Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar

+3
◊ƒοx◊
scorpionss
NicKids
7 posters
YazarMesaj
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Empty
MesajKonu: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 5:08 pm

Birisi Vikipedi'de şöyle bir şey yazmış.

Alıntı :
Bu site telif hakkından dolayı kapatılmıştır. Kurucusuna 5.000 tl para cezası verilecektir. Şu anda durum normal olsada Nickeledeon'ın elinde IP adresleri var. Emniyetten gelen mesaja göre bu durum fark edilmesinde 'scorpionss' adlı üye nette ilk kez adlı sunumları vardır. Para cezasına çarptırılmamak için lütfen siteyi boşaltıp siteyi kapatın. Şu anda siteye üye olan herkesin IP adresleri Emniyet Müdürlüğünde kayıtlıdır.
Türkiye Emniyet Müdürlüğü ve Türk Telekominasyon A.Ş.

Bunu okuyunca kahkahalarla güldüm Very Happy Arkadaşlardan bazıları da buna inanmış. Şimdi gelelim asıl meselelere;

1. Bu tür şeyleri yapanlar ve inananlar 12 yaş ve altı çocuk akıllılardır. Bunlara mı inancağız yani? Ahahah Very Happy Hala gülüyorum.

2. Biz bir Fan Sitesiyiz. Ve yasal olmayan herhangi bir şey yapmıyoruz. Nickelodeon bizi biliyor ve yakından tanıyor. Onlar için "Türkiye'nin en büyük ve tek fan sitesiyiz." Ve bu Nickelodeon hayranlarını - izleyicilerini bu sitede görmek onları mutlu ediyordur.

3. Lütfen, böyle bir uyarı gelse neden Vikipedi'den gelsin? O kadar çocuksunuz işte Very Happy Ben de Vikipedi: Özgür Ansiklopedi'de bir yazarım. Ve bu tür uyarılar Vikipedi'ye değil, direk siteye veya posta yoluyla ulaşılarak bana yapılır. Görüldüğü gibi yazının herhangi bir resmiyeti yok, hayalgücü gelişmiş bir çocuk tarafından yazılmış.

4. Benim de dahil olmak üzere zaten hepimizin IP adresleri Emniyette vardır. Bu bu siteyle alakalı değil, internette gezindiğiniz her an IP adresiniz kaydedilir.

Sonuç olarak böyle çocukça şeylere kanıp telaşa vermeyin. Yoksa sizin de çocuk olduğunuzu düşünmeye başlayacağım Very Happy Ahahaha hala gülüyorum.

Neyse, iyi eğlenceler.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 5:11 pm

Haklısın evet bunu yapanda sülük gibi yapışan bebek Ranger Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 5:15 pm

Zaten gerçek olduğunu bende düşünmemiştim Very Happy
nasılsa vikipediye malesef herkez değiştirebiliyor
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 5:16 pm

Evet,bende öyle gerçek sanmadım ama ilk gördüğümde korkuttu beni sonradan anladım işin aslını ve güldümde zaten Very Happy

Siteye Big Time Rush bölümü açılacak mı? Question
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 6:08 pm

Gerçekten iyi güldüm siteyi boşaltın filan Very Happy bu tür saçmalıklarla uğraştıklarına inanamıyorum hem zaten burası Nickelodeon Fan sitesidir. Telif hakkı falan gerçekten saçma sapan şeylerle uğraşmışlar. ve birde bunlara inanıpta siteden ayrılan varmıdır ki Very Happy Neyse ya iyi güldüm ama Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 6:16 pm

Bende öyle kesinlikle Smile
mert2241
Çevirmen Üye
Çevirmen Üye

Paylaşım Puanı : 150

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 6:17 pm

Ahaha Smile Daha cümleyi kuramamış yazıııııkkkk.."Para cezasına çarptırılmamak için lütfen siteyi boşaltıp siteyi kapatın" nedir ya ? Ahahaha Smile Aslında bu bücürün yazdıklarıyla alakası olmayan birşey var.O da Nick'in istediği zaman siteyi ve Ödül'ü dava edebileceğidir.Bu site ne kadar Nick TR çalışanları tarafından benimsensede ortada kağıda dökülen bir resmiyet yok.Yani demek istediğim kullanılan Nickelodeon logosu bile başınıza iş açabilir.Ama bunu yapmaları neredeyse imkansız [yapmak istemezler] çünkü sizler Nickelodeon'dan bile daha çok çalışıyorsunuz diyebilirim Smile Sonuçta böyle şeylere inanmayın yani Ahaha Very Happy Ne komik çocukmuş bu ya keşke banlamasaydınız.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 6:23 pm

mert2241 demiş ki:
Ne komik çocukmuş bu ya keşke banlamasaydınız.

Banlanması kesinlikle iyi oldu,onun gibi çok çocukça yorum yazanların yeri sitede çok gereksiz umarım birdaha asla giremez Smile
Bu arada evet komikti Very Happy
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 7:17 pm

Kim yapmış bunları nanisinan mı nerdne biliyorsunuz.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 8:36 pm

Evet nanisinan yaptı, mert2241 kesinlikle katılıyorum Very Happy
Gizemli●Bayan-D
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Gizemli●Bayan-D

Paylaşım Puanı : 137

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 8:58 pm

scorpionss demiş ki:

herkeze katılırmısın sen Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 9:00 pm

Gizemli●Bayan-D demiş ki:
scorpionss demiş ki:

Sana ne?,evet doğru olana katılırım Very Happy
Gizemli●Bayan-D
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Gizemli●Bayan-D

Paylaşım Puanı : 137

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 9:02 pm

scorpionss demiş ki:
scorpionss demiş ki:

gülmekten mi Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 9:03 pm

scorpionss demiş ki:
scorpionss demiş ki:

gülmekten mi Very Happy

Kızım git işine uzatma,bu sıra onca varken çevirilerim dururken çeviri yapmam gereken zamanı harcatma Mad
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeCuma Ara. 09, 2011 8:54 pm

[quote="scorpionss"]
scorpionss demiş ki:
scorpionss demiş ki:

gülmekten mi Very Happy

İşine bak
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar   Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar Icon_minitimeCuma Ara. 09, 2011 8:55 pm

YANLIŞLIKLA ATILDI MESAJ ÖZÜR DİLERİM SİLİNEBİLİR!

Vikipedi'de sitemiz için yazılanlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitemiz
» Yep Yeni Club Penguin Sitemiz!
» Sitemiz Dünya Dillerinde Yayın Yapacaktır.
» Yeni Yemek Tarifleri Sitemiz Açıldı !..
» Tanışmak için