Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

İngilizce Yardım

5 posters
YazarMesaj
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

İngilizce Yardım Empty
MesajKonu: İngilizce Yardım   İngilizce Yardım Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 10:27 pm

Your friend wants to have a healtier lifestyle. Suggest ways that he/she can become fitter and healtier.

Cümlesini Anladım Ama Açıklayamıyorum. Bayağı Uğraştım Ama Yok . Yardım Edebilecek Var Mı Acil Çünkü
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

İngilizce Yardım Empty
MesajKonu: Geri: İngilizce Yardım   İngilizce Yardım Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 10:36 pm

Arkadaşın daha sağlıklı bir yaşam biçimine sahip olmak istiyor.Yollar önerirsen daha sağlıklı ve fit olabilir.
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

İngilizce Yardım Empty
MesajKonu: Geri: İngilizce Yardım   İngilizce Yardım Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 10:36 pm

Tamam Onu Bende Anladım ama yolları nasıl önerceğimi bulamadım yada ne önereceğimi (Keşke Türkçe Ödevi Olsa xP)
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

İngilizce Yardım Empty
MesajKonu: Geri: İngilizce Yardım   İngilizce Yardım Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 10:41 pm

Nasıl sağlıklı olacaksın? vb. gibi şeylerde önerilerde bulunacaksın.Tam nerede geçtiğini söylersen belki daha sağlıklı ( Very Happy ) bir cevap verebilirim.
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

İngilizce Yardım Empty
MesajKonu: Geri: İngilizce Yardım   İngilizce Yardım Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 10:50 pm

Ya Misal :

If You Walk Every Morning .. You'll Healty In the future ...
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

İngilizce Yardım Empty
MesajKonu: Geri: İngilizce Yardım   İngilizce Yardım Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 11:11 pm

Ödevim Nasıl Olmuş?
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 10

İngilizce Yardım Empty
MesajKonu: Geri: İngilizce Yardım   İngilizce Yardım Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:42 pm

Arkadaşım böyle konu açmana gerek yoktu.İnternette çeviri siteleri var oralardan görebilirsin. Very Happy Öğretmenin görürse burada seni artık napar bilemiyorum.
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

İngilizce Yardım Empty
MesajKonu: Geri: İngilizce Yardım   İngilizce Yardım Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 5:27 pm

Hahaha Saçmalama ...
Katara_loves_Aang
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Katara_loves_Aang

Paylaşım Puanı : 105

İngilizce Yardım Empty
MesajKonu: Geri: İngilizce Yardım   İngilizce Yardım Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 5:54 pm

x_spg demiş ki:
Hahaha Saçmalama ...
Bence de Very Happy

İngilizce Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yardım
» yardım
» Yardım
» Yardım
» Yardım