Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...

5 posters
YazarMesaj
HaSsTaLaViSsTa
Emekli Görevli
Emekli Görevli
HaSsTaLaViSsTa

Paylaşım Puanı : 54

eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Empty
MesajKonu: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:01 pm

biliyorum bu siteye geçeli çok olmadı... Ama ben gidiyorum arkadaşlar... Sakın yanlış anlamayın bu siteyle ilgili bir sorundan kaynaklanmıyor... Sadece bazı özel sebeplerden dolayı giitmem gerekiyor... Bir daha görüşeceğimizi hiç zannetmiyorum... Çünkü ne siteye ne msne ne de facebooka artık gireceğimi zannetmiyorum... (Belki msn oda %1 ihtimal Sad )Hepinizi çooooooooooooooooooooooooooook sevdiğimi bilmenizi istiyorum... Hepinizi özleyeceğim... Umarım beni unutmazsınız Smile Son sözüm budur ve bugün son günümdür arkadaslar gidiyorum iste... Hoscakalın... elveda Sad Sad xoxo
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

Paylaşım Puanı : 493

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:21 pm

Yaa gülüüm... Pff... Moralim bozuldu şimdii... Değmez, tınlama onu... Sad
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:23 pm

Seni çoo..ook öslicem bununda bill...
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:28 pm

UMARIM GERİ DÖNERSİN Crying or Very sad
HaSsTaLaViSsTa
Emekli Görevli
Emekli Görevli
HaSsTaLaViSsTa

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:32 pm

[b]Bilmiyorum belki dönerim geri... Belki de dönmem canım tınlamıyorum da bu seferlik böyle olması gerekiyor Very Happy Belki kararımdan vazgeçerim bana bunu yaptıracak sebepler olursa =)
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:33 pm

HaSsTaLaViSsTa demiş ki:
[b]Bilmiyorum belki dönerim geri... Belki de dönmem canım tınlamıyorum da bu seferlik böyle olması gerekiyor Very Happy Belki kararımdan vazgeçerim bana bunu yaptıracak sebepler olursa =)
İnş... Seni geçen gün rüyamda görmüştüm onu anlatıcaktım dahaa. Smile
HaSsTaLaViSsTa
Emekli Görevli
Emekli Görevli
HaSsTaLaViSsTa

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:34 pm

[b]gerçeğimi görmeden rüyanda mı gördün bee Very Happy tamam dur geliyorum dinleyeceğim rüyanıı (=
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:34 pm

HaSsTaLaViSsTa demiş ki:
[b]gerçeğimi görmeden rüyanda mı gördün bee Very Happy tamam dur geliyorum dinleyeceğim rüyanıı (=
Very Happy:D
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:38 pm

Ya Su Shocked (Yazdıklarının Bi Kısmını Anlamasamda) Gitme Ya Sad Özel Sebepdenmiş Sad Bi Öm At Bari Sad Muhtemelen Saçma Sapan Bir Nedenden Sad Lütfen Gitme Yaa Sad
HaSsTaLaViSsTa
Emekli Görevli
Emekli Görevli
HaSsTaLaViSsTa

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:40 pm

Bosveer Wink
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:49 pm

Ağlamak işe yaradı. Gitmiyo biyere. Very Happy İşte ben bee Very Happy
HaSsTaLaViSsTa
Emekli Görevli
Emekli Görevli
HaSsTaLaViSsTa

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:51 pm

[b]Ahh tatlı cadım ahh Very Happy Sen varyaa ağlamasan giderdim ama Very Happy Kıyamıyorum benim yüzümden gözyaşı dökmenee Canımmm benimm Very Happy
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:52 pm

HaSsTaLaViSsTa demiş ki:
[b]Ahh tatlı cadım ahh Very Happy Sen varyaa ağlamasan giderdim ama Very Happy Kıyamıyorum benim yüzümden gözyaşı dökmenee Canımmm benimm Very Happy
Bak yine ağlama geldi Very Happy:D
HaSsTaLaViSsTa
Emekli Görevli
Emekli Görevli
HaSsTaLaViSsTa

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:52 pm

Very Happy Tamam sustum benn Very Happy
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 9:35 pm

Kendimi seviyorum be abicim. Very Happy
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 9:54 pm

Abicimmi Very Happy Hiç Güleceğim Yoktu Very Happy
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 10:11 pm

Su Gitmiyor.Konu kilitlenebilir.
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

MesajKonu: Geri: eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...   eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 10:16 pm

Evet Konu Kilit Lütfen Smile

eLVeDa... ßüYüK ihtimalle sonsuza dek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şrek- Sonsuza Dek Mutlu