Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.

+4
Mr.Ackles
mileylover
◊ƒοx◊
NicKids
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Empty
MesajKonu: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:53 pm

Öncelikle merhaba!

Bildiğiniz gibi sitemize birkaç dengesiz ve şerefsiz acemi kişilerce bir saldırı yapıldı. Aslında bunu saldırı olarak değil de onların zeka seviyesine uygun bir oyun olarak da düşünebiliriz çünkü bu kadar saçma bir işi normal insanların yapması mümkün değil Smile

Şimdi en çok merak edilen sorulara bakalım.

1. Bu kişiler kim ve bizden ne istiyor?

Bu kişiler sitemizin başarısını ve gelişmesini hayranlıkla izleyen kıskanç kişiler. Aynı kişiler yine geçen sene ben tatildeyken sitemize böyle bir saldırı yapmışlardı ve yine cezalarını vermiştik. Bu işin arkasında iki kişi var ve isimleri de dahil olmak üzere her türlü bilgileri aşağıda. Bu bilgilere kendilerini çok akıllı sanan bu salakların IP'lerinden ve e-maillerinden kolayca ulaşmak mümkün.

Bu kişiler : Çağrı Cengiz
Metin Vardar
Bu iki mangafa eski Nickelodeon Türkiye'ye de üyeydiler. Benimle problemleri vardı ki böyle bir şey yaptılar. Tipik kıskançlık örneği.

2. Neden hemen banlamadın?

Geçen sene de aynen böyle bir saldırı yapmışlardı ve ben sadece banlayıp atmıştım. Ancak bu sene yapılan hakaretler sadece bana karşı değil, sitemizdeki üyelere de hakaret vardı. Bundan sadece banlanarak kurtulamazlardı. Ben de bilerekbunları banlamadım ve IP takibine aldım. Bundan sonra da Emniyet Genel Müdürlüğüne şikayette bulundum.
Aklınızda bulunsun, böyle bir durumda 7 yaşından 77 yaşına kadar yaşınız önemli olmadan İnternetteki kötü şeyleri, Emniyet Genel Müdürlüğü Bilişim Suçlarına şikayet edebiliyorsunuz.

Durum böyle. Benim tatilde olduğumu da bilerek bu saldırıyı yaptılar. Bu arkadaşlardan Çağrı Cengiz Facebookumda ekli olduğumdan siteyi kontrol etmediğimi biliyorlardı.

GELELİM EN ÖNEMLİ NOTA: NICKIDS SİTEYLE İLGİLEMİYOR.

Bu tamamen asılsızdır. Yılın her günü sitedeyim ve sizleri kontrol ediyorum. Sitenin başıboş olduğunu düşünenler defolup gitsinler.
Bizim başka bir sitemiz bulunmamaktadır. Üyelerden bazıları "www.flu****.com adlı sitenin yedek sitemiz olduğunu söylemişler. Böyle birşey yoktur ve olmayacaktır.

Sizlerden tüm olaylardan ötürü özür diliyor, bir daha tekrarlanmamasını temenni ediyorum.

Nickelodeon Türkiye, 1 yılda 9000 üyeye yaklaştı, 40000'den fazla mesaj ve günde 5000'den fazla sayfa görüntülenme sayımız var. Bizi kimse durduramazz!! Smile

En son NicKids tarafından Cuma Tem. 01, 2011 5:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:54 pm

Sağol, NicKids hakkında yazdığımız kötü yorumlar için özür dileriz Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:56 pm

Çok sağ ol NickKids sonunda sitemiz eskisi gibi güzel oldu. NickKids iCarly nin Türkçe Dublajlı 2. ve 3. sezon yeni bölümlerini eklicekmisin ?
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:03 pm

Bu tür olaylar bizi asla yıldıramaz sitemiz hala dimdik ayakta 2,3 kişiliksiz bu siteyi asla zarar veremez. geçen seneki olaylarda bende siteye yeni üye olmuştum ve elimden geldiğince bunları engellemeye çalışmıştım. Aynı kişiler olduklarından şüpelerim vardı zaten. Neyse uzatmaya gerek yok sitemiz yine eskisi gibi hemde eskisinden daha iyi ve güzel olacaktır. Very Happy
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:04 pm

Bir daha asla girmeyecekler bu siteye.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:04 pm

Teşekkürler bende eskisi gibi burda aktif üye olucam Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:29 pm

Çok sağ ol NicKids beni çalışkan üye yapmış.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:29 pm

Çalışkan Üye
Çırak Moderatörden yüksekmi Smile
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:34 pm

Yönetici
FD
Moderatör
Çırak Moderatör
Çalışkan Üye
Üye

Rütbeler böyle Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:36 pm

Yönetici olunuyor mu ?
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:38 pm

Süper Moderatörde var da şu anda hiçbir üye süper moderatör olamadı site açıldığından beri.
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:43 pm

Sen forum düzenleyicisisin. Süper Moderatör den iyi mi ?
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:45 pm

hayır malesef süper moderatör daha üst bir rütbe Very Happy
mertozerol
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 39

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:46 pm

NicKids ben bu sitede sadece fluaxx.com a gelebilirsiniz dedim kimse yedek sitedir demedi ve ayrıca ben bu sitede sadece bazı terbiyesiz arkadaşlar var diye o konuyu açtım yoksa açmazdım senden özür diliyorum!!
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:53 pm

Emir bu sitede Süper Moderatör rütbesi yok Smile

mert: Özür dilenecek birşey yapmadın zaten onu diyende sen değilsin Smile
beste664
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
beste664

Paylaşım Puanı : 1035

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:54 pm

Yani site tamamen açıldı mı? Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:55 pm

Yokmu ,ama aşağıda vardı rütbelerde Smile
mertozerol
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:55 pm

Peki tamam.
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:56 pm

gruplar bölümünde var ama hiç bir üye süper moderatör değil demek istedim ben Ödül Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:57 pm

Emekli Görevli nasıl olunuyor ??
beste664
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
beste664

Paylaşım Puanı : 1035

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:58 pm

Bu yaşta ne emekliliği Very Happy
Ödüül bi konuşabilirmiyiz çok acil.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:59 pm

Emekli Görevli'ler var forumda
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:00 pm

Hasstalavissa,sahasta gibi
Ve artık mesaj değiştirilemiyormu ??
mertozerol
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:07 pm

NicKids yinede sitede beklerim istediğin zaman üye oluğ gel veya üye olmadan gelde ben sana bir soru sormuştum özelden yayın hakkında onu yapabilirmiyiz seninle?
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:09 pm

Forum 2010'da kayıt olanlarmı emek görevli oluyordu Smile
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:17 pm

◊ƒοx◊ demiş ki:
Forum 2010'da kayıt olanlarmı emek görevli oluyordu Smile

Bak onu genelde yönetici karar veriyor bende 2010 da kayıt oldum ama emekli görevli değilim genellikle eski siteden buraya üye olanlar emekli görevli oluyor sen kafanı bu tür şeylere fazla takma senin emekliliğine daha çok var Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:19 pm

Tamam Very Happy
ve bu arada bazı konuların moderatörleri niye artık girmiyor?
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:21 pm

Peki Admin olunuyor mu ? Yoksa tek mi ?
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:23 pm

Olur beste, özel mesajdan ya da facebooktan konuşalım.
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

MesajKonu: Geri: Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.   Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:26 pm

mileylover demiş ki:
Peki Admin olunuyor mu ? Yoksa tek mi ?
Adminlik her yiğidin harcı olmadığı için biraz zor ama olurmusun ? elbette olabilirsin. Wink

Sitede olan gelişmelerle ilgili açıklama.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Sitede Reklam Mı Var?
» Sitede sorun mu var :S
» iOMG bölümü sitede varmı ?
» Sitede Adres Değişimi Ve Bakım Çalışması
» Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi