Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?

+43
elif özay
LegenDary
ninafeo
scorpionss
Mr.Krabs
nick_kubo
◊ƒοx◊
Patito_Matias_Antonella
pattyfan
patitocubasak
hebele
Antonella :)
turdesk1907
irmak
asddsa3556
xberkx
saliha
crowxxx
Snifer
sedefazra_96
irm
mezopotamya
e.padalecki
kalispera
carly sam
dogukan17
nickbery
SinEnis
JeRo
bgmlodeon
nıckeledeoncu
henry1905
!drake bell!
zoey34
emex23
force42
teen
miranda-icarly
pembe_melek
Fernando Alonso 1 Numara
x_spg
Enes_Drake
NicKids
47 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 8:24 pm

Konunun ilk mesajı :

Ne düşünüyorsunuz?

YazarMesaj
umursufu
Çırak mod.
Çırak mod.
umursufu

Paylaşım Puanı : 1421

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 07, 2016 2:13 am

zamanında annemle izlerdik bunu. şimdi kadın ne kadar saçma sapan fox dizisi, star dizisi varsa onlara sardı. ah be keşke bu oynasaydı da onların yerine bunu izleseydik. yemin ediyorum o dizilerle şu patito feo'yu karşılaştırsak, patito feo, sons of anarchy kalitesinde kalır bu çöplerin yanında.
Asnicar
Yeni Üye
Yeni Üye
Asnicar

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2016 6:42 pm

yanda bu başlığı görerek "hooba" diyip üye oldum. okunur okunmaz bilemiyorum çünkü forum ölü halde gördüğüm kadarıyla ama görüpte eskileri yad etmemek olmaz. patito feo'yu ilk atv'de yayınlanırken izlemiştim ve sabahın sekizinde alarm kurup kalkarak izlediğimi hatırlıyorum. hatta facebook'ta bu dizi için sayfa bile açmıştım ve ardından sekiz bini falan görünce benden başka bir sürü insanın da izlediğini görmek şaşırtmıştı. maalesef atv reyting düşüklüğünden olsa gerek diziyi birden bire kaldırmıştı ve o an sekiz bin kisi ile birlikteki hüznümüzü ben bilirim. ardindan nick'te yayınlanacagini ögrendigimde halay cekmistim sonunda ikinci sezonu izleyebilecegim yasasin diyerek ama maalesef ikinci sezonu izlemek yine nasip olmadi. velhasil, benim icin efsane bir diziydi. cocuklugumdu. basrol oyuncularini halen takip ediyorum, özellikle brenda asnicar'ı. gercekten severek izleyenler icin unutulmayacak bir diziydi bence. cok istemistim ikinci sezonu da izleyebilmek ama nasip olmadi. arjantin yapimli cok fazla güzel genclik dizisi olmasina ragmen turkler tarafindan kesfedilemedi bence. ozetle, seni unutmayacagim koca yurekli dizi. "cünkü bize derler bomba, gerçek bomba bak burda!" #teamlasdivinas
gizemikasa
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2020 10:00 pm

Enes_Drake demiş ki:
Bence Güzel Bir Dizi.

Fakat Bir Sorum Var.

Bu Dizi Abd ya da Bunun gibi Nickelodeon Kanallarında Gösterildi Mi ?

Ben atv de izlemistim ilk sonra nick de gördüm

Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Patito Feo Go Girl'de!!!!!!!!!!
» Patito Feo 155.Bölüm
» Patito Feo Vikipedi
» patito feo
» Patito Feo - Las divinas