Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor!

2 posters
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor! Empty
MesajKonu: Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor!   Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor! Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:47 am

Waverly Büyücüleri dizisi merakla beklenen 4.sezonu Türkiye'de de başlayacak ve tarihi 2 Nisan 2011 Cumartesi.Herkese şimdiden iyi seyirler kısa bir bilgi olsun diye sitemizde ekledim.
Nilyew
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Nilyew

Paylaşım Puanı : 320

Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor! Empty
MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor!   Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 10:43 pm

Evet çok güzel ben birkaç bölümünü izledim jenerik falan değişmiş Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor!   Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 11:13 pm

Nilyew demiş ki:
Evet çok güzel ben birkaç bölümünü izledim jenerik falan değişmiş Very Happy

Evet yeni jenerik biraz daha sözleri ağır söylüyor ve ritmi yavaş olmuş.

Waverly Büyücüleri 4.Sezon 2 Nisan 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jessie - 31 Aralık 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor!
» A.N.T Farm (Yetenek Çiftliği) - 10 Aralık 2011 Cumartesi Günü Disney Channel'da Başlıyor!
» 23 Nisan 2011 Cumartesi Disney XD Kankalar Haftası 07:30'dan İtibaren
» Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı 3.Sezon 4 Haziran 2011 Cumartesi Disney XD'de Başlıyor!
» Hannah Montana 4.Sezon Dizi Finali 23 Nisan 2011 Cumartesi Disney Channel'da ( Kesin final )