Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)?

2 posters
YazarMesaj
littlewing
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 295

Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)? Empty
MesajKonu: Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)?   Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)? Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 10:16 pm

Ben iki Cuma'dır saat 18:15 'de bakıyorum. Ama İcarly yoktu . Yoksa artık İcarly yayınlanmıyor mu ? Lütfen cevap verin .
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)?   Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)? Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 10:18 pm

iCarly cuma günleri cnbc-e'de varmıki? benim bildiğim haftasonlarıydı
littlewing
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)?   Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)? Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 10:19 pm

Ben izlemiştim Cuma günleri . Ama iki haftadır göremedim.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)?   Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)? Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 10:23 pm

Kaçıncı sezon veriliyordu
littlewing
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)?   Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)? Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 10:26 pm

2. sezon . İlk önce iGo to Japan 'un 1.ve 2. kısmını verdi. Öbür hafta iGo to Japan 'un 3. kısmını ve iSaw Him First bölümünü verdi. Zaten birkaç hafta görmüştüm. Bu haftalar göremedim.

Cnbc-e Cuma Günleri İcarly Yok (mu)?
1 sayfadaki 1 sayfası