Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

İngilizce Çok Zor !?

+7
SinEnis
[SB]SüngerBoBcU
NicKids
toph784
Mr.Ackles
Dero
x_spg
11 posters
YazarMesaj
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

İngilizce Çok Zor !? Empty
MesajKonu: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:19 pm

Off Off İngilizce Çok Zor.

B1-Intermediate Seviyesindeyiz. Ve Derste Hoca İngilizce olarak anlamadığınızı sorun diyor. ama anlamadığım içinde soramıyorum Şaşkın ödevler dahada zor oluyor yardım edecek hiç kimse yok .

Yani Kısacasıı Pufff .
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:26 pm

Ya niye anlamıyorsun ki bence kolay.İngilizce cümle kurmaya falan çalışsan kaparsın.Yani temelini fln.çalışınca.Zaten kelimeleri de ezberlersin..
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:29 pm

Ya Zaten Yapıyorumda Genelde. Sık Yanlışım Oluyor. Yada YApamıyorum Direk.
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:33 pm

Bende analatik geometride hiç iyi değilim ve nefret ediyorum.. Keşke biride bana yardım etse :S neyse bence herkesin sevmediği ve başarılı olamadığı bir ders vardır.
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:48 pm

Sevmeyip Başarılı Olmama Değil Benimkisi Aslında En Sevdiğim Der İngilizcedir. Ama Biz Şuan Bizim Yaşımızdakilerin işlediğinden çok çok çok ilerdeyiz.
toph784
Deneyimli üye
Deneyimli üye
toph784

Paylaşım Puanı : 371

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 8:20 pm

Aslında İngilizce zor değildir.Yeni bir lisan olduğu için biraz karmaşık gelebilir, sonuçta Türkçe'yle çok farklı bir dil.Sana önerim bol bol İngilizce kitap okuman, böylece cümlelerin nasıl kurulduğunu vb. öğrenebilirsin.Okurken de anlamadığın kelimelerin altını çizersin, kitap bitince sözlükten bakarsın.Kitabı bir dahaki okuyuşunda rahat olursun Wink Derslerde filan da konuşmaya hiç çekinme, sonuçta diğerleri senden fazla bilmiyorlar.Yanlış yaparsan öğretmenin uyaracaktır zaten,böylece bir dahaki sefere aynı hatayı yapmazsın Smile İngilizcem çok iyidir, takıldığın bir yer,anlamdığın birşey olursa elimden geldiği kadar yardım edebilirim Very Happy Umarım yardımcı olmuşumdur ~
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 8:40 pm

Sebebi kolej olmanız. Mesela devlet okulunda elementary(2. seviye ingilizce) görüyorsunuz. Amak kolejde size pre-intermeditate (3. seviye ingilizce) öğretiyorlar.

Benim seviyem Advence (5. seviye) ama bizim lise devlet lisesi olsa da fen lisesi olduğu için 7 saat 3. ve 4. seviye ingilizce görüyoruz. Yani her okulun kendine göre seviyesi var.
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 8:42 pm

Aynen Öyle. Bide Yabancı Öğretmen Ondan Nerdeyse Hiç Birşey Anlamıyorum.
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:00 pm

Very Happy ingilizce dersine yabancı öğretmen gelmesine sinir oluyorum.Tamam ingilizceyi iyi öğretiyor olabilir ama Türkçe nasıl konuşacak anlatma için? Very Happy

Bence Türk öğretmen en iyi şekilde öğretiyor xD Very Happy

Benim de ingilizcem iyi.Sınıfta en iyi benim İngilizce'de. övünmek gibi olmasın Wink Very Happy bana da sorabilirsin anlamadığın olursa
[SB]SüngerBoBcU
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
[SB]SüngerBoBcU

Paylaşım Puanı : 162

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:49 pm

Ben az uz biliyorum yani nasılsın?,napıyorsun?,adın ne?,adım...,vs. şeyler yeni felan filan yardımcı olabilirim
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 9:03 am

[SB]SüngerBoBcU demiş ki:
Ben az uz biliyorum yani nasılsın?,napıyorsun?,adın ne?,adım...,vs. şeyler yeni felan filan yardımcı olabilirim
onları buradaki herkes bilir Wink Very Happy Very Happy
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Paylaşım Puanı : 1172

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 10:36 am

Bide Bana Sor 5 ortalı defteraldık bide harita metod vallaha ilk günden 15 sayfa yazdırdı ödev olarakda 5 sayfa yazdırdı vallaha imanım gevredi
ateşsutoprak
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
ateşsutoprak

Paylaşım Puanı : 229

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 5:29 pm

bize de ingilizce şarkı söyletcek hoca..1-2 günde ezberlicez bir de ''slov ''olcak Very Happy
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 5:59 pm

Hmm Bide Bugün Baktımda Biz B1 Plus Mışız Yani Pre-Intermeditate Smile Off Off Hoca İngilizce Çok Zor !? 5p3af8 bunun hepsini ezberlememizi istedi.
edanaz07
Mesaj Kralı
Mesaj Kralı

Paylaşım Puanı : 2364

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:14 pm

x_spg demiş ki:
Hmm Bide Bugün Baktımda Biz B1 Plus Mışız Yani Pre-Intermeditate Smile Off Off Hoca İngilizce Çok Zor !? 5p3af8 bunun hepsini ezberlememizi istedi.
yuh!
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:28 pm

Bu Sadece Bi Kısmı Bundan Başka Şeylerde Var.
edanaz07
Mesaj Kralı
Mesaj Kralı

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:29 pm

x_spg demiş ki:
Bu Sadece Bi Kısmı Bundan Başka Şeylerde Var.
devamınıda göster xD
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:42 pm

Gösterememki Kitapta İnternette Bak Bulabilirsen For Real Pre-Intermeditate Kitabın Adı.
edanaz07
Mesaj Kralı
Mesaj Kralı

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:45 pm

BULDUM....ZOR İŞİN Very Happy
ateşsutoprak
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
ateşsutoprak

Paylaşım Puanı : 229

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 8:46 pm

xspg şanslısın aslında yaşıtlarından önde olcaksın..çalışınca kolay aslında Smile
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 8:51 pm

Tamam Kolayda. Hocayı Sevmiyorum Benim Yaşımdakilerin Yani Elementarylerin Hocası Çok Daha İyi Ders Anlatıyor Bence. Diğer Hocalarda Başta Almanca Olmak Üzere Çok Sıkıştırıyolar Hatta Sadece Almanca Diyebiliriz. Very Happy
[SB]SüngerBoBcU
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
[SB]SüngerBoBcU

Paylaşım Puanı : 162

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 11:34 pm

enis demiş ki:
[SB]SüngerBoBcU demiş ki:
onları buradaki herkes bilir Wink Very Happy Very Happy

dahasını biliyorum çünkü 2 tane ingilizce konuştuğum arkadaşlarım var onlarla konuşarak ingilizce ile ilgili bilgiler öğreniyorum konuştuklarım sayesinde italyanca 2 cümle örendim Very Happy
Nyx.
Moderatör
Moderatör
Nyx.

Paylaşım Puanı : 664

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 8:57 am

Onları banada ezberlettirdi hoca.
Zor değil, göründüğü kadarda karmaşık değil.
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:00 pm

Şimdi Dahi İyi Anladım Bugün 3 Ders İngilizce Üst Üste Olunca.
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:55 pm

3 ders mi? Sadece 2 ders üst üste olabilir ki
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 9:00 pm

Okulun ilk Haftasında Bizde Bir Günde 8 Ders Var.

22 Ders İngilizce Yaptık Amerikalı Hocayla Karışık Very Happy
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 9:01 pm

sen özel okula mı gidiyorsun?
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 9:05 pm

Evet. Topkapı Doğa Koleji Smile
edanaz07
Mesaj Kralı
Mesaj Kralı

MesajKonu: Geri: İngilizce Çok Zor !?   İngilizce Çok Zor !? Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 9:06 pm

x_spg demiş ki:
Evet. Topkapı Doğa Koleji Smile
ha bende neden bukadar çok ingilizce var diyodum Very Happy

İngilizce Çok Zor !?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İngilizce
» Beyblade (İngilizce)
» İngilizce biliyormuş
» İngilizce Tercüme
» İngilizce Yardım