Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )

+62
efe1
hulya145
Jemma
Feyza38
satürn
sena98
bella123
nickdisney
jess.wole
erkinnickelodeon
mustafalkoc123
can4545
_crazy_
__Gamer__
kadir_94
guncul
anrebmugeb
bailey-cody
jbwatson
enescandemir1989
aea48300
sam_merve
miley365
pokiie
007Jets
metika
mustafaberk1342
BENBENB
yağmurtuyem
eda.nur
mckrals
drakelover
!drake bell!
LegenDary
_rumis_
DewilsScream
bno
ykaratan
daphnelinda
mimibey
bm12345
--selenakoliq--
cmr
noluryaw5
freyl16
sinan 1997
Brokencyde
Drakex
sam987
CiHaT
ekibya94
elfcik
nicturkiye
ILOSTMYMIND
demi123
pelo293
mirandajustinnathan
tgy_99
emex23
mileylover
◊ƒοx◊
scorpionss
66 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 7:03 pm

Konunun ilk mesajı :

NOT:İZLEYEBİLMEK İÇİN KONUYA EN AZ 1 KERE KURALLARINA UYGUN MESAJ ATMANIZ GEREKMEKTEDİR... AKSİ TAKDİRDE İZLEYEMEZSİNİZ,İYİ SEYİRLER DİLERİM scorpionss!

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Mrsbgibidsf2

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Tumblr_lru04fZ3Oz1ql3i4oo2_500

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Tumblr_lrtxh7xnu01r3761so5_250

En son scorpionss tarafından Perş. Eyl. 29, 2011 10:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi

YazarMesaj
Drakex
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 34

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 9:35 pm

emex bir tarafların yi yorsa hackle. o kadar kolay değil. burdan artislik yapıp gözümü korkutma.

scorpionss bu işi öğrendim. ben kardeşimin pc sine bu sabah 10.00 da şifre koydum.

Bu linki sen pazar ekledin. Kardeşim pazar pc sini kullanıyordu. Şifremi o uyanmadan önce değiştirdim. Ama pc sine kayıtlı. Şifre değişince de yenisi kayıtlı. Ama kardeşim yeni bir hesap açmış olabilir. Okulda zaten 08.00-17.00 + dershane 20.00 e kadar.
eğer ondan kaynaklıysa zaten öyle gibi. artık bir şey yapamaz. ama o kafasına bir şey koyduysa yapar. ama ben engellicem. pc siz hiç bir şey yapamıcak. böylece ey mi yaman bey mi yaman anlıcak.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 9:38 pm

ne olduğu umrumda değil ama inşallah silinmez artık
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 9:39 pm

sana söyleyen olmadı zaten. her şey atlama. orda scorpionss diyordu.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 9:42 pm

Olabilir, senin dediğine alıntı olarak söylemedim zaten kendi fikrim.
Bu arada uyarı forumda yazdıklarına dikkat et.
cmr
Üye
Üye
cmr

Paylaşım Puanı : 110

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 2:09 pm

Teşekkürler ancak linkte videoya ulaşılamıyor. İlgilenirseniz sevinirim. =)
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 2:49 pm

cmr demiş ki:
Teşekkürler ancak linkte videoya ulaşılamıyor. İlgilenirseniz sevinirim. =)

Evet,bugün 4 mü 5 mi artık ıncı kez yükleyeceğim
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 5:00 pm

VE YENİDEN YÜKLEDİM,ARTIK SİLİNMEYECEK BU VİDEOLAR Mad
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 5:47 pm

fox uyardığın iyi oldu bilmiyorduk zaten. artislik yapma. dikkat etmezsen ne olur.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 5:48 pm

Drakex demiş ki:
fox uyardığın iyi oldu bilmiyorduk zaten. artislik yapma. dikkat etmezsen ne olur.

Bak artık dediğim gibi silinmeyecek tamam mı?
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 6:11 pm

Drakex demiş ki:
artislik yapma.

Yapan kim?, uyarıyla dediğini karıştırma

Drakex demiş ki:
dikkat etmezsen ne olur.

dikkat etmezsen değil dikkat etmezsem olucaktı hep böyle yanlışlıklar yaparsın zaten,
NicKids'e şikayet ederim.
elfcik
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 61

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 6:48 pm

tesekkurler
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 7:27 pm

et bakalım. san ki yeni hesap açamıcam. aman nickidsin korusun seni.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 7:31 pm

Drakex demiş ki:
et bakalım. san ki yeni hesap açamıcam. aman nickidsin korusun seni.

Soruma cevap vermedin,silinmeyecek artık eklenenler tamam mı? demiştim hepsine verdin buna vermedin kesin cevap ver,hızlı olsun
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 7:34 pm

İşine gelmediği sorulara yanıt yazmaz o
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 7:40 pm

Demek ki hala sildireceksin öyle mi utanmadan? Yok oydu,yok buydu hepsi yalan ben yine aynıyım utandamadan sildireceğim görürsünüz mü diyorsun? Mad
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 8:02 pm

Dert etme artık yemez silmeyi. Fox sebebi biliyor Very Happy Very Happy Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 8:06 pm

emex23 demiş ki:
Dert etme artık yemez silmeyi. Fox sebebi biliyor Very Happy Very Happy Very Happy

Bende biliyorum ve bence uygula ona Smile
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 8:08 pm

yok zaten şöyle birşey yaptım bu sitede paylaşılan video sitelerinden herhangi bir videoyu şikayet ederse Bilgisayarı 15 gün içinde NAKAVTT!!!
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 8:18 pm

emex kendi bir şey sonma artislik yapma. yap yiyorsa. bu arada sildircem ya da silidirirler demedim. evde gerekli önlemleri alıyorum. kardeşime karşı. şu an how ı meet your motherı izlediğin için mesajları görmedim.
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 9:07 pm

ben sen siliyorsun demedim ki eğer yapıyorsan bilgisayarın işi bitecek istersen sana kanıtlayabilirim yani bu durumun gerçekleşebileceğini
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 9:14 pm

dene nasıl bitiriceksinç görende benim gibi biligsayar mühendisi sanacak ( 1. sınıfa başlayacağım) 13 yaşındasın daha napabilirsin ki. Önce ıp mi bulman lazım. Ve bu sitede ıp ler yazmıyır. System 32 m de zaten gelde virüs yolla dicek. ve bu ıp den 5 pc giriyor ve her gün ıp mi değiştiriyorum. eğer sen daha farklı bir şekilde yapacaksan söyle. yapacağını sanmıyorm yalan söyledğinden değil mantıktan. ve bu arada benim pc im emniyet müdürşüğü tarafından kontrol ediliyor. geçen bir kere pc ime msn den virüs yolladıklaırnda emniyete gittim ve çökerttirler. banka hesaplarına bakmak yapmış hackerler. söylemiş olayım.
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 9:30 pm

başlat>çalıştır>cmd gir sonra çıkan yere "net view \\(ip adresi)" yaz ve dene ağ bağlantınla ilgili bilgi gelecekmi gelmezse şaşırma Wink
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 9:47 pm

ha bir de senin bilgisayarın emniyete bağlı olabilir benim de babam Asayiş şube Başkomiseri hani anlarsınya Arka sokaklar Rıza Baba filan Wink yani fayda etmez. hem Bilişim şube müdürü babamın arkadaşı sen daha iyi bilirsin bilişim şube'yi nasıl olsa Bilgisayar mühendisliği okuyorsun.
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 10:32 pm

daha başlamadım mühendisliğe ama dediklerini anladım. bu arada arka sokakları severim. yani baban başkomiser ise hacker yapabilirsin mi demek ? ve dene istersen. ama sonra olacaklara karışmam ve zaten olacağaını da sanmıyorum.
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 11:16 pm

Bak benim yaptığım yasal olarak yasak ve Arka sokaklar'ın fenomeniyim.ha babamın polis olması dikkatini çektiyse zararıma.ben seni tehdit etmiyorum ama uyarıyorum madem kardeşin yaptı onu uyar yapmasın. Benim tek amacım Siteden ikidee bir bölümlerin silinmesini engellemek.
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:52 am

ben zaten kardeşimi engelliyorum. pc imde zaten şifre var. bütün üyeliklerimin şifresini değiştirdim. onu uyardım. pc sine şifre koydum. 1 ay pcsine giremecek. ben elimden geleni yaptım. ama gidip arkadaşının pcsinden yeni hesap açıp silerse bilemem. çekinmesi lazım o kadar cezaya karşı.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 12:17 pm

Drakex demiş ki:
ben zaten kardeşimi engelliyorum. pc imde zaten şifre var. bütün üyeliklerimin şifresini değiştirdim. onu uyardım. pc sine şifre koydum. 1 ay pcsine giremecek. ben elimden geleni yaptım. ama gidip arkadaşının pcsinden yeni hesap açıp silerse bilemem. çekinmesi lazım o kadar cezaya karşı.

AMA YİNE SİLİNMİŞ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

DRAKEX'İ BANLAYIN ARTIK YİNE SİLDİRDİ Mad Mad Mad Mad Mad Mad
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 12:22 pm

Nasıl oluyorda yine ihlal yüzünden kaldırılıyor Drakex,bıktık sende nesin ya sen nesin?
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 4:49 pm

Yok bu sefer o değil Pc geçmişinde yazmıyor.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 4:51 pm

Ama yine silinmiş üstelik megavideo kendisi silmedi eminim şikayet edilmiş Mad

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
»  iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) Perş. Eyl. 22, 2011 6:03 pm
» iCarly - iDate Sam & Freddie Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x02 )
» iCarly - iLove You Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x04 )
» iCarly - iParty with Victorious Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 4x11-13 )
»  iCarly - iOMG Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! ( 4.Sezon ) Nette İlk Kez scorpionss