Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU

2 posters
YazarMesaj
daphnelinda
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
daphnelinda

Paylaşım Puanı : 272

NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU Empty
MesajKonu: NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU   NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 7:48 pm

Çok güzel bir oyun.Bir aralar bayağı ünlüydü.İşte link burada:

http://www.oyunskor.com/game.php?file=1093
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU   NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 8:14 pm

Güzel oyunmuş Smile
Bu arada adın selinmi ?
daphnelinda
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
daphnelinda

Paylaşım Puanı : 272

MesajKonu: Geri: NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU   NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 9:05 pm

hayır adım selin değil ve her ne kadar resmi bir site de olsa adımı veremem.Bu arada Big Time Rush konusunda adım kötüye çıkmış şimdi haberim oluyor Very Happy Tamamen içtenlikle söylüyorum ki böyle bir durum söz konusu bile olamaz. Site için bu kadar emek verilmişken ben bu saygısızlığı yapamam. Size karşı zaten asla bir hakaretim söz konusu olamaz.Big Time Rush'ı çok seviyorum ama bunu değerli scorpionss'un emeklerinin hırsızlığıyla çağrıştırmak bence yanlış.Umarım kendimi doğru anlatabilmişimdir.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU   NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 11:33 am

daphnelinda demiş ki:
hayır adım selin değil ve her ne kadar resmi bir site de olsa adımı veremem.Bu arada Big Time Rush konusunda adım kötüye çıkmış şimdi haberim oluyor Very Happy Tamamen içtenlikle söylüyorum ki böyle bir durum söz konusu bile olamaz. Site için bu kadar emek verilmişken ben bu saygısızlığı yapamam. Size karşı zaten asla bir hakaretim söz konusu olamaz.Big Time Rush'ı çok seviyorum ama bunu değerli scorpionss'un emeklerinin hırsızlığıyla çağrıştırmak bence yanlış.Umarım kendimi doğru anlatabilmişimdir.

Tamam özür dileriz Smile

NOEL BABA KIZDIRMA OYUNU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baba Kızdırma
» Neden Baba?
» Patito Feo Oyunu (Yap-Boz Oyunu)
» Baba bir masal anlat bana
» Sak Noel - Loca People