Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

TÜM DİZİLERİMİN ALINTISI

YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

TÜM DİZİLERİMİN ALINTISI Empty
MesajKonu: TÜM DİZİLERİMİN ALINTISI   TÜM DİZİLERİMİN ALINTISI Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 2:54 pm

ALTYAZILI EKLEDİĞİM TÜM DİZİLERE TÜRKÇE ALTYAZILI BÖLÜMLER ADI LAZIM DEĞİL BİR SİTEDE İZİNSİZ BENDEN ÇALINMIŞ ÜSTELİK ÖZÜRLÜ ŞAHIS MESAJDA ''İZİNSİZ BAŞKA SİTELERDE YAYINLANMASI YASAKTIR , NETTE İLK KEZ DEMİŞ VE KULLANICI ADINI KONUYA KOYMUŞ VE LİNKLERDE TAMAMEN BANA AİT SİTEMİZİN ADI VE BENİM ADIM GEÇİYOR BÖYLE BİR APTALLIĞI KİM YAPIYOR NEDEN YAPMAK İSTİYOR YA ÖZEL MESAJDA DERDİNİZİ ANLATIN YA DA BURADA BUNU YAPMAYI KESİN DEVAM EDERSENİZ İŞİNİZ KÖTÜ OLUR.

NicKids SİTEMİZİ KORUMAMIZ GEREK !!!!! BU ALINTI YAPANLARI DURDURALIM LÜTFEN İLGİLENİN SİTEMİZİN ADINA UTANMADAN ALINTI BİLE YAZILMADAN NETTE İLK KEZ DENMİŞ SİNİRDEN KÖPÜRÜYORUM BUNU YAPAN ÜYE BENİMLE ÖZEL DE YA DA BURADAN İLETİŞEME GEÇSİN YOKSA DAHA KÖTÜ OLUR!!!!!

En son scorpionss tarafından Salı Haz. 14, 2011 3:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

TÜM DİZİLERİMİN ALINTISI Empty
MesajKonu: Geri: TÜM DİZİLERİMİN ALINTISI   TÜM DİZİLERİMİN ALINTISI Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 2:55 pm

BANA DURUMU ÖZEL MESAJDAN BELİRTEN ARKADAŞA TEŞEKKÜR EDİYORUM BÖYLE BİR SALAKLIĞI KİM YAPIYOR? Mad Mad Mad Mad

TÜM DİZİLERİMİN ALINTISI
1 sayfadaki 1 sayfası