Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

İlginç

3 posters
YazarMesaj
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

İlginç Empty
MesajKonu: İlginç   İlginç Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 9:24 pm

Açılmıyor cidden Very Happy ;
Microsoft’u yaratan kişi Bill Gates‘e küçüklüğünde arkadaşları hep con diye seslenirlermiş ve Bill Gates’de bu isimden nefret etmiş onun için Windosu işletim sistemini tasarlarken con isminde bi dosya açılmasını yasaklamış ..

İlginç Img1422c

Resmi ben çektim...
force42
Deneyimli üye
Deneyimli üye
force42

Paylaşım Puanı : 293

İlginç Empty
MesajKonu: Geri: İlginç   İlginç Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 12:03 am

Hahaha Very Happy. Yerlere yattım ya xD. Gerçektende açılmıyor.
Nilyew
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Nilyew

Paylaşım Puanı : 320

İlginç Empty
MesajKonu: Geri: İlginç   İlginç Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:12 pm

birincisi bu olay ilginc degil, ikincisi bi olay degil ücüncüsü yok küçükken seslenirlermiş de kızmış da falan da değil! "con" klavye ve fare giriş cıkışlarını kontrol eden bi ms-dos dosyasıdır ve diger bazı komutlar gibi bununda oluşturulması olası degildir: NUL, AUX, LPT1, COM1.

ancak yinede bir yol var illaki bu ismi istiyorum diyosanız: calıştırdan cmd yazıp komut istemine girin ve mkdir \\.\c:\con komutunu yazın, klasör belirtilmiş dizinde oluşturulur. silmek icinde rmdir \\.\c:\con yazmanız yeter, ancak söyle bir durumda var bu isimde klasör oluşturmak klavye-fare veya ekranınızın calışmasında sorunlar cıkarbilir, söylemedi demeyin.

İlginç
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ilginç
» E-Kitap [Çok İlginç]
» İlginç Yasaklar
» ilginç bilgiler
» ilginç bilgiler