AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Paylaş | 

Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!

YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!   Cuma Haz. 03, 2011 4:33 am

Öncelikle 3.sezona geçebildiğimiz için çok sevindim çünkü Zoey 101,Drake & Josh vb. gibi sezon değiştirince hemen başlamaz sanıyordum ama bu kanal Nickledeon değil ki aynı bölümleri milyon kez oynatsın, kesin dublaj yaparlar dedim ve bugün aylık dergisinde gördüm habere göre Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.sezon yepyeni bölümleriyle 4 Haziran 2011 Cumartesi günü saat 10:40'ta başlıyormuş.Çok mutluyum başladığı için ah birde Phil Zaman Yolculuğunda,Tam Raven'a Göre,Cory Beyaz Sarayda gibi dizileride tekrar yayınlasalar.Bunların da mümkün olmasını çok isterim doğrusu Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı lütfen tekrar Disney Channel'a da dönsün eskisi gibi iki kanalda da oynasın hem 3.sezona geçiyorsunuz tebrikler daha çok bölüm oynar böylelikle. Very Happy Sad

En son scorpionss tarafından Perş. Eyl. 22, 2011 2:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Doğa Su Ilkdoğan
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!   Çarş. Ağus. 03, 2011 3:31 am

bunu ne zaman koyacaksınız? bizde disney channel yok Crying or Very sad
Kullanıcı profilini gör
yeler
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!   C.tesi Eyl. 03, 2011 3:47 pm

ne zaman upload ebdeceksiniz sabırsızlıkla bekliyorum
Kullanıcı profilini gör
mares
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!   Salı Şub. 14, 2012 1:20 am

sabırsızlıkla bekliyorum
Kullanıcı profilini gör
dylan_love
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 38

MesajKonu: Geri: Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!   Cuma Şub. 24, 2012 7:01 pm

yenılerı gelecekmı
Kullanıcı profilini gör
ogn159
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!   Salı Nis. 24, 2012 4:20 pm

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
altug11
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!   C.tesi Ağus. 04, 2012 12:41 am

tşk
Kullanıcı profilini gör

Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası