Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]

4 posters
YazarMesaj
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

Paylaşım Puanı : 492

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Empty
MesajKonu: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 8:48 pm

Arkadaşlar size yeni bir oyun tanıtmak ve nasıl üye olunduğunu resim ve video ile anlatmak istedim...
Öncelikle oyun hakkında bilgiler :
1) Oyun içerisinde Cartoon Network karakterleri bolca var. Onlar bize görevler (görevlerin yapımı anlatılacaktır), ödüller ve "nanolar" verecek. Hepsini ben size tek tek anlatacağım arkadaşlar.
2) MMO bir oyundur. Hesap ve şifre gerekir fakat güzeldir Smile Pek zahmetli de değildir. Web sitesi üzerinden olduğu için bilgisayarınızda yer kaplamaz ve eğlenceye doyarsınız.
3) Oyun içi uyarılar size bizzat anlatılacak.

Ben neler yapacağım :
1) Nasıl Üye Olunur?
2) Görev Anlatımı - 1
3) S.S.S
4) Bu Hatanın Çözümü - 1
5) Eşyalar - Görevler ve Nanolar
6) Görev Anlatımı - 2

Nasıl Üye Olunur ?
Resimli Anlatım:
Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Fenmat12resimlianlatm

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Fenmat12resimlianlatm2

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Fenmat12resimlianlatm3

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Fenmat12resimlianlatm4

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Fenmat12resimlianlatm5

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Fenmat12resimlianlatm6

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Fenmat12resimlianlatm7

Resimleri Göremiyorum Diyorsan İNDİR! : https://rapidshare.com/files/1783743574/Fenmat12ResimliAnlatım.rar (Rar Şifresi : fenmat12)

Videolu Anlatım(Bana aittir, bizzat seslendirilip işlemler yapılmıştır.)

YEPYENİ VİDEOLAR ÇOK AMA ÇOK YAKINDA!

Bu kadar emekten sonra bir teşekkürü esirgemezsiniz umarım.
Konum sabit olursa sevinirim Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Empty
MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 9:08 pm

Teşekkürler, bu arada hangi programla PC'den video çektin?
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

Paylaşım Puanı : 492

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 9:17 pm

Yan taraftaki kutuda açıkladım Smile
(İstenirde .avi'ye çevirmek konusuda açılabilir Very Happy Konudan sapmayalım Very Happy)
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 9:59 pm

◊ƒοx◊ demiş ki:
Teşekkürler, bu arada hangi programla PC'den video çektin?
Valla kanka ben "Freez Video Capture" kullanıyorum hiç donmadan çekiyor.
İstersen buradan indirebilirsin ===> http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=freez-screen-video-capture&lid=4294
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 10:12 pm

Teşekkürler,bende bu arada programıda denerim Smile
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 10:29 pm

Rica ederim Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimeC.tesi Ekim 01, 2011 10:16 am

emex23 demiş ki:
Valla kanka ben "Freez Video Capture" kullanıyorum hiç donmadan çekiyor.
İstersen buradan indirebilirsin ===> http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=freez-screen-video-capture&lid=4294

Teşekkürler ama programın kullanım süresi sınırlımı?
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimeC.tesi Ekim 01, 2011 4:00 pm

Valla bende hala sona ermedi tam 2 ay oldu.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimeC.tesi Ekim 01, 2011 4:10 pm

Programı indirdim ama sesleri kaydetmiyor
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]   Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!] Icon_minitimeC.tesi Ekim 01, 2011 5:18 pm

hmm... o zaman Camstudio veya Fraps'ı kullan onlar iyi sesde kaydediyor ama Camstudio'yu öneriyorlar.

Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Filesonic Taze Premium Cookiesler 15.05.2011 26 Cookies Çerezler (Şifreler Bugün Güncellendi)
» Nasıl Link Verilir -Resimli Anlatım
» ----İmzam Nasıl Gözükür Resimli Anlatım----
» Youtube-Megaupload Gibi Sitelere nasıl girilir? Resimli Anlatım
» Nickelodeon Vs Cartoon Network 2