Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper

2 posters
YazarMesaj
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Empty
MesajKonu: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 12:49 pm

A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Prince-and-the-pauper-sprouse

Bu filmi hatırlayan var mı ? Disney Channel da Türkçe Dublaj lı izlemiştim. Artık hiç bir yerde. Türkçe Altyazısı bile yok.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 12:51 pm

EVET BENDE AYNEN HER YERDE ARADIM AMA YOK DİSNEY CHANNEL'DA İZLEMİŞTİM.ÇOK GÜZELDİ
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 12:54 pm

Sonra birbirleriyle yer değiştiriyorlar. En sonunda aynı ailenden olduklarını anlıyorlar.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 12:58 pm

Ben çevireyim mi? Very Happy
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:03 pm

Tabi ki. Çevirmeni çok isterim. Bir de sen o kartı aldınmı. Tv den kayıt için. Belki ben de alıcam ama biz de 500 gb harddikli medai player ona kayıt edersem Even Stevans ı kayı ederim.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:06 pm

mileylover demiş ki:
Tabi ki. Çevirmeni çok isterim. Bir de sen o kartı aldınmı. Tv den kayıt için. Belki ben de alıcam ama biz de 500 gb harddikli medai player ona kayıt edersem Even Stevans ı kayı ederim.

Tamam,Eğer Even Steven'ı sitemizde yayınlayabilirsen çok müthiş olur çünkü o diziyi çok özledim müthişti.Bende Even Stevens'ın sinema fimini Türkçe olarak çevirdikten sonra aradan biraz geçsin bu filmide çevireceğim.Ama film çevirileri diziler kadar kısa olmaz 3-4 kat daha zaman alır sonuçta süreleri farklı Very Happy
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:10 pm

Bence sen önce bunu çevir. Belki biri çekebilir o filmi. Başka sitelere üye olup başlık açtım.Kayıt edecek var mı diye. Belki ben de edebilirim. Çünkü onun olması olsaılığı var ama bunun hiç yok.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:14 pm

mileylover demiş ki:
Bence sen önce bunu çevir. Belki biri çekebilir o filmi. Başka sitelere üye olup başlık açtım.Kayıt edecek var mı diye. Belki ben de edebilirim. Çünkü onun olması olsaılığı var ama bunun hiç yok.

O zaman sen bana gelişmeleri özel mesajdan herzaman anlat ben ona hangisine önce başlayacağıma karar veriyim,tamam mı? Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:15 pm

Tamam. Sen alıyormusun o aletten.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:20 pm

mileylover demiş ki:
Tamam. Sen alıyormusun o aletten.

Tv kartını bugün yarın alıyorum,inşallah kesin olarak hemen kayıtlara başlarım aksilik vb. olmadan inşallah yapabilirim bu konuda bana gizemlover sağ olsun çok yardımı oldu gerçekten bir kez daha ona teşekkür ediyorum. Very Happy
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:21 pm

Eğer alırsan bana da anlatırmısın.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:22 pm

mileylover demiş ki:
Eğer alırsan bana da anlatırmısın.

Alıpta başarılı bir şekilde kayıt gerçekleştirirsem tabi anlatırım.Ama görüntü Tv'deki kadar olmuyormuş ama olsun hiç sorun değil yeterki kayıt edebiliyim de. Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:29 pm

Günışığının kayıtlarının görüntüsü çok güzel. O dan alırsan belki görüntü daha iyi olabilir.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper    A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:35 pm

mileylover demiş ki:
Günışığının kayıtlarının görüntüsü çok güzel. O dan alırsan belki görüntü daha iyi olabilir.

Ama onlarlada istediğim yerdekinden kayıt yapamam.Şuanda en iyisi alıcağım ürün hem o kayıttan sonra benim için hiç sorun değil.

A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rocko's Modern Life
» Rocko's Modern Life Tanıtım
» Rocko Modern Life Türkçe Bölümler Dvdrip
» Drake Bell Yeni Şarkısı 'Modern Times' Dinle
» Taylor Swift - Love Story