Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili

+2
◊ƒοx◊
nanissinan
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

Paylaşım Puanı : 355

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 4:45 pm

Konunun ilk mesajı :

Burada Kaba Davranışlar Olmasın Sadece İyi Şeyler Olsun Her Zaman Mutlu Bir Yer Burası Very Happy

En son nanissinan tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

YazarMesaj
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:21 pm

Süngerbob En İyisi Bence Çünkü Ben Süngerboba Dayanamıyorum Çok Güzel Neden Sevmiyorsunuz Ki Bence Çok Hoş
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:22 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR...

En son scorpionss tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 8:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:23 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR...

En son scorpionss tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 8:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:24 pm

En son emremanginer tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:37 pm

emremanginer demiş ki:
O dediğin kelime I'm Sorry şeklinde yazılır ve türkçesi varken neden ingilizcesini kullanıyorsunki bu ülke zaten İngiltereye döndü

O zaten bir gerçek birde madem yazacak doğrusu bilse o da var ama işte.
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:40 pm

emremanginer demiş ki:
Bu açtığın konular yüzünden tartışma çıktı ve forum ne hale geldi zağmet olmassa yaptıklarının mantıklı olup olmadığını düşün Wink
Üzgünüm Ama Tartışmayı scorpiennes üyesi bu kavgayı çıkarttı scorpiennes olmasaydı bu aptalca konular ve APTALCA KABA SÖZLER OLMAZDI AMA SCORPİENNES GELdi Ve Konu Puff Oldu Maaf Oldu O Yüzden sadece emremaniger kalabilir. yani sen
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:41 pm

scorpionss demiş ki:
Eğer akıl olduğunu düşünürsen tekrarlama olur mu ? Çok mu şey istedik yoksa ?
Hep Akıldan Bahsediyorsunuz Ama Buradaki Bir Çok İnsan Süngerbob Mnayağı Çok Seyrederler
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:42 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR

En son emremanginer tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: ...   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:45 pm

...

En son nanissinan tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:47 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR...

En son scorpionss tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 8:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:47 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR

En son emremanginer tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:50 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR

En son emremanginer tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:51 pm

Admin Nerdesin Yardım Et Kafamı Yedirten scorpionnes ten kurtulmaktan başka şansım yok neredesin admin alo Yardım et scorpioness üyesiyle anlaşamıyoruz ki hep sinirli kelimeler yazıyor yardım Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad aloooooooo silent silent
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:52 pm

emremanginer demiş ki:
Bencede artık fazla uzamasın (uzayan diğer konuların gibi) bitsin buda artık.
scorpionss beni arkadaş listene ekliyebilirmisin
scorpipnessi arkadaş listene bence eklersen seninde başına kötü şeyler glebilir ama sen bilirsin Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:53 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR

En son emremanginer tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:54 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR

En son emremanginer tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:00 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR...

En son scorpionss tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 8:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:04 pm

MESAJ BULUNMAMAKTADIR

En son emremanginer tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:04 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad

En son nanissinan tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:09 pm

emremanginer demiş ki:
scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:
nanissinan demiş ki:
Admin Nerdesin Yardım Et Kafamı Yedirten scorpionnes ten kurtulmaktan başka şansım yok neredesin admin alo Yardım et scorpioness üyesiyle anlaşamıyoruz ki hep sinirli kelimeler yazıyor yardım Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad aloooooooo silent silent

scorpionss'un siteye senden çok yararı var bu mesajla Nickids birini engelliyecekse bu sen olabilirsin Smile

Desteğin için sağ ol emremanginer ben ona ne dersem dedim ve sonsuz nokta koydum seni eklerim ve onu ben kendi haline bıraktım umrumda bile değil yani benim için öyle birisi yok iyi ki varsın emremanginer biz seninle inşallah şu TV kartı işi olurda neler yaparız o şahıs artık ne derse desin umurumda değil gerçekten. Very Happy Smile

bencede TV Kartıyla ilgili herşey istediğimiz gibi olursa gerçekten güzel olucak Smile

En son nanissinan tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:11 pm

emremanginer demiş ki:
scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:
nanissinan demiş ki:

scorpionss'un siteye senden çok yararı var bu mesajla Nickids birini engelliyecekse bu sen olabilirsin Smile

Desteğin için sağ ol emremanginer ben ona ne dersem dedim ve sonsuz nokta koydum seni eklerim ve onu ben kendi haline bıraktım umrumda bile değil yani benim için öyle birisi yok iyi ki varsın emremanginer biz seninle inşallah şu TV kartı işi olurda neler yaparız o şahıs artık ne derse desin umurumda değil gerçekten. Very Happy Smile

bencede TV Kartıyla ilgili herşey istediğimiz gibi olursa gerçekten güzel olucak Smile

En son nanissinan tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 6:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:23 pm

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Apologizeiamsorry
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:28 pm

Lütfen Afaddersiniz Neden Cevap vermiyorsunuz.
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:31 pm

scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:
nanissinan demiş ki:

Hata Yapmışımdır Ama Bir Daha Yapmıyorum Hadi Paylaşım Yapalım Bu KOnuyu Kapatalım
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:38 pm

scorpionss demiş ki:
nanissinan demiş ki:
emremanginer demiş ki:
Bu açtığın konular yüzünden tartışma çıktı ve forum ne hale geldi zağmet olmassa yaptıklarının mantıklı olup olmadığını düşün Wink
Üzgünüm Ama Tartışmayı scorpiennes üyesi bu kavgayı çıkarttı scorpiennes olmasaydı bu aptalca konular ve APTALCA KABA SÖZLER OLMAZDI AMA SCORPİENNES GELdi Ve Konu Puff Oldu Maaf Oldu O Yüzden sadece emremaniger kalabilir. yani sen

Bak seninle laf kavgasına girmiceğim tamam mı git işine lütfen, aptalca sözleri kısmını bir daha düşünmeni öneririm ve kaba sözlerde bulunmadım sana içimden çok gerizekalı demek geldi ama yorumlarımda bilerek demedim istesem kaba olurdum ben seni doğrularla uyardım gerisi senin hataların aslında biliyor musun ben boşa bunları yazıyorum çünkü herkes neyin ne olduğunu biliyor tamam mı?

BU YORUMUMDA DAHA SENİ KIRMAMIŞ HALİM. Sonsuz nokta
Bak Ben Arkadaş Edinmeyi Bilmiyorum Çünkü Benim Hayatta Hiç Arkadaşım Olamadı Ne Okulda Nede Evde Ben Tekim Kardeşimde Yok Arakdaşlık Bilmediğim İçin Sizinle İletişimim Kötü Olabilir Ama Bu Benim Manyak olduğum Anlamına Gelmez Lütfen Bana Küstüğünüzü Biliyorum Ama Barış Ne İçindir Biliyorsunuzdur Bana Sırtınızı Çevirdiniz Ve Şimdi Küstüğünüxzü Biliyorum Ama Barışma Bölümüne Gidip Kavgayı Sonlandıralım Lütfen Ben Aklıllyım Küçük Bir Örnek Veriğim Çarpma İşlemi

665x565=141169275625
Toplama İşlemi
8000+5554=13554
Dahada vb. Örneklerde Verebilirim
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:45 pm

Lütfen Küsmeyi Sonlandırın Ayrıca Tv Kartının Ne Olduğunu Sanırım Biliyorum Televizyonun İçinde Olan Bir Moderatör Veya Çip Parçası Öyle Değilmi?
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:50 pm

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Crysmile
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 7:37 pm

nanissinan demiş ki:
nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Crysmile
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 7:46 pm

emremanginer demiş ki:
MESAJ SİLİNMİŞTİR
Lütfen Bana En Azından 1 Mesaj Gönder Lütfen Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
nanissinan
Deneyimli üye
Deneyimli üye
nanissinan

MesajKonu: Geri: nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili   nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 7:57 pm

scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:
nanissinan demiş ki:

sonsuz Bir Nokta Olamaz Arkadaşlar Böyle Yapmamalı Neden Arakdaş Listesine Beni Almıyorsun Sınırlı Bir Nokta vardır Ama Sonsuz Nokta Olamaz ki Yani Ben 45 Yaşıma Geldiğim Zaman Bile Benimle Konuşmayacakmısın Yani Bütün Kaba Laflarının Hepsini Kaldırdım sizinle vb. Paylaşabilirmiyim Crying or Very sad

nanisinandan mesaj geldi çok önemli aptalca değil vb. ile ilgili
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Yeni Mesaj Var , Yeni Mesaj Yok logosu
» Suçlu Arda Değil Yönetim
» Sorun Sadece Bizde Değil
» Fikrim Geldi :D
» Disney geldi