Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Kimler online?

3 posters
YazarMesaj
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

Kimler online? Empty
MesajKonu: Kimler online?   Kimler online? Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 10:12 pm

ben
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

Kimler online? Empty
MesajKonu: Geri: Kimler online?   Kimler online? Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 5:23 pm

ben
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Kimler online? Empty
MesajKonu: Geri: Kimler online?   Kimler online? Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 5:51 pm

ben
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Kimler online? Empty
MesajKonu: Geri: Kimler online?   Kimler online? Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 6:12 pm

şimdilik böyle ama okullar tatile girdiğinde umarım diğer kullanıcılarda online olur Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Kimler online? Empty
MesajKonu: Geri: Kimler online?   Kimler online? Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 6:34 pm

emremanginer demiş ki:
şimdilik böyle ama okullar tatile girdiğinde umarım diğer kullanıcılarda online olur Smile

Evet kesinlikle katılıyorum tamam belki yaz tatilinde bende saatlerim tamamını burada geçiremeyeceğim ama elbette olurum diğer kullanıcılar artık sitelerinde neler oluyor bir bakarlar artık.İyi ya da kötü olarak.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Kimler online? Empty
MesajKonu: Geri: Kimler online?   Kimler online? Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 6:59 pm

scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:

Evet kesinlikle katılıyorum tamam belki yaz tatilinde bende saatlerim tamamını burada geçiremeyeceğim ama elbette olurum diğer kullanıcılar artık sitelerinde neler oluyor bir bakarlar artık.İyi ya da kötü olarak.

Forumda alt kısımda kimler online diye bir bölüm var orda Toplam 32 kullanıcımız online yazıyor ama o yanlış olmalı Question

Kimler online?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Odada Kimler Var
» Bu forum sitesini kimler destekliyor?
» Online İzle
» Yu-Gi-Oh! 5'Ds 1.Sezon TR Dub.Onlıne
» Doodlez Tüm Bölümler Online İzle