Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)

3 posters
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Empty
MesajKonu: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 11:52 pm

BÖLÜMÜ KENDİM NETTE OLMADIĞI İÇİN YANİ İZLEME OLARAK GÖREMEMİŞTİM NETTE İNDİRİP MEGAVİDEO'YA YÜKLEDİM ORJİNAL DİLİNDEDİR

NOT:İZLEYEBİLMEK İÇİN SİTEMİZE ÜYE OLUP KONUYA EN AZ 1 KERE KURALLARINA UYGUN MESAJ ATMANIZ GEREKMEKTEDİR... AKSİ TAKDİRDE İZLEYEMEZSİNİZ!

Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) 4821

Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) 135061

Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) 0

scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Empty
MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 11:55 pm

BÖLÜM DEDİĞİM GİBİ NETTE İNDİRME OLARAK GÖRMÜŞTÜM İNGİLİZCESİNİ ZATEN KENDİM İNDİRMİŞTİM NETTE OLMADIĞI İÇİN ( YADA BEN GÖREMEDİM VARSA BİLE ) BENDE MEGAVİDEO'YA YÜKLEDİM,İYİ SEYİRLER

NOT:ORJİNAL DİLİNDEDİR,ALTYAZILI DEĞİLDİR YAKINDA BU DİZİYE AİT BÖLÜMLERİDE ÇEVİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM MALUM ÜLKEMİZDEN KALKTI EKİM 2011'DE DİSNEY XD'DE YANİ YENİDEN KANALINDA YAYINA BAŞLAMASINI UMUYORUM
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 3:13 pm

Teşekkürler Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 7:23 pm

sağ ol.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 7:24 pm

mileylover demiş ki:
sağ ol.

Hayırdır icant bölümünde onca şeye hiç cevap vermedin? Ne oldu birşeyler yazsana

Bunuda sildirmeyi düşünüyorsan o kadar düşeceksen dahada altlara doğru sil yürü
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 7:28 pm

İftira atıyorsunuz bana. Bu arada ilostmymind isimli üye demişki ben sildirip kendim paylaşıyormuşum. Bu cümle kesinlikle yanlış. Benim paylaştıklarımı kimse paylaşmamştı.
İftira hatta kuru iftira. Megavideodan nasıl şikayet ediliyor ki ? Eğer ben etseydim emin olduysam neden jonas sonny waverly gibi şeyleri etmemişim. Etsem onlarıda ederdim.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 7:30 pm

Nedense kendi yüklediklerin hiç silinmiyor
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 7:30 pm

mileylover demiş ki:
İftira atıyorsunuz bana. Bu arada ilostmymind isimli üye demişki ben sildirip kendim paylaşıyormuşum. Bu cümle kesinlikle yanlış. Benim paylaştıklarımı kimse paylaşmamştı.
İftira hatta kuru iftira. Megavideodan nasıl şikayet ediliyor ki ? Eğer ben etseydim emin olduysam neden jonas sonny waverly gibi şeyleri etmemişim. Etsem onlarıda ederdim.

Onlar bir kere indirmeydi tamam mı hotfile'da falan şikayet yok,mala yatma biliyoruz sen sildiriyorsun lüks yaşamlara hannah montanalara reklam yükledim diye onları sildirdin,sonra fox daha önce indirmiş Victorious 1x02 yi benim adıma yüklemişti siteye eklediğimizde nedense sadece o silinmiştir

HERŞEYİ BİLİYORUZ ŞU SAATTEN SONRA BİRŞEY DEME BİLE BİLİYORUZ İŞTE DEMEK BU KADAR YÜZSÜZDÜN,BANLATACAĞIZ SENİ Mad
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 7:31 pm

Ben yapmadın ve hotfile ın şikayet etme yeri var. Eğer banlırsam geri döneceğim merak etme.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 7:32 pm

mileylover demiş ki:
Ben yapmadın ve hotfile ın şikayet etme yeri var. Eğer banlırsam geri döneceğim merak etme.

İstediğini yap banlatalımda seni,biliyoruz bir kere sensin işte!!!
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)   Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01) Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 7:35 pm

Kendisi banada dedi zaten onun şikayet ettiğini bu kesin birşey, hatta şu konuda "iCarly izlemek için Smile" konusunda dedi saygısızca bir şekilde Mad

Phil of the Future - Future Tutor Bölümü Nette ilk kez İNGİLİZCE İzle! Watch Megavideo (1x01)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Phil Zaman Yolculuğunda Tüm Sezonları İndir - Phil of the Future All Season Download (İNGİLİZCE)
» True Jackson VP "Pilot" Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x01)
» The Secret World of Alex Mack - The Accident Bölümü Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle! ( 1x01)
» Power Rangers Samurai - ''The Team Unites'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x01)
» Sabrina:Genç Cadı (Teenage Witch) Pilot Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss (1x01)