Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

ARKADAŞLAR ÇOK ACİL!

2 posters
YazarMesaj
mustafaberk1342
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 24

ARKADAŞLAR ÇOK ACİL! Empty
MesajKonu: ARKADAŞLAR ÇOK ACİL!   ARKADAŞLAR ÇOK ACİL! Icon_minitimePaz Ara. 04, 2011 2:48 pm

Merhaba ben herhangi bir iCarly bölümünü izlemek için bir konuya giriyorum.Konuya girdikten sonra karşıma mesaj yazmadan linkleri göremezsiniz diye bir uyarı çıkıyor.Konuya mesaj yazmak istediğimde ''Üzgünüz,bu bölüm sadece özel haklara sahip olan kullanıcılar içindir.'' diyor.Ben nasıl özel hakları sahip olabilirim ? Sad confused confused confused confused
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

ARKADAŞLAR ÇOK ACİL! Empty
MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR ÇOK ACİL!   ARKADAŞLAR ÇOK ACİL! Icon_minitimePaz Ara. 04, 2011 2:55 pm

Özel indirme bölümü üyelere bir süre için kapalı olduğundan mesaj atamazsınız.
Açıklama için bu konuyu okuyun: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ARKADAŞLAR ÇOK ACİL!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADAŞLAR Acil
» Acil Yardım!
» Lütfen Acil Yardım!
» acil yardım lütfen!
» Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap