Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Özlettiniz Kendinizi!!!!

4 posters
YazarMesaj
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

Paylaşım Puanı : 492

Özlettiniz Kendinizi!!!! Empty
MesajKonu: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 9:56 pm

Merhaba Nick Türkiye ailesi;

Bu yazıyı yazarken elletim titremekte, kalbim çarpmaktadır! Az önce ki cümleyi yazmak için beş imla hatası yapmam gerekti, fakat bu yazıyı yazacağım. Çünkü özlettiniz kendinizi!
Baya uzun bir dönemde görüşemedik sizle! Bu ortamı, sizleri çok özledim! Her girdiğimde "DNS Hatası"nı görünce kafayı yiyor:
-Anne!! Bizim bilgisayar bozulmuş!! diyordum. Neyseki sizinle buluşabildik! Umarım aramızda yenilerde vardır, eğer yeni gelenler bu yazıyı okuyorlarsa onlarada "Hoş geldiniz,sefa getirdiniz!" diyerek yazıma devam ediyorum. Çoğu dostum, bana yardımcı olanlar ve tanımadığım fakat tanımak istediklerim...

Unutmayın, bu size çok klasik bir laf gelebilir! "Bir bir aileyiz!"

Şimdi içinizden bir kaç tanesi "Ne kadar yalancı, bir sitede, bir forumda aile olunur mu? Sadece kafadan sallıyor." diyebilir. Diyenler varsa pek umursamıyorum! Fakat birlikte her zaman iyi, her zaman eğlenmiş ve mutlu hissediyorum. Acaba bende mi bir anormallık var diyorum. Fakat ne derse desinler! Kendi zihnim bile!

Sizleri çok özledim, umarım sizlerde benim size beslediğim duyguyu bana karşı besliyor, düşünüyorsunuz!

Bu arada unutuyordum! Aramızda SBS'ye girmiş olanlar olabilir (benim gibi)! Onların (ve benim Razz) notlarının iyi olmasını diler, hepinizin ellerini şükranla sıkarım. Hepinize sağlık sihat dilekleriyle...

fenmat12 (yada gerçek adımla hitap edin : Emre)

En son fenmat12 tarafından Çarş. Haz. 15, 2011 9:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 9:58 pm

fenmat12 demiş ki:
Merhaba Nick Türkiye ailesi;

Bu yazıyı yazarken elletim titremekte, kalbim çarpmaktadır! Az önce ki cümleyi yazmak için beş imla hatası yapmam gerekti, fakat bu yazıyı yazacağım. Çünkü özlettiniz kendinizi!
Baya uzun bir dönemde görüşemedik sizle! Bu ortamı, sizleri çok özledim! Her girdiğimde "DNS Hatası"nı görünce kafayı yiyor:
-Anne!! Bizim bilgisayar bozulmuş!! diyordum. Neyseki sizinle buluşabildik! Umarım aramızda yenilerde vardır, eğer yeni gelenler bu yazıyı okuyorlarsa onlarada éHoş Geldiniz,sefa getirdiniz!" diyerek yazıma devam ediyorum. Çoğu dostum, bana yardımcı olanlar ve tanımadığım fakat tanımak istediklerim...

Unutmayın, bu size çok klasik bir laf gelebilir! "Bir bir aileyiz!"

Şimdi içinizden bir kaç tanesi "Ne kadar yalancı, bir sitede, bir forumda aile olunur mu? Sadece kafadan sallıyor." diyebilir. Diyenler varsa pek umursamıyorum! Fakat birlikte her zaman iyi, her zaman eğlenmiş ve mutlu hissediyorum. Acaba bende mi bir anormallık var diyorum. Fakat ne derse desinler! Kendi zihnim bile!

Sizleri çok özledim, umarım sizlerde benim size beslediğim duyguyu bana karşı besliyor, düşünüyorsunuz!

Bu arada unutuyordum! Aramızda SBS'ye girmiş olanlar olabilir (benim gibi)! Onların (ve benim Razz) notlarının iyi olmasını diler, hepinizin ellerini şükranla sıkarım. Hepinize sağlık sihat dilekleriyle...

fenmat12 (yada gerçek adımla hitap edin : Emre)

Nickids siteyi yapılandırdı üyelerde tekrar girmeye başladı en fazla 5 kişi online oluyordu ama iyiki nickids altyapıyı güçlendirdi bende ktunnel'den bazen giriyordum bazen giremiyordum böyle daha iyi oldu Smile
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

MesajKonu: Geri: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 11:58 am

Evet kesinlikle! Sonunda burdayım! Aslında "Ktunnel"dan girmek hiç aklıma gelmedi, gelseydi bile yorum yapamaz videoları izleyemezdim! (diye düşünüyorum Very Happy)
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:00 pm

fenmat12 demiş ki:
Evet kesinlikle! Sonunda burdayım! Aslında "Ktunnel"dan girmek hiç aklıma gelmedi, gelseydi bile yorum yapamaz videoları izleyemezdim! (diye düşünüyorum Very Happy)

İzleniliyor yada mesaj yazılıyordu ama bazen hata çıkıyordu girilmiyordu ordanda Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:04 pm

Neyse üyelerin geri dönmelerine sevindim Smile
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

MesajKonu: Geri: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:06 pm

Bende öyle! Çok mutluyum!! Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:09 pm

İnan burası terk edilmiş gibi gözüküyordu sanki sadece scorpionss ve ben vardık Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:11 pm

Evet aynen öyleyi ve ben altyazılı birşey ekleyince sadece birkaç kişi girdiği için birkaç kişi teşekkür ediyordu yarısınında kural dışıydı mesajları.Bende artık üyelerin geri dönmesine sevindim böyle daha zevkli olduk. Very Happy

fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

MesajKonu: Geri: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:13 pm

Tozlanmış bir site...
...ŞİMDİ DAHA İYİ DURUMDA!!!! Very Happy
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Özlettiniz Kendinizi!!!!   Özlettiniz Kendinizi!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 1:12 pm

Gerçekten hiç kimse giremiyordu (bende Smile ) ama artık sorun çözüldüğü için çok mutluyum artık hep girebileceğim...

Özlettiniz Kendinizi!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası