Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım

3 posters
YazarMesaj
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım Empty
MesajKonu: Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım   Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 9:25 pm

Çığlık4 Filmin Tanıtımı Fragmanı

Yapım: 2011 ~ ABD

Tür: Gerilim, Gizem, Korku

Oyuncular: Adam Brody, Kristen Bell, Emma Roberts, Hayden Panettiere, Anthony Anderson

Yönetmen: Wes Craven

Senaryo: Kevin Williamson

Yapımcı: Wes Craven, Kevin Williamson, Marianne Maddalena, Bob
Weinstein, Harvey Weinstein

Görüntü Yönetmeni: Peter Deming

Görüntü Yönetmeni: Marco Beltrami

Filmin Websitesi:scream-4.com

Gösterim Tarihi: 15 Nisan 2011 (Türkiye)

Özeti
ABD Yapımı olan Çığlık 4 Filmi Türkiye de 15 Nisan 2011 tarihinde vizyona girecek
Çığlık filminin devamı olan bu filmdede diger 3 film gibi bir seri katili konu alıyor. Yönetmenligini Wes Craven’in yaptıgı Scream 4 filminin baş rollerinde yer alan isimler; Adam Brody, Kristen Bell, Emma Roberts
Çığlık 4’de kişisel gelişim kitapları yazarı olan Sidney Prescott, kitabının tanıtım turunun son durağı olarak Woodsboro’ya geri döner. Artık evli bir çift olan Şerif Dewey ve Gale ile tekrar iletişime geçen Sidney, kuzeni Jill ve teyzesi Kate’i de ziyaret eder.
Ne yazık ki Sidney’in yeniden ortaya çıkışı Hayalet Maske’nin de geri dönmesine sebep olur. Sidney, Gale, Dewey, Jill ile arkadaşları ve nihayetinde tüm kasaba artık tehlike altındadır…

Kişisel Yorumum:

Emma Roberts'ın (hatırlamayanlar addie singer,unfabulous) böyle bir filmde rol alacağı aklıma gelmezdi ama 1,2,3 serisini izledim 4. Seriyi seyretmek için sabırsızlanıyorum iyiseyirler...

En son Mr.Ackles tarafından Paz Nis. 24, 2011 9:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım   Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 9:35 pm

Filmde Emma Robert dahi var kesinlikle 4.seriyi merakla bekliyorum.Vizyona yeni giren filmlerden.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım   Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 9:44 pm

Evet ben Emma Roberts'ten beklerdim çünkü Köpek Oteli,Nancy Drew,Aquamarine,Wild Child gibi birçok başka dizi ve filmdede rol aldı Very Happy
ama bence artık Unfabulous'u kaldırsınlar çünkü gittikçe eskiyor ama final bölüm olan The Best trip ever'ın 2.kısımını daha yayınlamadılar bile
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

MesajKonu: Geri: Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım   Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 9:05 am

Film seyirci tarafından ilgi görürse seriye devam edileceği öğrenildi.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım   Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 11:55 pm

Geçen hafta Pazartesi sinemasına gitmiştik.Gülmekten öldük diyebilirim ve bazı yerleri çok iyi bağlamışlar bu serinin ustalığı da pat diye çıkıp bir anda kalbiniz durucak gibi oluyor.Sonunu iyi başlamışlar.Wes Craven'a böyle güzel bir son için teşekkür ediyorum çünkü maalesef korku filmleri ( bu seri bana kesinlikle korku olamaz ama gerçek kategorisi ) Smile anlamsız son buluyor.Bu film bunu aşmış çok güzeldi.Piyasaya çıkınca DVD'sini almayı düşünüyorum.İzlemediyseniz hemen izlemelisiniz hem güleceksiniz hem de bazı sahnelerde gerileceksiniz. Smile

Scream 4 (Çığlık 4) Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Testere 6 (Saw VI) Tanıtım
» Dexter tanıtım
» Boomerang TV Tanıtım
» Maxi tv Tanıtım
» Yeni Tanıtım