Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!!

Bu sitelerin size kazandıkları derece nedir?
Çok İyi
Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Vote_lcap33%Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Vote_rcap
 33% [ 1 ]
İyi
Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Vote_lcap0%Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Orta
Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Vote_lcap67%Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Kötü
Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Vote_lcap0%Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
En Kötü
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

Paylaşım Puanı : 492

Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Empty
MesajKonu: Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!!   Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!! Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:26 pm

Sevgili Nick Türkiye Ailesi;

Size bunu paylaşmaktan gurur duyuyorum. Biliyorum bizar geç oldu, okullar kapandı. Fakat gelecek yıl için size çok büyük bir katkısı olacağına inanıyorum! Size vereceğim sitelerde ne bulaabilirsiniz size yazayım;

1) Türkçe,Sosyal Bilgiler,Fen ve Teknoloji ve Matematik Çalışma Kitaplarının yapılmış veya yapılmamış şeklini bulabilirsiniz!
2) İlköğretim birinci sınıftan, liseye kadar konu anlatımları! Özellikle video şekinde! Usta hocaların muhteşem anlatımıyla v problem çözmeleriyle sizi başbaşa bırakıyorum!.. (Nasıl bir cümle kurdum öyle xD)
3) Ders Kitabınız mı kayboldu! Hiç üzülmeyin burdan istediğiniz ders kitabını da bulabilirsiniz!
4) "SBS Puan Hesaplama" seçeneğiyle ortalama değerde bir sonuçla karşılaşıyorsunuz!
5) Anladığınız konuları oyun ile pekiştirir!
6) Sadece ana dersler değil; din,beden eğitimi vb. dersler içinde kaynak bulabilirsiniz!

Şimdi Siteler

: Eğer videolu ders anlatımı isyorsanız buraya;
: eğer çalışma kitaplarına ulaşmak istiyorsanızda buraya TIKLAYIN!

Lütfen bir teşekkürü çok görmeyin...
fenmat12

Derslerinizde Yardımcı Olacak Kaynaklar!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yardımcı olur musunuz?
» Türkler Dünyaya 2. Kez Hakim Olacak!
» 3000 Yılında Neler Olacak?
» Yeni Star Nasıl Olacak ?
» Foruma En Çok Üye Getiren Kullanıcı Moderatör Olacak.