Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Bu forum sitesini kimler destekliyor?

Bu forum sitesini destekliyor musunuz?
Evet, siteyi hala çok seviyorum ve destekliyorum!
Bu forum sitesini kimler destekliyor? Vote_lcap0%Bu forum sitesini kimler destekliyor? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hayır, site kapansa bile benim için sorun teşkil etmez.
Bu forum sitesini kimler destekliyor? Vote_lcap0%Bu forum sitesini kimler destekliyor? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 0

YazarMesaj
erdemalsirt
Yeni Üye
Yeni Üye
erdemalsirt

Paylaşım Puanı : 21

Bu forum sitesini kimler destekliyor? Empty
MesajKonu: Bu forum sitesini kimler destekliyor?   Bu forum sitesini kimler destekliyor? Icon_minitimePaz Ağus. 20, 2017 5:44 pm

Merhaba. Bu forum sitesini hala destekleyen arkadaşlarımız var mı? Forum sitesi maleesef ölmüş durumda. Aktif çok az kullanıcı kalmış. Bu forumu bence baştan tasarlamak iyi bir fikir olabilir. Sitede aşırı reklam çıkıyor birşeye tıklayınca mesela. Zaten forumun yazılımsal sürümüde çok eski ve forumun çoğu Ana sayfa ikonlarıda ölmüş durumda. Ayrıca aktif kullanıcı çok az. Eskisi gibi aktif ve daha olgun bir ortam haline getirmek isterdim burayı açıkçası. 2011 Yılı aşkın bu forum sitesinin oldukça eski üyelerinden birisiydim... Şuan sene olmuş 2017 ve 18 yaşındayım ve geri dönmüş durumdayım. Forumu hala destekliyorum. Bu forum tamamen batmadan, bir yerden başlamalıyız. Hostinger diye ücretsiz host sitesi var. Belkide Nickelodeon Türkiye Forum adı altında, forum sitesini baştan tasarlamamız daha mantıklı olur. Hala şaşırıyorum bu forumun sunucusu hala nasıl ayakta diye... Çok şükür en azından sunucu ölmemiş ancak forum içeriği ölmüş gibi biraz. Neyse anketimize oy verip, görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar. :3

Bu forum sitesini kimler destekliyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kimler online?
» Odada Kimler Var
» Forum Kuralları
» • Forum Radyosu •
» Forum Ryosu