Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi

+2
mimibey
NicKids
6 posters
YazarMesaj
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Empty
MesajKonu: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2012 6:29 pm

Hepinize merhaba! Smile

Nickelodeon Türkiye internet sitemiz, bu yaz 3 yaşını dolduruyor!

Sitemiz, Türkiye'deki ilk, tek ve en aktif Nickelodeon hayran sitesi olma özelliğine sahip olup her gün yeni üyelerin katılması ile büyüyor, gelişiyor.

Özellikle yaz aylarında sitenin kullanılma oranları oldukça yükseliyor.

Nickelodeon Türkiye, şu anda aktif dönem içerisinde değildir. Yani uzun süredir sitede herhangi bir yenilik ve düzenlemeye gidilmemiştir. Pasif dönem boyunca da site kullanıma açıktır, ancak temanın değişmesi, yeni yönetici ve moderatörlerin alımı, yeni bölümlerin eklenmesi gibi değişmeler pasif dönemde gerçekleştirilmez.

Sitede bir süredir bazı arkadaşların yakındığı "konulara mesaj atılamama" problemi de, yeni yayın dönemi ile birlikte sona erecektir.

Gelişmeleri takip eden arkadaşlar bilirler. Nickelodeon Türkiye yayını bir süre sona erdirildi, sonrasında yeniden başladı. Yeni programlarla yenilenen Nickelodeon, artık daha orjinal! Bu yenilenmeden ötürü sitemiz de aktif dönemde değişiklikler yapacaktır.

Sitemizin yeni yayın dönemine başlama tarihi: 01 Haziran 2012 olarak belirlenmiştir.

Yeni yayın döneminde, www.nickturkiye.net.tc adresi daha canlı, daha ulaşılabilir, kullanışlı ve her zaman bir numara olmaya devam edecektir. Sizleri seviyoruz!

Bizleri takipte kalın!
mimibey
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 112

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2012 6:55 pm

admin sen nick ten kayıt yapıyormusun
erkinnickelodeon
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 79

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2012 5:17 pm

Yani özel indirme bölümü Haziran'da mı cevaplamaya açılacak?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2012 11:30 pm

Sanırım öyle olacak evet. Üstelik yeni döneme eklenecek dizilerin çevirileride devam etmekte. Yaza doğru eklemeyi düşünüyorum tek tek. Wink
erkinnickelodeon
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2012 9:18 pm

Bekleyemem ben. Zaten beklemedim. Gittim İngilizce altyazılı buldum Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2012 1:21 am

Zoey 101' i mi?
erkinnickelodeon
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2012 10:30 pm

iQuit iCarly'i Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2012 7:17 pm

Sen bilirsin ama zamanında yayınlandı o bölüm Smile yani biraz boşa çevirmiş olursun Wink
erkinnickelodeon
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2012 11:14 pm

İzlemek için zaten Very Happy
erkinnickelodeon
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2012 11:15 pm

Çevirmeden izledim Very Happy
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Paylaşım Puanı : 2549

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 6:04 pm

bekliyoruz...
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2012 10:09 pm

Valla şu anda sitenin ne aktifliği var ne başka bişeyi online olan üye sayısı günlük 2 en fazla 5 i geçmez 1 Haziran geçeli 1 ay oldu sitede ne bir yenilik ne başka bişey var valla bu site tekrar ayağa kalkar mı artık bilmem ama bence sitede artık bişeylerin değişmesi şart eğer bu tembellikte gidilirse sitenin sonunun ne olacağı belli. Eğer benim yardımcı olacağım birşey varsa hiç çekinmeden bana söylenmesini daha önceden belirtmiştim.Artık ne karar verirsin bilmem ama mutlaka yenilik ve değişim şart...

Kim bilir bu mesaj kaç hafta veya kaç ay sonra okunur bilmem ama bu mesajımın dikkate alınacak kadar bi değerimiz vardır heralde sitede. Neyse bana ulaşmak isteyen her türlü ulaşır. Çözüm yolları mutlaka vardır... HADİ EYVALLAH

erkinnickelodeon
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi   Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2012 9:30 pm

Ben mesela yeni görüyorum mesajını çok haklısın aslında.

Nickelodeon Türkiye | Sitede Yeni Yayın Dönemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nickelodeon Türkiye Yeni İletişim Adresimiz!
» Nickelodeon Türkiye, Yeni Kanalıyla Yayında!
» Yetkinforum'dan Nickelodeon Türkiye'ye Yeni Server
» Nickelodeon Yeni Programlar [Nickelodeon TÜRKİYE]
» Nickelodeon Türkiye Yeni Tanıtım Filmi!