Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

yardım lütfen

2 posters
YazarMesaj
crunch
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 35

yardım lütfen Empty
MesajKonu: yardım lütfen   yardım lütfen Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 6:08 pm

yardım lütfen yeni konu açmama izin verilmiyor for 7 days gibi saçma sapan türkçe kurallarına aykırı bir yazı geliyor ne yapmam gerek?
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

yardım lütfen Empty
MesajKonu: Geri: yardım lütfen   yardım lütfen Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 6:15 pm

bende olmuyor,bu konuyu nasıl açtın Smile
crunch
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 35

yardım lütfen Empty
MesajKonu: Geri: yardım lütfen   yardım lütfen Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 6:20 pm

◊ƒοx◊ demiş ki:
bende olmuyor,bu konuyu nasıl açtın Smile
Bende bilmiyorum şans bende demekki bende açılıyor yanlız ben her yere konu açamıyorum sorun orada yani mesela pivot gibi bir bölümünüz var oraya konu açamıyorum sorunum o bölümde Smile

yardım lütfen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LÜTFEN YARDIM EDİNN!!! (ADMİN LÜTFEN BAK)
» Lütfen yARDIM
» Lütfen Yardım Edin
» yardım edin lütfen
» Lütfen Acil Yardım!