Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

altyazıyla alakalı..

3 posters
YazarMesaj
metika
Üye
Üye
metika

Paylaşım Puanı : 86

altyazıyla alakalı..  Empty
MesajKonu: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimeC.tesi Ocak 07, 2012 10:17 pm

arkadaşlar ya.s çeviriyorum oluyo video ama yazıların bazıları ½#$#${ boyle gözüküyor anlamadım gitti yaptığım program Format Factory
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimeC.tesi Ocak 07, 2012 11:58 pm

Format Factory yerine Subtitle Workshop kullan daha rahat yazarsın ben mesela Big Time Rush'ın 2. sezonunu çeviriyorum az kaldı gömmeye başlayacağım ve bu arada sorunun programın Türkçe kelimeleri kabul etmemesi yani ö-ü-ğ-ş-ç-ı gibi...
metika
Üye
Üye
metika

MesajKonu: Geri: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimePaz Ocak 08, 2012 12:49 am

tamam sağol kilitleyebilirsiniz bu arada yine sağol
metika
Üye
Üye
metika

MesajKonu: Geri: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimePaz Ocak 08, 2012 11:54 pm

güzelmiş de süre leri iyi ayarlıyamıyorum not defteri ile yazıp sonra srt yapıp bana kolay geliyor.Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 3:08 pm

http://www.fileserve.com/file/jYJyUcV/Dosya.srt
Altyazıları bu altyazı dosyasına geçirip Format Factory'den gömebilirsin bu dosyanın özelliği Türkçe karakterleri kabul ediyor.
metika
Üye
Üye
metika

MesajKonu: Geri: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 8:35 pm

victorius 1x13 çeviricemde acaba bu bolum tr altyazılı olarak forumda vamı aradımda bulamadım.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 9:29 pm

Evet, 1x13-14 forumda var.
metika
Üye
Üye
metika

MesajKonu: Geri: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 9:39 pm

iyi cevirmedim allahtan Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 9:43 pm

Onun yerine başka bir bölüm çevirebilirsin mesela 1x04 The Birthweek Song çevrilmedi. Smile
metika
Üye
Üye
metika

MesajKonu: Geri: altyazıyla alakalı..    altyazıyla alakalı..  Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 9:43 pm

o iyi olmuş ben ondan 531 kelime yazmışdım türkçe olarak şuan gömülüyor.

altyazıyla alakalı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NicKids veya diğer deneyimli çevirmenler lütfen cevap verin (Sorum altyazı gömmeyle alakalı)