Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?

+43
elif özay
LegenDary
ninafeo
scorpionss
Mr.Krabs
nick_kubo
◊ƒοx◊
Patito_Matias_Antonella
pattyfan
patitocubasak
hebele
Antonella :)
turdesk1907
irmak
asddsa3556
xberkx
saliha
crowxxx
Snifer
sedefazra_96
irm
mezopotamya
e.padalecki
kalispera
carly sam
dogukan17
nickbery
SinEnis
JeRo
bgmlodeon
nıckeledeoncu
henry1905
!drake bell!
zoey34
emex23
force42
teen
miranda-icarly
pembe_melek
Fernando Alonso 1 Numara
x_spg
Enes_Drake
NicKids
47 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 8:24 pm

Konunun ilk mesajı :

Ne düşünüyorsunuz?

YazarMesaj
Fernando Alonso 1 Numara
Üye
Üye
Fernando Alonso 1 Numara

Paylaşım Puanı : 66

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 9:50 pm

nickbery demiş ki:
enis demiş ki:
pembe dizi gibi iğrenç

katılıyorum...resmen pembe dizi.nickelodeonun teenage kuşağına koymaması gereken bir dizi ):
Evet ama dikkat ederseniz şimdi gösterilen bölümleri-tövbe tövbe- çok ateşlendi(anlarsınız işte çocuk dizisi olmaktan çıktı +18 oldu)
nickbery
Üye
Üye
nickbery

Paylaşım Puanı : 33

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 11:53 am

Fernando Alonso 1 Numara demiş ki:
nickbery demiş ki:
enis demiş ki:
pembe dizi gibi iğrenç

katılıyorum...resmen pembe dizi.nickelodeonun teenage kuşağına koymaması gereken bir dizi ):
Evet ama dikkat ederseniz şimdi gösterilen bölümleri-tövbe tövbe- çok ateşlendi(anlarsınız işte çocuk dizisi olmaktan çıktı +18 oldu)

ben izlemiyorum ama +18 olduğunuda hiç sanmıyorum...sonuçta bir çocuk dizisi (:
sedefazra_96
Yeni Üye
Yeni Üye
sedefazra_96

Paylaşım Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 6:25 pm

bence güzel bir dizi ben bunu önceden de izliyordum finali çok güzel bitiyor
e.padalecki
Yeni Üye
Yeni Üye
e.padalecki

Paylaşım Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 11:25 pm

ben finalini bilmiyorum çok merak ediyorum. bana özelden mesaj atarak özet geçer misin? Very Happy
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 10:40 am

Ben Şahsen Nefret Etmekteyim. Nick Gittikçe Saçma Diziler Koymaya Devam Ediyor. Bunun Sonu Nereye Gider Kim Bilir .. Şahsen Ben Bu Kanaldan Soğumaya Başlıyorum. Drake & Josh un Eski Bölümlerini İzlemek Bile Daha Çok Keyif Veriyordu Wink
crowxxx
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 8:48 pm

tek kelimeyle 'BERBAT' bir dizi başka bir kanalda veriyolardı bunu dalga geçiyoduk hatta sonra geldi nickelodeon aldı diziyi baş tacı yaptı bune ya nezaman nickelodeon 'u açsam bu dizi .. yeter ya günde kaç klere veriyolar bu diziyi 5 heralde her çıkışında kanal değiştirmekten bıktık yani kaldırın şu saçma diziyi ....
saliha
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 23

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 12:39 am

ben hiç beğenmedim açıkca sölemek gerkrse.Razz.Very Happy tongue
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 6:34 pm

saliha demiş ki:
ben hiç beğenmedim açıkca sölemek gerkrse.Razz.Very Happy tongue

Lütfen Türkçe'yi düzgün kullan.
asddsa3556
Yeni Üye
Yeni Üye
asddsa3556

Paylaşım Puanı : 17

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 8:21 pm

valla ben çok sevdim ama yinede zoey 101in yerini tutmasada güzel
irmak
Üye
Üye
irmak

Paylaşım Puanı : 51

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 9:12 pm

Snifer demiş ki:
Ben Şahsen Nefret Etmekteyim. Nick Gittikçe Saçma Diziler Koymaya Devam Ediyor. Bunun Sonu Nereye Gider Kim Bilir .. Şahsen Ben Bu Kanaldan Soğumaya Başlıyorum. Drake & Josh un Eski Bölümlerini İzlemek Bile Daha Çok Keyif Veriyordu Wink
Sana katılıyorum çok haklısın!
turdesk1907
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:08 am

bence çok güzel en sevdiğim dizi oldu
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 108

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 3:19 pm

Çok Güzel Heyecanlı Bir Dizi,Bölümlerini Kaçırmadan İzliyorum Very Happy
dogukan17
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 5:52 am

Dikkatimi çekti de bazı öpüşme sahnelerini Nickelodeon atıyor,orjinalı korumak gerek Razz . Yalnız cidden basit bir öpüşme sahnesini sırf öpüşüyorlar diye atıyorlarsa Nickelodeon'ın veya hangi kanal kestiyse bu yobazlığa bir son vermeleri gerek bence.
hebele
Yeni Üye
Yeni Üye
hebele

Paylaşım Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 9:58 pm

patito feo ispanyolca çirkin ördek yavrusu demek (patito: ördek yavrusu, feo:çirkin demektir.) Burdan anlaşılacağı gibi klasik bir ugly betty dizisiyle karşı karşıyayız ama şöyle bir şey var dizi de bi' türlü bu ördek büyümüyor (sanırım sonunda değişiyor ama ben daha diziyi bitirmedim ortasından daldım ve birkaç bölümdür izliyorum)

Genelde bu İspanyol, Brezilya tarzı pembe dizilerin şöyle iyi bir yanı var casting gerçekten çok iyi (vahşi güzel gibi birkaç film geçmişti zamanında hatırlarsanız). Ayrıca yapılan dublajlar da birçok gençlik dizisine nazaran daha gerçekçi, mimiklerin gerçekçiliğini çok da kötü etkilemiyorlar.

İlk reklamını gördüğümde ne kadar iğrenç demiştim. Bir ara tv açıkken rastlamıştım. Habire dalga geçtim. "Yahu arkadaş bir dizide herkesin eli, yüzü düzgün olur ama başrol böyle yamuk mu olur? Yapmayın etmeyin kaldırın bu diziyi!" diye dalga geçmiştim. Dalga geçerken bir yandan izlediğim için bana çok tanıdık geldi. Dizide tahmin ettiğim her şey çıktı; neden ? Çünkü tıpkı Türk dizileri gibiydi. İzlemesi kolay, tahmini kolay, dalga geçmesi kolay. Sonradan Patito'nun olmadığı sahnelere odaklanınca diziye ısındım. Aslında o zamanlarda battı gözüme (ve sadece 3 gündür izliyorum). Ama "Las Divinas" ve ondan birkaç gün önce bir şarkı yarışması gibi bir şey olmuştu onu gördüm. Kaliteli yapılmıştı. İşte o zamanda filmi hakikaten sevdim. (yani aslında sadece müzikal tarzda geçen yerleri için)

Ama onun dışında yetişkinlerin (antonella'nın annesinin olduğu bölümler) haricinde dizi oldukça izlenebilir. Üstüne oyunculuklardaki kalitede gözümden kaçmadı. Ama sadece genç oyuncular ve Patito'ya habire yardım eden adamı oynayan adam iyi. Bu izlemek istemediğim kısımdaki oyuncular biraz fazla over-reacting yaptığı için sevmiyorum (tıpkı avrupa yakasında vıcığı çıkan birkaç replik gibi düşünebilirisiniz)

Ayrıca i-carly gibi bir komedi gençlik dizisiyle karşılaştırılmasını anlayamadım. I-carly farklı koşullarda çekilmiş, farklı bir alana hitap eden bir dizi. Ayrıca Freddie karakterini oynayan arkadaşta biraz yapmacık ve birazda Carly'nin abisi Spencer. Orada da diziyi mahveden bir over-reacting var. Onun dışında Miranda bazen ayarını kaçırıp yapmacıklığa kaçabiliyor. Ama yine de o da izlenebilir. Janette'in oynadığı sahneler kaçırılmayacak esprilere sahip. Garip ir şekilde herkes kıyaslama heyecanına düşmüş Very Happy
patitocubasak
Yeni Üye
Yeni Üye
patitocubasak

Paylaşım Puanı : 31

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 6:40 pm

Çok güzel bir dizi.Ve çoğu ülkede çok seviliyor.Bende bu diziyi çok seviyorum.Hele ilerki bölümlerde Patito ve Matias harikalar. Very Happy Very Happy Smile
pattyfan
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 9:38 pm

icarly,drake&joshtan bin kat daha güzel bir diz ve favorim josefina ve guido Very Happy
Patito_Matias_Antonella
Yeni Üye
Yeni Üye
Patito_Matias_Antonella

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:31 pm

Bence de çok güzel bir dizi ama Atv'de sadece 75.bölüme kadar yani NİC.'deki bugüne kadar.Ama 2.sezon devam edecek mi?Bence 2.sezonu daha eğlenceli Anto ve Patitonun ruhları değişecek inşallah sonuna kadar yayınlanır....
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:42 pm

Bugün Nickelodeon'da 76.bölüm yayınlandı Antonella carmen'i araba çarpmasından kurtardı ama antonella yaralandı
nick_kubo
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 4:34 pm

ben bu dize hayranım.her bölümü heyecanlı oluyor.fakat bir sorum olacak 2. sezonu Türkçe olarak dublaj edildi mi?
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 8:47 pm

ilk başlarda güzel gelmedi ama sonradan alıştım takip ediyorum
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 8:51 pm

nick_kubo demiş ki:
ben bu dize hayranım.her bölümü heyecanlı oluyor.fakat bir sorum olacak 2. sezonu Türkçe olarak dublaj edildi mi?

Hayır Nickelodeon 1.sezon bölümleri yayınlıyor çünkü uzun her iki sezonda 2.ciye sıra gelmedi, 1.sezon 155 bölüm, 2.sezon 135 bölüm
Mr.Krabs
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Mr.Krabs

Paylaşım Puanı : 108

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 6:11 pm

güzel dizidir ama pembe dizi olduğu için teenage bölümünü koymasınlar mesela nickelodeon pembe bölümü olsun oraya koysunlar hem ayrıca dizide öpüşenler de var bence bu çok ta uygun deil pembe dizi sayılır ama ben patito feoyu seviyorum
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 6:15 pm

Mr.Krabs demiş ki:
güzel dizidir ama pembe dizi olduğu için teenage bölümünü koymasınlar mesela nickelodeon pembe bölümü olsun oraya koysunlar hem ayrıca dizide öpüşenler de var bence bu çok ta uygun deil pembe dizi sayılır ama ben patito feoyu seviyorum

Belki öyle olabilir ama deil değil de değil olacaktı. Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 6:18 pm

Şuanki görüşüm dizinin berbat yönünde gittiği dizideki öpüşmeleri bile atmışlar
ninafeo
Üye
Üye
ninafeo

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 12:21 am

arkadaşlar zaten pembe diziyi ispanyollar buldu patito feo da belki biraz pembe diziye benziyor olabilir ama bence çok güzel bir dizi ben konusunu çok begeniyorum
LegenDary
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
LegenDary

Paylaşım Puanı : 245

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 12:53 am

patito feo arjantin dizisidir. ve iğrenç ötesi berbat malca bir çocuk dizisidir
ninafeo
Üye
Üye
ninafeo

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 12:34 pm

crowxxx demiş ki:
tek kelimeyle 'BERBAT' bir dizi başka bir kanalda veriyolardı bunu dalga geçiyoduk hatta sonra geldi nickelodeon aldı diziyi baş tacı yaptı bune ya nezaman nickelodeon 'u açsam bu dizi .. yeter ya günde kaç klere veriyolar bu diziyi 5 heralde her çıkışında kanal değiştirmekten bıktık yani kaldırın şu saçma diziyi ....
öglen 15.00 dan 16.00
akşam 20.00 dan 21.00 a kadar
arkadaşlar zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence çok güzel bir dizi

elif özay
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 02, 2011 3:33 pm

çokk ama çokkk güzel bir dizi söylediklerinize katılmıyorum i carly DRAKE&JOSH izlemedim ama Türkçede böyle bir kelime yok. Lütfen düzeltin. patito feo en güzelleri tongue
ninafeo
Üye
Üye
ninafeo

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 21, 2011 8:34 pm

elif özay demiş ki:
çokk ama çokkk güzel bir dizi söylediklerinize katılmıyorum i carly DRAKE&JOSH izlemedim ama Türkçede böyle bir kelime yok. Lütfen düzeltin. patito feo en güzelleri tongue

aynen çok güzel bir dizi söyledikleriniz çok saçma eger begenmiyorsanız izlemeyin ayrıca icarly ya da drake & josh ıda ben izliyorum asıl onlar kötü patito feo daha güzel çocuk dizisi görmemişsiniz siz Twisted Evil
galaslan
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?   Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2012 5:03 pm

Bence mükemmel bir dizi.Saten güzel bir dizi olmasa başka bir çok ülkede yayınlanmazdı.Dizide her konuyu ele almışlar.Tabii ki İcarly,Drake and Josh gibi dizilerde güzel fakat bu diziye haksızlık yapıyorsunuz.

Patito Feo Dizisini Nasıl Buldunuz?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Patito Feo Şarkıları
» patito ve antonella
» Patito Feo Dergi
» patito feo
» Patito Feo'nun Konusu