Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Hogwarts Büyücüleri Forum (Moderatör Alımı Var)

2 posters
YazarMesaj
wolwoldy
Üye
Üye
wolwoldy

Paylaşım Puanı : 36

Hogwarts Büyücüleri Forum (Moderatör Alımı Var) Empty
MesajKonu: Hogwarts Büyücüleri Forum (Moderatör Alımı Var)   Hogwarts Büyücüleri Forum (Moderatör Alımı Var) Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 9:12 am

Merhaba, Ben sitemi daha yeni açtım. Sitemde büyücülük dünyasının kapılarını aralayacağız. Harry Potter dünyasının yeni sahnesi olan forum sitemde iyi vakitler geçirmenizi dilerim. Sitemde bana yardım edecek ve siteyi beraber güçlendireceğimiz arkadaşlara moderatörlere ihtiyacım var. Moderatörlük için sitedeki duyurular kısmına bakabilirsiniz.

Hogwarts Büyücüleri İnternet Sitesi: http://hogwartsbuyuculeri.forumotion.com/

Hogwarts Büyücüleri Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/HogwartsBuyuculeri.HP
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

Paylaşım Puanı : 88

Hogwarts Büyücüleri Forum (Moderatör Alımı Var) Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Büyücüleri Forum (Moderatör Alımı Var)   Hogwarts Büyücüleri Forum (Moderatör Alımı Var) Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2011 6:58 pm

Ben üye oldum.Başvurumu yapayım.

Hogwarts Büyücüleri Forum (Moderatör Alımı Var)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter Hogwarts
» Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss
» Waverly Büyücüleri Tanıtım
» Waverly Büyücüleri İlk 4 Bölüm İndir
» Waverly Büyücüleri 4.Sezon İngilizce İzle