Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)

+2
#Sirusho.MS'
NicKids
6 posters
YazarMesaj
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Empty
MesajKonu: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 2:08 pm

Evet sevgili arkadaşlar. Ben vitamini bedava kullanıyorum, nasıl mı?

Milli Eğitim Bakanlığının İlköğretim İçin Açmış Olduğu Siteler Var. Bunların hepsinin Sponsoru TTnet Vitamin. O Nedenle aynen TTNet Vitamin Altyapısıyla Bezenmiş. 3 Boyutlu Grafikler, Oyunlar, Canlandırmalar, Ders anlatımları ile Ders çalışmak oyun haline gelecek.

Aşağıda TTNet Vitamin Altyapılı MEB Sitelerini Veriyorum. Sadece Sınıfınızı ve Dersi Seçerek Çalıştırabilirsiniz. Kolay Gelsin Smile I love you cyclops

Bİlgiye Erişim Portalı - Kişisel Tercihim, Gerçekten Mükemmel...

Skool / Matematik-Kimya-Biyoloji-Fizik Dersleri

Öğretmenlerden Konu Anlatımı

Mingoville 3 Boyutlu İngilizce Dersleri ( Kayıt Olmanız Gerekiyor Ancak Gerçekten Çok Güzel )

Bütün Derslerin 3 Boyutlu Grafiklerle Sesli Oyunlu Anlatımı, Her Derste 40 Etkinlik Var.

En son NicKids tarafından Paz Ekim 31, 2010 1:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
#Sirusho.MS'
Moderatör
Moderatör
#Sirusho.MS'

Paylaşım Puanı : 83

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 6:27 pm

lise için geçerli mi?
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:17 pm

2 Site Hariç Diğer Sİtelere Benim Bilgisayarım Girmedi Ya Bendemi Öyle Yoksa Herkesdemi ?
beste664
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
beste664

Paylaşım Puanı : 1035

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:37 pm

Snifer demiş ki:
2 Site Hariç Diğer Sİtelere Benim Bilgisayarım Girmedi Ya Bendemi Öyle Yoksa Herkesdemi ?

Benim 4.yü açtı... İngilizce kursu.? Diğerlerini neden açmıyorki?
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:38 pm

Evet Bendede Aynı Sorun Var
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

Paylaşım Puanı : 1092

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:20 pm

Bende TTNET vitamin var
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:25 pm

Bizde de TTNET vitamin var.Zaten çok ucuz, öyle bedava kullanmak için şeye gerek yok bence.Tabi herkesin farklı görüşü..

Ayda mı? Yılda mı? ne 5 TL
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:26 pm

pamukşeker34 demiş ki:
Bende TTNET vitamin var

Peki Bize Yararı Nedir Bunun ? veya Şöyle Sorayım : Bizim Sitelere Girmemize Yarayacak mı ?
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:28 pm

yararı bir konuyu görerek anlamak en iyisi zaten ttnet vitamindede canlandırmalar var.ekinlikler var konuya göre testler var öyle Very Happy sitelere girmemize yarayacakmı derken ne demeye çalıştın anlamadım
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:34 pm

pamukşeker34 demiş ki:
yararı bir konuyu görerek anlamak en iyisi zaten ttnet vitamindede canlandırmalar var.ekinlikler var konuya göre testler var öyle Very Happy sitelere girmemize yarayacakmı derken ne demeye çalıştın anlamadım

Diyorumki Bizler Soru sORduk Biz GİREMİYORUZ Diye. Cevap İstedik Ama Sen Çıkıp " Bende TTNET Var Diyorsun " Ne Alaka Allah Aşkına Very Happy
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:35 pm

Benim ne yazdığımdan sanane
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:37 pm

Hayır Diyorumki Konuyla Alakasız Very Happy Burada Bunu Yazınca Bize Çözüm Gelmiyor Smile (Sert Konuşmak Gerekirse Bir Kızla Bu Şekilde Konuşmayı Sevmem Ancak Gereksiz Yorum Yazışmışsın ve Kendini Haklı Çıkarmaya Çalışıyorsun Wink Biliyorum Gıcık Bir Üye Gibi Görünüyorum Ancak Gerçekler Bu Wink )
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:40 pm

kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum hem belki biri ttnet vitamin hakkında benden yardım isteyebilir diye düşündüm ondan yazdım.
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:45 pm

pamukşeker34 demiş ki:
kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum hem belki biri ttnet vitamin hakkında benden yardım isteyebilir diye düşündüm ondan yazdım.

Ama Bildiğin Gibi Burası TTNET Vitamin Sitesinin Değil Ondan Başka Sitelerin Konusu Kendi Konunu Açabilrsin Wink
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

MesajKonu: Geri: TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)   TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:48 pm

kimsenin kalbini kırmak istemiyorum yazdıklarım için kusura bakmayın

TTNET Vitamin'i Bedava Kullanmak İster Misiniz? (Bedava TTNET Vitamin)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Videonuz Amerika'da, iCarly'de Yayınlansın İster Misiniz?
» SBS'ye Hazır Mısınız?
» Uyanıklığa bakar mısınız?
» Her gün mutlaka müzik dinler misiniz?
» Sevgilinizin adını dövme yaptırır mısınız?