Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Ateş Ulusu Detaylı Anlatım avatar98 den...

3 posters
YazarMesaj
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Paylaşım Puanı : 2549

Ateş Ulusu Detaylı Anlatım avatar98 den... Empty
MesajKonu: Ateş Ulusu Detaylı Anlatım avatar98 den...   Ateş Ulusu Detaylı Anlatım avatar98 den... Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 8:17 pm

Ateş Ulusu : Büyük Dünya Savaşından sonra kurulan bu devlettin temelleri güneş bilgelerine dayanan bu ulus gücünü ejdarhalardan ve güneşten alırdı ama sonra son ejdarhaların öldürüldüğü söylentilerine göre artık güneşe odaklanmaları gerektiğine inanmışlardı...

Ateş Ulusu nun Bulunduğu bölge: Ateş Ulusunun bulunduğu bölge toprak krallığında olduğu gibi dünya haritasıyla bir bağlantısı yoktu ama bölgeyi bir körfez olarak tanımlayan yaratıcılar bu bölgeyi bu körfez sayesinde korunaklı olduğunu inandırmışlardı...

Ateş Ulusu nun Savunması:Ateş ulusunun savunması ilk başlarda çok gelişmiş olmamasına rağmen ileride savunma sanayisi iyice gelişmiştir.Bu durum normal bir savunma anlayışına veya dünya savaşından ihtibaren korunmak için yapıldığı gibi maddelere bağlanabilir.Aynı zamanda oldu bilinmesede deniz çevrelerinde binlerce gemiden oluşan bir devriye birimleri vardır...

Temel Savunma Birimleri;Gemi,Hava Taşıtı , ayrıca sonradan bulunan sıcak hava balonudur...

Ateş Ulusu nun Saldırı Stratejisi: Ateş Ulusunun saldırı stratejisi ''sozin kuyruklu yıldızı'' na ve ''Güneş'' e dayanmaktadır.Bu kaynaklar sayesinde ateş ulusunun gücü yüksek oranda %1000 e kadar artar...

Bilinen Ateş Bükücüler;

1.Iroh
2.Zuko
3.Ateş Bükücü Askerleri
4.Ateş Bükücü Kralliyet Askerleri
5.Avatar Aang
6.Avatar Roku
7.Avatar Yangchen
8.Avatar Kuruk
9.Azula
10.Azulon
11.Sozin
12.Diğer Tüm Avatar ' lar . . .
13.
Jeong Jeong
14.Ozai
15.Ursa
16.Amiral Jao

Ateş Ulusu savaşın ardından tekrar barış içinde yaşamaya başlasada Avatar Aang ve Zuko yu ve tüm Dünya yı yeni bir savaş ve felaket beklemektedir...

by:avatar98(alıntı değildir.)
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

MesajKonu: Geri: Ateş Ulusu Detaylı Anlatım avatar98 den...   Ateş Ulusu Detaylı Anlatım avatar98 den... Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 8:20 pm

Ateş bükenlerde avatarları saymana gerek yoktu çünkü onlar tüm elementleri bükebiliyor.Avatar Roku'nun ana elementi ateş olduğu için o sayılabilir..
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 335

MesajKonu: Geri: Ateş Ulusu Detaylı Anlatım avatar98 den...   Ateş Ulusu Detaylı Anlatım avatar98 den... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:10 pm

ursa ateş bücümüymüş.bilmiyordum.saol

Ateş Ulusu Detaylı Anlatım avatar98 den...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dai Li Detaylı anlatım....
» ATATÜRK EN DETAYLI ANLATIM---Yorumlarınızı Bekleriz...
» Aang ve Ateş Lordu Ozai
» Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]
» The Fairly OddParents [detaylı karakterler]