Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili

+2
◊ƒοx◊
nanissinan
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

Paylaşım Puanı : 355

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 4:45 pm

Konunun ilk mesajı :

Burada Kaba Davranışlar Olmasın Sadece İyi Şeyler Olsun Her Zaman Mutlu Bir Yer Burası Very Happy

En son nanissinan tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

YazarMesaj
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

Paylaşım Puanı : 492

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:46 pm

YAHU SEN! EVET SENNN;
nanissinan! SEN ÖM YANİ ÖZEL MESAJ DİYE BİR ŞEY DUYMADIN MI??!! EĞER BİRLERİNİN SANA ISINMASINI İSTİYORSAN "HOŞ GELDİNİZ" BÖLÜMÜNE KONU AÇ! SENİ TANIYALIM, NE YERSİN NE İÇERSİN ÖĞRENELİM! NE YAPARSIN, HOŞ MU GİDERSİN BEŞ Mİ GİDERSİN!? SENİN TANINMAN İÇİN KENDİNİ TANITMAN LAZIM!
"AMA BEN KONU AÇTIM ZATEN" DİYORSAN KURALLARA UYARAK ÖRNEK OL! KONULRINLA HERKESİ ŞAŞIRT! ÇALIŞMAYAN LİNKLERDE KONU AÇILMAZ ONUDA SÖYLEYEYİM! KONU : EMEK İSTEYEN BİR ŞEYDİR! EĞER EMEK VERMEMİŞSEN O KONU SEVİLMEZ! İNSANLARIN SEVGİSİNİ "NE OLUR GERİ DÖN" DEMEKLE KAZANMA! YAPTINIĞIN BAŞARILAR İLE KAZAN! SEN BURDA BİR KAÇ BÖLÜMÜ ÇEVİRSEN FENA MI OLUR! İNGİLİZCEM İYİ DEMİŞSİN BİR KONUDA! TAMAM O ZAMAN! BİR BÖLÜM BİLE ÇEVİRSEN ÇOK TEŞEKKÜR ALIRSIN BUNA EMİNİM! İNSANLARIN SEVGİSİNİ KAZANIRSIN!! SÜNGER BOB KARA ŞORT BÖLÜMÜNE EN AZ ÜÇ TANE SAÇMA SAPAN KONU AÇARAK OLMAZ! iLLA ÇEVİRİDE DEMEK İSTEMİYORUM! BAŞKA ŞEYLER YAP! HİÇBİRŞEY YAPAMIYORSAN KURALLARA UY VE ÖRNEK OL!

SEVGİLER (ŞU AN BİR KURAL ÇIĞNEDİM KUSURA BAKMAYIN!)
fenmat12
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 1:07 pm

Bence onla uğraşma fenmat çünkü değmez biz scorpionss'la o gereksiz kişi yüzünden bir konu tartışma konusu oldu
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 1:25 pm

emremanginer demiş ki:
Bence onla uğraşma fenmat çünkü değmez biz scorpionss'la o gereksiz kişi yüzünden bir konu tartışma konusu oldu

Hiç sorma fenmat o şahsın beyni yerinde değil anlayamıyor biz bıraktık kendi derdiyle uğraşsın,uğraşmaya değmez zaman kaybı sitemizde - insanlardan biri konuları yanlış yere açar,yanlış yanlış konuşur,laf anlamaz vb.... diye gider daha.
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 1:27 pm

Bence çok şaçma bir konuyu çok uzatmışsınız....
Ayrıca konu yanlış yere açılmış!!
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 1:34 pm

SinEnis demiş ki:
Bence çok şaçma bir konuyu çok uzatmışsınız....
Ayrıca konu yanlış yere açılmış!!

Konunun uzamasının sorumlusu biz değiliz zaten artık ilgilenmiyoruzartık konuya mesaj atmayın sizde
Ranger
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Ranger

Paylaşım Puanı : 225

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 10:36 pm

fenmat12 demiş ki:
YAHU SEN! EVET SENNN;
nanissinan! SEN ÖM YANİ ÖZEL MESAJ DİYE BİR ŞEY DUYMADIN MI??!! EĞER BİRLERİNİN SANA ISINMASINI İSTİYORSAN "HOŞ GELDİNİZ" BÖLÜMÜNE KONU AÇ! SENİ TANIYALIM, NE YERSİN NE İÇERSİN ÖĞRENELİM! NE YAPARSIN, HOŞ MU GİDERSİN BEŞ Mİ GİDERSİN!? SENİN TANINMAN İÇİN KENDİNİ TANITMAN LAZIM!
"AMA BEN KONU AÇTIM ZATEN" DİYORSAN KURALLARA UYARAK ÖRNEK OL! KONULRINLA HERKESİ ŞAŞIRT! ÇALIŞMAYAN LİNKLERDE KONU AÇILMAZ ONUDA SÖYLEYEYİM! KONU : EMEK İSTEYEN BİR ŞEYDİR! EĞER EMEK VERMEMİŞSEN O KONU SEVİLMEZ! İNSANLARIN SEVGİSİNİ "NE OLUR GERİ DÖN" DEMEKLE KAZANMA! YAPTINIĞIN BAŞARILAR İLE KAZAN! SEN BURDA BİR KAÇ BÖLÜMÜ ÇEVİRSEN FENA MI OLUR! İNGİLİZCEM İYİ DEMİŞSİN BİR KONUDA! TAMAM O ZAMAN! BİR BÖLÜM BİLE ÇEVİRSEN ÇOK TEŞEKKÜR ALIRSIN BUNA EMİNİM! İNSANLARIN SEVGİSİNİ KAZANIRSIN!! SÜNGER BOB KARA ŞORT BÖLÜMÜNE EN AZ ÜÇ TANE SAÇMA SAPAN KONU AÇARAK OLMAZ! iLLA ÇEVİRİDE DEMEK İSTEMİYORUM! BAŞKA ŞEYLER YAP! HİÇBİRŞEY YAPAMIYORSAN KURALLARA UY VE ÖRNEK OL!

SEVGİLER (ŞU AN BİR KURAL ÇIĞNEDİM KUSURA BAKMAYIN!)
fenmat12
Çok Haklısın Üzgünüm Ama Tanışma Bölümü Nerede Linkini Bana Verirsen Sevinirim

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Yeni Mesaj Var , Yeni Mesaj Yok logosu
» Suçlu Arda Değil Yönetim
» Sorun Sadece Bizde Değil
» Fikrim Geldi :D
» Disney geldi