Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]

+7
Cookie
¢єηgιzнαη
edanaz07
Dero
SinEnis
pamukşeker34
xberkx
11 posters
YazarMesaj
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Empty
MesajKonu: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:57 pm

Arkadaşlar dün gece çok saçma bir rüya görüm ve içinde siz de varsınız... Very Happy Anlatmaya Başlıyorum;
Ödül Abi Duyurular Kısmında Bir Konu Paylaşıyor ve konu şöyle forumda en çok aktiflik gösteren 20 üye ile Bodrum 'da 5 Yıldızlı Otele 3 günlüğüne gideceğiz..Herkez Birsürü konu paylaşmaya başlıyor..Süre 1 Hafta Aktiflikler sıfırlanıyor ve baştan başlıyor..

Tam 1 Hafta Sonra Saat 1 de Tam 200 üye Online oluyor ve Ödül Abi Kimlerin geleceğini açıklıyor (kimler olduğunu Hatırlamıyorum )Tam bir hafta sonra Taksim Meydanından Otobüs Kalkacak Diyor..

O gün Geliyo herkez orda.. Ama Ödül Abi Ortalıkta Yok.. 1 Dakika sonra Ödül Abi Büyük bir otobüsle geliyor..Otobüsün Üstünde nickelodeon dizileri ve çizgi filmlerinin resimleri var ve kocaman "www.nickturkiye.net.tc" yazıyor..Herkezden bir alkış geliyor..Ve Ödül Abi Otobüsten iniyor ve herkeze yaka kartı dağıtıyor..Yaka kartının Üzerinde Nicki ve Adı soyadı yazıyor..Ve herkez otobüse biniyor..Yolculuk çok uzun sürüyor çünkü İstanbul ve Bodrum arası çok uzak..

Ve sonunda Bodrumda Süper Bir Otelde duruyoruz..Herkeze Odaları veriliyor 1 odada 2 kişi kalıyor..Herkez odasına yerleştikten sonra havuza gidiyor.. Havuzda Su topu maçı yapıyoruz Erkekler ve Kızlar maçı ama kızlar kazanıyor..

Akşam yemeğinde yemeğimizi yiyoruz ve gece 1 den sonra Diskoya gidiyoruz sabaha karşı 6 da otele geri dönüyoruz..
Herkez öğlen 2 ve 3 arsında kalkıyor... Öğle yemeğinde Ödül Abi size bugün bir süprizim var diyor ve herkez çok heycanlanıyor..Herkez havuzdayken Ödül Abi ve Miranda Cosgrove geliyor ve bizimle fotoğraf çeliyor ve imzalı fotoğraf dağıtıyordu..Sonra bizimle havuza giriyoduk..

Geri kalanını pek hatırlamıyorum ama çok saçma bir rüyadı Very Happy Very Happy Very Happy
Sabah kalkınca keşke gerçek olsa dedim .. Smile
Ödül Abi beğenmezsen çöp kutusuna gönderebilirsin.. Rolling Eyes

En son xberkx tarafından Ptsi Eyl. 06, 2010 5:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

Paylaşım Puanı : 1092

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:00 pm

kızlar ve erkekler aynı havuzdamı Very Happy aaa
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:13 pm

xberkx demiş ki:
Arkadaşlar dün gece çok saçma bir rüya görüm ve içinde siz de varsınız... Very Happy Anlatmaya Başlıyorum;
Ödül Abi Duyurular Kısmında Bir Konu Paylaşıyor ve konu şöyle forumda en çok aktiflik gösteren 20 üye ile Bodrum 'da 5 Yıldızlı Otele 3 günlüğüne gideceğiz..Herkez Birsürü konu paylaşmaya başlıyor..Süre 1 Hafta Aktiflikler sıfırlanıyor ve baştan başlıyor..

Tam 1 Hafta Sonra Saat 1 de Tam 200 üye Online oluyor ve Ödül Abi Kimlerin geleceğini açıklıyor (kimler olduğunu Hatırlamıyorum )Tam bir hafta sonra Taksim Meydanından Otobüs Kalkacak Diyor..

O gün Geliyo herkez orda.. Ama Ödül Abi Ortalıkta Yok.. 1 Dakika sonra Ödül Abi Büyük bir otobüsle geliyor..Otobüsün Üstünde nickelodeon dizileri ve çizgi filmlerinin resimleri var ve kocaman "www.nickturkiye.net.tc" yazıyor..Herkezden bir alkış geliyor..Ve Ödül Abi Otobüsten iniyor ve herkeze yaka kartı dağıtıyor..Yaka kartının Üzerinde Nicki ve Adı soyadı yazıyor..Ve herkez otobüse biniyor..Yolculuk çok uzun sürüyor çünkü İstanbul ve Bodrum arası çok uzak..

Ve sonunda Bodrumda Süper Bir Otelde duruyoruz..Herkeze Odaları veriliyor 1 odada 2 kişi kalıyor..Herkez odasına yerleştikten sonra havuza gidiyor.. Havuzda Su topu maçı yapıyoruz Erkekler ve Kızlar maçı ama kızlar kazanıyor..

Akşam yemeğinde yemeğimizi yiyoruz ve gece 1 den sonra Diskoya gidiyoruz sabaha karşı 6 da otele geri dönüyoruz..
Herkez öğlen 2 ve 3 arsında kalkıyor... Öğle yemeğinde Ödül Abi size bugün bir süprizim var diyor ve herkez çok heycanlanıyor..Herkez havuzdayken Ödül Abi ve Miranda Cosgrove geliyor ve bizimle fotoğraf çeliyor ve imzalı fotoğraf dağıtıyordu..Sonra bizimle havuza giriyoduk..

Geri kalanını pek hatırlamıyorum ama çok saçma bir rüyadı Very Happy Very Happy Very Happy
Ödül Abi beğenmezsen çöp kutusuna gönderebilirsin.. Rolling Eyes

Diyecek bir şey bulamıyorum Smile ohaaaaa.................. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:14 pm

Çok güzel bir rüya keşke gerçek olsa xD Ama ben seçilmem zaten xD
edanaz07
Mesaj Kralı
Mesaj Kralı

Paylaşım Puanı : 2364

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:14 pm

gerçek olsaydı keşke
¢єηgιzнαη
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
¢єηgιzнαη

Paylaşım Puanı : 441

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:33 pm

Tatlıyı fazla kaçırmışsın Very Happy
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

Paylaşım Puanı : 1092

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 6:07 pm

Very Happy bencede Very Happy xD
Cookie
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Cookie

Paylaşım Puanı : 277

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 6:53 pm

Bu ne uzun bir rüya Very Happy kızlar ve erkekler niye maç yapıyor onu anlamadım ama güzelmiş Very Happy
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 7:02 pm

Cookie demiş ki:
Bu ne uzun bir rüya Very Happy kızlar ve erkekler niye maç yapıyor onu anlamadım ama güzelmiş Very Happy

Bende neden kızlar ve erkeklerin maç yaptığını pek anlamadım.. .D
Ocean-97
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Ocean-97

Paylaşım Puanı : 446

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 7:42 pm

<P><STRONG><EM>Ben her hafta en az bir adet Miranda Cosgrove Ya Da Jamie Lynn Spears Görüyorum yakında paylasıcam.. ...</EM></STRONG></P>
<P><STRONG><EM></EM></STRONG>&nbsp;</P>
<P><STRONG><EM></EM></STRONG>&nbsp;</P>
<P><STRONG><EM>SeninKi De Azcık Karmasık . .Very Happy Kesin bende vardım Very Happy</EM></STRONG></P>
Nyx.
Moderatör
Moderatör
Nyx.

Paylaşım Puanı : 664

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:51 pm

pamukşeker34 demiş ki:

Olamaz mı ?
¢єηgιzнαη
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
¢єηgιzнαη

Paylaşım Puanı : 441

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:15 pm

Nyx. demiş ki:
pamukşeker34 demiş ki:

Olamaz mı ?

Tam onu diyecektim . Olamaz mı ?
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:32 pm

maçı nasıl kızlar kazanır ya Very Happy
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:33 pm

Dr.Kyle demiş ki:
su topu oynamayı biliyor musun? XD
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:36 pm

enis demiş ki:
Dr.Kyle demiş ki:
su topu oynamayı biliyor musun? XD

evet Smile
hotsauce
Yeni Üye
Yeni Üye
hotsauce

Paylaşım Puanı : 18

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 6:18 pm

AA ama ben en aktif 20 üye içinde yokumdur.Beni götürürsünüz ama?Ayrıca erkeklerin kızlara üstünlüğü var forumda,nasıl yarıştırdın,hayal gücün iyiymiş.
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 6:20 pm

hotsauce demiş ki:
AA ama ben en aktif 20 üye içinde yokumdur.Beni götürürsünüz ama?Ayrıca erkeklerin kızlara üstünlüğü var forumda,nasıl yarıştırdın,hayal gücün iyiymiş.
ilerde sen de en aktif 20 kişi içinde olursun Wink umarım XD
hotsauce
Yeni Üye
Yeni Üye
hotsauce

Paylaşım Puanı : 18

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 6:25 pm

Ben zaten Nicktürkiye'nin kendi hostingi varken en aktif 20 kişi içerisindeydim o yüzden Ödül beni götürür sanıyorum ; )
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 6:27 pm

hotsauce demiş ki:
Ben zaten Nicktürkiye'nin kendi hostingi varken en aktif 20 kişi içerisindeydim o yüzden Ödül beni götürür sanıyorum ; )
bu rüya gerçek olsa götürürdü heralde XD
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

MesajKonu: Geri: Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]   Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 6:31 pm

enis demiş ki:
hotsauce demiş ki:
bu rüya gerçek olsa götürürdü heralde XD

Keşke gerçek olsaydı Smile

Benim İlginç Rüyam [Sizle İlgili]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayvanlarla İlgili İlginç Bilgiler
» İlginç
» Benim Drake ve Josh la İlgili Sitem
» Sünger bob ile ilgili çoğu şey
» biz bize ekibiyle ilgili