Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Beastly Tanıtım Yazısı

YazarMesaj
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

Beastly Tanıtım Yazısı Empty
MesajKonu: Beastly Tanıtım Yazısı   Beastly Tanıtım Yazısı Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 7:40 pm

Beastly Tanıtım Yazısı 72421729780328378609

Daniel Barnz'ın yönettiği ve Vanessa Hudgens, Neil Patrick Harris, Mary Kate Olsen ile Alex Pettyfer'nin oynadığı “Beastly” filminin konusu şöyle:

“Okulun popüler prensi, 17 yaşındaki Kyle'ın son hedefi, hakkında büyücü dedikoduları dönen Kendra'yı küçük düşürmektir. Kendra, Kyle'ın bu acımasız tutumundan hiç etkilenmese de ona bir ders vermeye karar verir. Onu, iç dünyası kadar çirkin bir varlığa dönüştürür. Eğer Kyle, bir yıl içerisinde gerçekten onu sevebilecek birini bulamazsa lanet, ömür boyu sürecektir.”

Yapım:
2010, 2011 ~ ABD
Tür:
Dram, Fantastik, Korku, Romantik
Yönetmen:
Daniel Barnz
Oyuncular:
Vanessa Hudgens, Neil Patrick Harris, Mary-kate Olsen, Alex Pettyfer, Peter Krause, Erik Knudsen, Dakota Johnson, Lisa Gay Hamilton, David Francis, Gio Perez, Jonathan Dubsky, Justin Bradley, Karl Graboshas, Miguel Mendoza, Roc LaFortune
Senaryo:
Daniel Barnz
Senaryo (Kitap):
Alex Flinn
Yapımcı:
Michael Flynn, Roz Weisberg, Susan Cartsonis
Görüntü Yönetmeni:
Mandy Walkerbaktabul
Müzik:
Marcelo Zarvos

Süre:
1 saat 35 dk
Gösterim Tarihi:
19 Mayıs 2011 (Türkiye)

Beastly Tanıtım Yazısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Camelot Tanıtım Yazısı
» D Çocuk TV Tanıtım
» Hannah Montana| DVDRİP|1.Sezon (2006) | Türkçe Dublaj İZLE | Nette ilk kez scorpionss!
» Boomerang TV Tanıtım
» Maxi tv Tanıtım