Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Bir Mesaj Üzerine Yazıyorum: Türkiye Diğer Devletler Tarafından Seviliyor Mu?

YazarMesaj
odulendro
Yönetici
Yönetici

Paylaşım Puanı : 122

Bir Mesaj Üzerine Yazıyorum: Türkiye Diğer Devletler Tarafından Seviliyor Mu? Empty
MesajKonu: Bir Mesaj Üzerine Yazıyorum: Türkiye Diğer Devletler Tarafından Seviliyor Mu?   Bir Mesaj Üzerine Yazıyorum: Türkiye Diğer Devletler Tarafından Seviliyor Mu? Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 6:37 pm

İşte Düşüncelerim;

Sevgili Arkadaşlar.

Türkiye gerek coğrafi konumu sebebiyle, gerek Jeopolitik ( Toprak ve Toprak Verimliliği) Açısından çok zengin bir ülke. Bor gibi önemli bir madenin %75'i ülkeizde bulunmakta.

Türkiye, açık konuşmak gerekirse hala %35'ten yukarısı Cahil bir ülke. Ve elindekilerini kullanmasını, tavrını ortaya koymasını (çoook az koyabilsede) bilmiyor. Biz gücümüzü kullanmayıp "bızzt"*yasak* yerine konuluyoruz. Bu nedenle seviliyoruz.

Ama geçen ay yaşanan Davos olayında gördük. Bu sefer bize karşı çıktılar,sövdüler. Çünkü gücümüzü kullandık.

Şöyle bir örnek vereyim: Senin çok zengin bir arkadaşın var ve diyor ki : sen parayı nerede kullan dersen orada kullancağım, sen ne dersen o olacak diyor. O arkadaşınız ne kadar gıcık olsa da seversiniz değil mi?

Ama gene aynı arkadaş parasını kullanmaya başladığında "yeter artık" dese, elbette bütün sevginiz gider.

Güncel örnek: Ermenistan sınıf kapısı..

Ermenisan'ın ne zaman Türkiye'ye iyi davrandığını gördünüz? Son 3 gündür.
Çünkü Türkiyedeki sınır kapısı açılacak.. Bu da onlara kazanç.

Yani Türkiye Yerinde bir tabirle: Akıllı Olmadığı için seviliyor. Ama aklını başına topladığında da "Yasak Ülke" Oluyor...

Ödül Tanı...

Bir Mesaj Üzerine Yazıyorum: Türkiye Diğer Devletler Tarafından Seviliyor Mu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hannah Montana Tüm Sezonlar Part 2 -StarKazanova-Yoğun İstek Üzerine
» Yeni Mesaj Var , Yeni Mesaj Yok logosu
» Diğer Bölümler :S
» Nickelodeon'un Diğer Ülkelerde Yayınladıkları
» Nickelodeon'un Diğer Ülkelerde Yayınladıkları