Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!

4 posters
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Empty
MesajKonu: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 7:58 pm

iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icarly

iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Cnbce

1.OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iGot a Hot Room İLK KEZ 2 EKİM 2011 PAZAR

2.OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iDo İLK KEZ 9 EKİM 2011 PAZAR

3.OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iSell Penny-Tees İLK KEZ 16 EKİM 2011 PAZAR

4.OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iGet Pranky İLK KEZ 23 EKİM 2011 PAZAR

5.OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iSam's Mom İLK KEZ 30 EKİM 2011 PAZAR

6 OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iPity the Nevel İLK KEZ 6 KASIM 2011 PAZAR

7.OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iHire an Idiot İLK KEZ 13 KASIM 2011 PAZAR

8 ve 9.OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iStart a Fan War İLK KEZ 20-27 KASIM 2011 PAZAR

10.OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iOMG İLK KEZ 4 ARALIK 2011 PAZAR

11 -12 ve 13.OLARAK YAYINLANACAK BÖLÜM: iParty With Victorious İLK KEZ 11-18-25 ARALIK 2011 PAZAR

En son scorpionss tarafından Perş. Eyl. 22, 2011 10:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Empty
MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 8:00 pm

4.SEZON YAYINLANIRSA %100 liste bu şekilde ama kendileriyle atlarsa bilemiyorum Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 8:02 pm

Teşekkürlerde nerden buldun bir cevap yazarsan sevinirim Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 8:19 pm

Kendi kafasına göre yazmış hesaplayarak. Sağ ol. Bende twitt attım ama cevap vermedi. 4e başlamazsa 2 ye devam etsin. Ama öncelik 4 te.
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 8:22 pm

Ama sıralam farklı nasıl yaptın ? flood için özür dileirm.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 8:30 pm

mileylover demiş ki:
Kendi kafasına göre yazmış hesaplayarak. Sağ ol. Bende twitt attım ama cevap vermedi. 4e başlamazsa 2 ye devam etsin. Ama öncelik 4 te.

Ne alaka kafam sen ne biliyorsun pardon? Hayır hiçte kafamdan değil tamam mı,görürsün geçerse eğer kendi atladıkları olursa onları bilemem ama bu liste KAFADAN FALAN DEĞİL OLACAK LİSTE!!!
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 8:43 pm

Kafasına göre değildir ama keşke söylese Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 8:44 pm

Yayınlamaları kesin değil cnbce nin. Resmi açıklama yok. Kafana göre derken. Tarihlerei hesaplayarak. Ama karışıklaır nasıl yaptın. Cnbcenin yayınlaması kesin DEĞİL !!!!!!! Nasıl oluyor O ZAMAN !!!
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 8:56 pm

Bir siteden bulmuş bunları ama söylese keşkee Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 9:11 pm

Ama yinede kesin olmaz cnbce açıklamasan.
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 9:13 pm

Yok Cnbc-e'nin bir açıklaması yok fakat en erken Scorpions'un dediği gibi Ekim'de veya en geç 5. sezon 2013'e denkleşsin diye Şubat'ta başlanılabilir. Başlangıç tarihi kesin değildir ama bilgi doğru çünkü Doğuş TV AŞ.'de çok yakın hergün görüştüğümüz bir aile dostumuz çalışıyor ona sormuştum.
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 9:15 pm

Zamnına demiyorum ama hemen ve bu sıralama ile yapacağı kesin değil.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 9:22 pm

Hangi siteden bulduğunu söyle bence?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 9:46 pm

ARKADAŞLAR CNBC-E BELKİ BUNA UYACAK BELKİ UYMAYACAK AMA BU LİSTE CNBC-E İCARLY LİSTESİDİR

SİTE YADA DEĞİL BURALARINA TAKILMAYIN,AMA LİSTE BUDUR KENDİSİ ATLARSA BİLMİYORUM DEDİM TARİHLERDE O ŞEKİLDEDİR,CUMARTESİ BİLDİĞİNİZ ÜZRE ZATEN TEKRARLARI VARDIR!

BU KONUYU UZATMAYIN,DEDİĞİM GİBİ LİSTE BU AMA KENDİSİ NASIL YAYINLAR BİLMİYORUM EMİN OLUN %100 LİSTESİ BU AMA SON ANDA FİKİR DEĞİŞTİRİP DEĞİŞİRSE BİLEMİYORUM!!!
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 10:01 pm

Bu gerçek liste ise cnbce uyar. Ama cnbce den bir açıklama gelmedi sen nerden buldun.
Eğer bu bilgi cnbce den çıktıysa atlama veya yayınlamama olmaz.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 10:05 pm

Nerden bulduğunu bende merak ediyorum.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 10:35 pm

mileylover demiş ki:
Bu gerçek liste ise cnbce uyar. Ama cnbce den bir açıklama gelmedi sen nerden buldun.
Eğer bu bilgi cnbce den çıktıysa atlama veya yayınlamama olmaz.

MİLEY BİLMİYORSUN MADEM KONUŞMA GERÇEK LİSTE BU,VE CNBC-E YAYINLARSA %99 uyacaktır ama liste %100 doğrudur bilgileri sizler bilemezsiniz bu arada bir açıklama olup olmadığınıda, tamam kafanız karışmasın gerçekler bunlardır tarih olarak belki 1 hafta önden fazla yayınlar yada dublaj molası verilir yada birşey olup süreler aksayabilir fakat gideceği liste bu şekildedir!!!!

5.SEZON İLK KEZ 1 OCAK 2012 PAZAR GÜNÜNE GEÇİLİRSE GEÇECEKTİR!!!
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 10:56 pm

Ben güvenmiyorum. Cnbce yayınlarsa yayınlar.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 11:00 pm

mileylover demiş ki:
Ben güvenmiyorum. Cnbce yayınlarsa yayınlar.

YAYINLAYINCA GÖRÜRSÜN O ZAMAN,KENDİLERİ ATLARSA DEDİĞİM GİBİ O KISMI BİLEMEM DOĞAL OLARAK SEN BUNU BİL O KADAR
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 11:15 pm

Tama dediklerini anlıyorum. Gayet mantıklı da. Ama bu sıralama cnbc eden ise atlamamaları lazım. Bence bunu biri her haftaki bölümleri hesaplayıp koymuş olabilir. Eğer cnbce de ise atlama olmaz.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 11:32 pm

mileylover demiş ki:
Tama dediklerini anlıyorum. Gayet mantıklı da. Ama bu sıralama cnbc eden ise atlamamaları lazım. Bence bunu biri her haftaki bölümleri hesaplayıp koymuş olabilir. Eğer cnbce de ise atlama olmaz.

ANLATAMADIM GALİBA BUNU BİRİSİDE EKLEMEDİ,ALINTIDA DEĞİLDİR BU KESİN OLACAK BİRŞEY VE CNBC-E'İNİN NEDEN İMOVE OUT'U 3X07'YKEN EN SON YAYINLAMASININ SEBEBİDE BU LİSTEDİR!

ARTIK UZATMANI İSTEMİYORUM DAHA DOĞRUSU UZAMASINI İSTEMİYORUM CNBC-E ATLIYOR ZATEN
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 6:02 pm

Yav uzatmanın alemi yok ben önceden yayınlanma vaktini söyledim + kesin bilgi olduğunuda söyledim+ şimdide Scorpions'un yaptığı sıralama listeside doğru fakat ekimde başlayacağı kesin değil ama düşünülen o ve sen Mileylover herşeye bir muhalefet olma yok yüklenenleri silersin yok bilip bilmeden herşeye burnun sokarsın yeter bir dur durak bil!!!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!   iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri! Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 6:12 pm

emex23 demiş ki:
Yav uzatmanın alemi yok ben önceden yayınlanma vaktini söyledim + kesin bilgi olduğunuda söyledim+ şimdide Scorpions'un yaptığı sıralama listeside doğru fakat ekimde başlayacağı kesin değil ama düşünülen o ve sen Mileylover herşeye bir muhalefet olma yok yüklenenleri silersin yok bilip bilmeden herşeye burnun sokarsın yeter bir dur durak bil!!!

Kesinlikle katılıyorum emex23 kardeşim,ZATEN EKİMDE BAŞLAYACAĞI KESİN DEĞİL AMA 4.SEZONA GEÇERSE 2 EKİMDE DİREK BAŞLAMASI GEREK AMA KANAL YETKİLİLERİNE YADA KANALDA YAYINLAMA İZNİ HAKLARI VB. ŞEYLER ARAYA GİRİP YADA DUBLAJ MOLASI ARTIK NE OLURSA EKİM KESİN DEĞİLDİR AMA NE ZAMAN BAŞLARSA BAŞLASIN YAYINLANACAK LİSTE BU ŞEKİLDE BENDE 2 EKİMDE BAŞLAMAZSA NE ZAMAN BAŞLARSA O ZAMAN GÜNCEL OLARAK TARİHLERİ AYARLARIM BURADA BELİRTİRİM!

DAHA MİLEYLOVER BANA CEVAPTA VERMİŞ DEĞİL YANİ,NİCKİDS NELERDESİN,BİR ÇARE BUL,CEVAP VER BİRŞEY YAP ARTIK LÜTFEN BÖYLE OLMAYACAK EKLE SİLİNSİN SONRA YİNE YÜKLE AYNI SENARYO SONRA KAÇ KEZ BAŞA DÖNSÜN OLMUYOR Kİ!!

iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iCarly,2.Sezon CNBC-E'de 1 Ekim 2011'den İtibaren Başa Döndü!
» iCarly 3.Sezon Türkçe Dublajlı Olarak CNBC-E'de Yayına Başladı!
» iCarly 2. Sezon 4. Bölüm:" iHurt Lewbert " Resimler [Sıradaki Bölüm]
» ICarly 4. Sezon / 6.Bölüm : IStart A Fanwar [20 Kasım 2010]
» İcarly 2.sezon 1.bölüm altyazı izle