Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Benim Annem Bir Melek Tanıtım

YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Benim Annem Bir Melek Tanıtım Empty
MesajKonu: Benim Annem Bir Melek Tanıtım   Benim Annem Bir Melek Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 8:23 pm

Benim Annem Bir Melek Tanıtım Benimannem205ky3yg5

Ailesinin R si bir annenin evindeki yaşam.Gelinini kıskanır.Oğullarına bebek gibi bakar.Kocasınada aynı şekilde sevdiklerini canını kendinden daha çok önemseyen gırçın,cadaloz,genelde iyi niyetli tecrubeli bir anne ve kaynanadır.

KARAKTERLER
Neriman Turuncu (Oya Başar): Turuncu Ailesi'nin annesi olan Neriman her Türk annesi gibi çocuklarının üzerine titreyen bir melektir, ancak çocuklarına yan gözle bile bakan olunca şeytana bile pabucunu ters giydirir. Ailede son söz hep bir şekilde onun olur. Gelini Ece’yi sever ama Ece’nin ev işlerine yatkınlığı ve aşçılığına hatta bazen anneliğine dokundurmadan yapamaz.

Cahit Turuncu (Tarık Ünlüoğlu): Uzun yıllar Bostancı-Taksim hattında dolmuş şöförlüğü yapmış Cahit Turuncu, emekli olduktan sonra hayata hep eğlenceli yönden bakan, her lafa espri ile karşılık veren, hiçbir sorunu dert etmeyen, midesine çok düşkün, çok geniş, rahat, hatta tembel bir adam haline gelmiştir. En büyük övünç kaynağı ise askerliğini komando olarak yapmış olmasıdır. Galatasaraylıdır.

Çetin Turuncu (Ali Sunal): Ailenin küçük oğlu. Abisinin aksine o okumuş, iyi bir öğrenci olmuş, üniversite bitirmiş ve bir şirketin genel müdürü olmuştur. Koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Karısına hala ilk günkü gibi aşıktır. Annesine rağmen hem ailesi ile ilişkilerini hem de evliliğini sürdürme derdindedir ve bu savaşında en büyük destekçisi gene karısıdır.
Metin Turuncu (Şehsuvar Aktaş): Ailenin büyük oğlu. Evli ve eşi Nalan'la, anne-babasının evinde birlikte yaşıyorlar. Babadan kalma Chreysler'i satarak satın aldığı sarı minibüs ile Bostancı-Taksim hattında baba mesleğini sürdürüyor. Koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır.
Ece Turuncu (Dolunay Soysert): Eşinin ailesinin her ferdini çok sever ve onlarla iyi anlaşır, ancak kayınvalidesi Neriman Hanım ile yıldızları bir türlü barışmaz. Aslında sevmektedir kaynanasını, kimselere laf söylettirmez onun için ama onu devamlı iğnelemesinden hoşlanmaz. Koyu bir Karşıyaka taraftarıdır.

Nalan Turuncu (Ayçin İnci): Metin’in karısı. Neriman Hanım ile daha önceden tanışmış ve birbirlerini sevmiş oldukları için onun desteğine sahip. Bu ona aile içinde özel bir yer sağlıyor. Oldukça saf ve iyi huylu. Aile bireyleri arasındaki esprileri ve takışmaları anlamakta zorluk çeken, anlasa bile yanlış anlayan biri. Saflığı nedeni ile sık sık büyük potlar kırıyor. Fal, burçlar, tarot gibi kavramlara çok inanıyor. Tam bir fal hastası. Kendisi de kahve falı bakıyor ve çok iyi atıyor. Hatta zaman zaman herkesi şaşırtacak şekilde tutturduğu da oluyor. Metin’i ve aile bireylerini çok seviyor.
Hasıla (Bala Atabek): Bütün hayatı kocası Sıddık ve işi olan bir köylü kadındır. Kocası Sıddık'la beraber apartmanın kapıcısıdır. Mutludur ve özellikle Turuncu ailesini çok sever. Neriman’dan ödü patlar ama gerektiğinde onu bile şaşırtacak kadar zekidir. Ece’nin en büyük dert ortağıdır.

Sıddık (Mert Öner): Hasıla’nın kocası. Zayıf, kara kuru, sessiz ve gariban bir adam. Karısından sürekli şiddet görse de ona çok aşık olduğu için hiç ses çıkartmıyor. Çocuk gibidir, zaman zaman küser konuşmaz ancak son derece dürüst ve güvenilir bir adamdır.
Şebboy (Hande Dane): Çetin’in sekreteri. Genç ve güzel bir bayan. Giyimine çok dikkat eder. Genellikle uçuk giyinir. Hep hayalindeki beyaz atlı prensi bekler. Tam bir alışveriş manyağıdır. Tüm bu olumsuzluklarına rağmen işini çok iyi yapan bir sekreterdir.
Tursun (Şevket Çapkınoğlu): Çay ocağı/bakkalın sahibi ve restoranda garson. Hopalı’dır. İnatçı, dediğim dedik bir adam. Biraz zor anlayan biridir. Saf da denilebilir. Ona yabancı olan bir şeyi anlatmaya çalışmak tam bir işkencedir. Bazen bu saatler sürebilir. Bazen de anlatmaya çalışanın fenalaşması, hatta bayılması ile son bulur. Beyni biraz yavaş çalışır ama ona sorarsanız bütün ötekilerin beyni yavaş çalışmaktadır.

Sinem Turuncu (Ezgi Yeşiltan): Çetin ve Ece’nin kızı. 8 yaşlarında ve ilkokula gidiyor. Son derece zeki ve afacan bir kız. Ailede tek çocuk olmanın keyfini çıkarıyor ve bunun avantajlarını kullanıyor. En büyük sorunu babaannesinin aşırı ilgisi. Büyümüş de küçülmüş bir çocuk.

Berke (Ediz Uruş): Sinem’in okul arkadaşı. Ailesi oldukça zengindir. Çok zekidir. Ayaklı ansiklopedi gibidir. Zaman zaman bu durum Sinem'i çok sıkmaktadır. Sinem'i çok sevmektedir.

İbadullah Bey (Serhat Kılıç): Çetin'in Azeri patronuydu. Çok candan davranan birisidir. Dolandırılarak tüm malvarlığını kaybettikten sonra müzik dünyasında bir yıldız olmaya çalışmaktadır. İyi Azeri pilavı yapar
.
Maksut Abi: Her sabah Metin'in dolmuşuna binmektedir. Sahnesi, "Hindistan" demesiyle sona erer.

Berivan: Çetin'in şirketindeki çaycıdır. Yaşamaktan bıkmıştır, dertleri hiç bitmez.

Alıntıdır.

Benim Annem Bir Melek Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annem Gel Dedi
» sihirli annem 5.sezon 2.bölüm izle
» Benim Sitelerim :)
» Benim kitabım :)
» Benim Sitem