi almıştın?

Hayır olsa keşke daha piyasada yok ( Türkiye'de yok ) ABD'de var sadece DVD'leri onlarda orjinal dilinde elbette.

İnternette yoktu ama 2.sezon türkçe dublaj nerden buldunki Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 3:35 pm

emremanginer demiş ki:
scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:
scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:

dvd'lerinimi almıştın?

İnternette yoktu ama 2.sezon türkçe dublaj nerden buldunki Smile

Buldum işte ama bende hatırlamayamadım şimdi çünkü bayağıdır bende var yani başladığından beri.
elfcik
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 61

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 3:41 pm

çok teşekkürler. 3. bölümü de yüklersen çok sevinirim.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 4:00 pm

elfcik demiş ki:
çok teşekkürler. 3. bölümü de yüklersen çok sevinirim.

Yarın yüklemeyi düşünüyorum inşallah bir aksilik olmazsa tabi ki.İyi Seyirler
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 6:16 pm

Bugün Victorious yükleniyor o bittikten sonrada bugün için Waverly Büyücüleri 4.sezonun 1.bölümü belki yüklersem onlar olur ama bunlardan sonra iCarly 2.sezon 3.bölümünü Türkçe dublajlı olarak yarına kaldı bir aksilik olmazsa.
delukso
Üye
Üye
delukso

Paylaşım Puanı : 68

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 12:04 pm

Saol ama scorpions bazı linkler kırık oluyo bir daha olmamasını rica ederim Smile
delukso
Üye
Üye
delukso

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 12:07 pm

Abi bunun alt yazılıda başı vardı bunda niye yok ??????
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 12:41 pm

1.si linkler kırık falan değil 2.sezon 1.bölümü 2 gün önce sabah 5'te yüklenmeye başladı ve sabah 7'de bitti sitemize koyarken linkte bir kısmı almayı unutmuşum o yüzden linke tıklanmıyordu ama şimdi düzelttim.

2.'si bunun en başı böyle başlıyor sonuna kadar sorun yok sitemizde bu bölüm Türkçe'si yayınlanmadan önce altyazılı çevirilip yayınlanmış ve CNBC-E tarafından buda Türkçe yayınlanınca tesadüfen hem Türkçe dublajlı hemde Türkçe altyazılı oldu hiçbir yeri eksik falan değil bu bölümün yönetmeni Adam Weissman'ın çektiği gibi , ABD'de çekildiği gibi kısacası herşeyiyle bölüm tam.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 12:44 pm

Ve son olarak tekrar diyorum Türkçe dışı karakterler kullanmayın ve kısaltmalar kullanmayın böyle yaparak anca yapılan emeklere çok büyük bir saygısızlık etmiş olup,site kurallarını ihlal etmiş oluyorsunuz.Lütfen tekrarlama bunu.
delukso
Üye
Üye
delukso

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 5:55 pm

2.'si bunun en başı böyle başlıyor sonuna kadar sorun yok sitemizde bu bölüm Türkçe'si yayınlanmadan önce altyazılı çevirilip yayınlanmış ve CNBC-E tarafından buda Türkçe yayınlanınca tesadüfen hem Türkçe dublajlı hemde Türkçe altyazılı oldu hiçbir yeri eksik falan değil bu bölümün yönetmeni Adam Weissman'ın çektiği gibi , ABD'de çekildiği gibi kısacası herşeyiyle bölüm tam.[/quote]

Hayır ondan bahsetmiyorum ilk başta gibby onlara bir e-posta gönderiyor oralar yok
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 6:10 pm

delukso demiş ki:

2.'si bunun en başı böyle başlıyor sonuna kadar sorun yok sitemizde bu bölüm Türkçe'si yayınlanmadan önce altyazılı çevirilip yayınlanmış ve CNBC-E tarafından buda Türkçe yayınlanınca tesadüfen hem Türkçe dublajlı hemde Türkçe altyazılı oldu hiçbir yeri eksik falan değil bu bölümün yönetmeni Adam Weissman'ın çektiği gibi , ABD'de çekildiği gibi kısacası herşeyiyle bölüm tam.

Hayır ondan bahsetmiyorum ilk başta gibby onlara bir e-posta gönderiyor oralar yok[/quote]

Hıım... o konuda bir fikrim yok.
kamilsu
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 148

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 6:37 pm

bunların indirme linkini koyarmısın
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 7:02 pm

kamilsu demiş ki:
bunların indirme linkini koyarmısın

Bu bölümler için koyabilirim. Smile
smaret
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 55

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 10:04 pm

teşşekürler
LegenDary
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
LegenDary

Paylaşım Puanı : 245

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 12:48 pm

teşekkürler
ebus
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 66

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 4:33 pm

sagolun
sinan 1997
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 127

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 5:00 pm

Teşekkürler
dilara_08
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 10

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 4:34 pm

teşekkürler
Uğur DEMİR
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 11

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 6:52 pm

teşekkürler
berkanx
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 145

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 5:07 pm

teşekkürler.
ecdice
Üye
Üye
ecdice

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 12:52 pm

Teşekkürler
besteyağmur
Üye
Üye
besteyağmur

Paylaşım Puanı : 41

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 12:40 am

teşekkürler
aleyna35
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 22

MesajKonu: Geri: iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )   iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm ) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 3:10 pm

Smile çok saolun Razz

iCarly - iStage an Intervention Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 2.sezon 2.bölüm )
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» iCarly - iSaw The First Him Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk scorpionss ( 2.Sezon 1.Bölüm )
» iCarly - iHurt Lewbert Türkçe Dublajlı İndir! Nette ilk scorpionss ( 2.Sezon 4.Bölüm )
» iCarly - iDate a Bad Boy 2.Kısım Türkçe Dublajlı İzle! Nette ilk kez İZLEME olarak scorpionss ( 2.Sezon)
» iCarly - iOMG Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! ( 4.Sezon ) Nette İlk Kez scorpionss
»  iCarly - iOMG Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! ( 4.Sezon ) Nette İlk Kez scorpionss