Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.

+2
scorpionss
NicKids
6 posters
YazarMesaj
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Empty
MesajKonu: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 4:16 pm

Merhaba Nickelodeon Türkiye üyeleri!

Biz de sizler gibi Nickelodeon Türkiye sitesi olarak yaza ve yaz tatiline hazırlanıyoruz! Bu sebeple birçok yenilik ve geliştirme yaptık.

Öncelikle bazı üyelerimiz bir süredir siteye ulaşamadıklarını veya ulaşsalar bile sitede bazı kısımların gözükmediğini belirtiyordu. Bu sorun tamamen çözülmüştür, artık siteye sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

iCarly'nin yeni bölümlerini izlemek isteyen üyelerimiz sitemize akın ediyor! Haziran 2011'de sitemizin birinci yaşgününü kutlayacağız. Bu sebeple süprizler sizleri bekliyor olabilir! Sitemizi sürekli takip edin.

Ekim 2010-Haziran 2011 tarihleri arasındaki 8 aylık süre zarfında 500.000'den fazla sayfa görüntüleme oranlarına ulaştık. Bunun büyük bir kısmını iCarly'nin yeni bölümlerini izlemek isteyenler oluşuyor.

Site hakkındaki erişim problemleriniz devam ediyorsa bu başlığa cevap atabilirsiniz!

Bizi desteklemek için her gün sponsor reklamlarına tıklamayı
unutmayın!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 4:17 pm

NicKids demiş ki:
Merhaba Nickelodeon Türkiye üyeleri!

Biz de sizler gibi Nickelodeon Türkiye sitesi olarak yaza ve yaz tatiline hazırlanıyoruz! Bu sebeple birçok yenilik ve geliştirme yaptık.

Öncelikle bazı üyelerimiz bir süredir siteye ulaşamadıklarını veya ulaşsalar bile sitede bazı kısımların gözükmediğini belirtiyordu. Bu sorun tamamen çözülmüştür, artık siteye sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

iCarly'nin yeni bölümlerini izlemek isteyen üyelerimiz sitemize akın ediyor! Haziran 2011'de sitemizin birinci yaşgününü kutlayacağız. Bu sebeple süprizler sizleri bekliyor olabilir! Sitemizi sürekli takip edin.

Ekim 2010-Haziran 2011 tarihleri arasındaki 8 aylık süre zarfında 500.000'den fazla sayfa görüntüleme oranlarına ulaştık. Bunun büyük bir kısmını iCarly'nin yeni bölümlerini izlemek isteyenler oluşuyor.

Site hakkındaki erişim problemleriniz devam ediyorsa bu başlığa cevap atabilirsiniz!

Bizi desteklemek için her gün sponsor reklamlarına tıklamayı
unutmayın!

NicKids bilgi için sağ ol bende devam ediyorum yakında '' True Jackson VP'ye de başlıcağım ve www.nickturkiye.net.tc yazısını ekledim.İzliyor musun eklediklerimi? Very Happy Smile
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 4:22 pm

Teşekkür ederim.Uzun zamandır giremiyordum siteye artık girebileceğim...
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 4:25 pm

Uzun bir süredir siteye yazmaktan ziyade altyapıyı geliştirmekle ilgileniyordum. O sebeple pek takip edemedim. Neyse ki sorun çözüldü artık her mesajı takip edeceğim Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 4:28 pm

NicKids demiş ki:
Uzun bir süredir siteye yazmaktan ziyade altyapıyı geliştirmekle ilgileniyordum. O sebeple pek takip edemedim. Neyse ki sorun çözüldü artık her mesajı takip edeceğim Smile

Hmm peki o halde ama sitemize eklediğim Big Time Rush 1.sezonu veWaverly Büyücüleri 4.sezon altyazılarını ana mesaja ekler misin kendi bulundukları kategorilerde araması bazen zor oluyor eklerken.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 4:28 pm

NicKids demiş ki:

Çok teşekkürler Nickids bende artık girebiliyorum ktunnel dışında Smile
Uygar_26
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Uygar_26

Paylaşım Puanı : 162

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 5:02 pm

Evet iyi oldu bende dns'le giryordum artık dns'e gerek kalmadı. Smile
berkanx
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 145

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:03 pm

teşekkürler ve bir soru sorcaktım. iCarly'nin 2. Sezonun bütün türkçe dublajlı bölümleri var mı sizde? varsa upload edebilirmisiniz?
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:07 pm

berkanx demiş ki:
teşekkürler ve bir soru sorcaktım. iCarly'nin 2. Sezonun bütün türkçe dublajlı bölümleri var mı sizde? varsa upload edebilirmisiniz?

iCarly'nin sitede 2.sezonundan birçok bölümü var bazıları dublajlı bazıları altyazılı Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:10 pm

Bu arada NicKids müzik bölümü neden çalışmıyor ??
berkanx
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:11 pm

Alıntı :
iCarly'nin sitede 2.sezonundan birçok bölümü var bazıları dublajlı bazıları altyazılı
ben altyazılı olanların dublajlıları var mı diye sormak istemiştim.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:13 pm

berkanx demiş ki:
Alıntı :
iCarly'nin sitede 2.sezonundan birçok bölümü var bazıları dublajlı bazıları altyazılı
ben altyazılı olanların dublajlıları var mı diye sormak istemiştim.

Hayır, ama o bölümlerin dublajlısı CNBC-e'de yayınlanıyor, yayınlandı Smile
berkanx
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:17 pm

Hangi Günde ve Hangi saate söyleyebilirmisin?
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:18 pm

berkanx demiş ki:
Hangi Günde ve Hangi saate söyleyebilirmisin?
.

Haftasonları belirli bir saatte yayınlamıyor bazen 11:30,12:30,13:00 saatlerinde karışık Süngerbob'dan sonra başlıyor Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:19 pm

3.sezon bölümlerine geçtik türkçe dublajlı 2.sezondan tüm bölümler türkçe dublajlı yayınlandı (flood olmasın ama)
berkanx
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: 2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.   2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:21 pm

teşekkürler.

2011 Değerlendirme - Siteye erişim problemleri düzeltilmiştir.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitedeki Sorun Düzeltilmiştir.
» Nickeloeon Türkiye Yine Birinci! [Aylık Değerlendirme]
» Nickelodeon Türkiye Hakkında Genel Değerlendirme (Temmuz 2012)
» Siteye Video Koyabilirsiniz!
» ÖNEMLİ DUYURU: Lütfen Siteye Resimleri Flash İle Yükleyiniz.