Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez

+3
tgy_99
daphnelinda
scorpionss
7 posters
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Empty
MesajKonu: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 12:22 pm

NOT:İZLEYEBİLMEK İÇİN KONUYA EN AZ 1 KERE KURALLARINA UYGUN MESAJ ATMANIZ GEREKMEKTEDİR AKSİ TAKDİRDE İZLEYEMEZSİNİZ,İYİ SEYİRLER

Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Victorious-edit-300x295

En son scorpionss tarafından Ptsi Kas. 21, 2011 3:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Empty
MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 12:24 pm

2.sezon olarak yeni konu açılmıştır,2.sezona ait çevrilen bölümler güncel olarak bu konu içinde olacaktır,İyi Seyirler!
daphnelinda
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
daphnelinda

Paylaşım Puanı : 272

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 1:02 pm

Teşekkürler..
tgy_99
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
tgy_99

Paylaşım Puanı : 198

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 3:06 pm

Teşekkürler
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 7:04 pm

Stage Fighting'ten sonra 2x01 çevrilecektir!
su parlak
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 97

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 7:18 pm

teşekkürler
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 12:38 pm

Teşekkürler ama beste664 çevirmiyecekmiydi tatilden gelince Question
ve 2x2'den başlayabilirsin Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 1:39 pm

Teşekkürler. Bir şey diyeceğim ama kızma. Daha çeviriye başlamadan hemen konu açıyorsun. Daha önceden çevireceğin şeylere ne oldu. Mesela sabrina ant farm power ranger ismini hatırlamadığım bir dizi daha vardı. Onlara ne oldu.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 3:03 pm

mileylover demiş ki:
Teşekkürler. Bir şey diyeceğim ama kızma. Daha çeviriye başlamadan hemen konu açıyorsun. Daha önceden çevireceğin şeylere ne oldu. Mesela sabrina ant farm power ranger ismini hatırlamadığım bir dizi daha vardı. Onlara ne oldu.

Bende sana alınma bunu söylemekten bıktım SIRA VAR ONLARI ANLATTIĞIM BİR YER VAR ORADAN TAKİP ET SANA BIKTIM ARTIK ALINMA AMA GERÇEKTEN BUNU DEMEKTEN BEN BIKTIM HEPSİNİ BİLİYORUM FARKINDAYIM,İNŞALLAH HEPSİDE ÇEVRİLECEK MİLEY

LİNK:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 9:03 pm

◊ƒοx◊ demiş ki:

Biliyorum beste664 yine çevirir zaten bu konuda var zaten evet biliyorum 2x01 sen çeviriyorsun ilk 3 bölümüde var sonrasından itibaren devam ederim Smile

Ve bu arada bende tatildeyim tatilde olmasam çeviriler daha çok yapılır daha çok yeni bölümler gelirdi başında pek olamıyorum bu aralar elimden geldiğince 5 dakika oluyor 10 dakika oluyor hep zaman oldukça çeviriyorum tatildeyken bile Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 10:51 pm

scorpionss demiş ki:
◊ƒοx◊ demiş ki:

Biliyorum beste664 yine çevirir zaten bu konuda var zaten evet biliyorum 2x01 sen çeviriyorsun ilk 3 bölümüde var sonrasından itibaren devam ederim Smile

Ve bu arada bende tatildeyim tatilde olmasam çeviriler daha çok yapılır daha çok yeni bölümler gelirdi başında pek olamıyorum bu aralar elimden geldiğince 5 dakika oluyor 10 dakika oluyor hep zaman oldukça çeviriyorum tatildeyken bile Smile

Ama aynı konunun 2 tane olması saçma değilmi Smile
ekibya94
Üye
Üye
ekibya94

Paylaşım Puanı : 66

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 10:59 pm

teşekkürler
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 9:57 pm

Ana mesaja 2x01 - Begging on Your Knees bölümü eklenmiştir! Bölümü ''fox'' çevirdiği için teşekkür ederiz!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 10:04 pm

◊ƒοx◊ demiş ki:
scorpionss demiş ki:
◊ƒοx◊ demiş ki:

Ama aynı konunun 2 tane olması saçma değilmi Smile

Beste,şuan için sadece Keşha'lı bölümü çevirdi belki devamı ya gelir ya gelmez eğer düzenli olarak o da devam ederse DEVAMINI BU LİNKTEN bulabilirsiniz diyerek o linki veririm o da düzenli olarak 2.sezonu çevir ama sadece 1 bölümle kalırsa iş buradan bizim çevirdiklerimiz eklenir Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez   Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez Icon_minitimePtsi Kas. 21, 2011 3:13 pm

Ana mesaja 2x06-07 olan ''Locked Up!'' ve ''fox''un çevirdiği 2x08 olan ''Helen Back Again'' bölümleri eklenmiştir,İyi Seyirler!

Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss
» Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss
» Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss
» Konu: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss Salı Mayıs 31, 2011 12:57 am
» Big Time Rush 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss