Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!

+3
keremim25
◊ƒοx◊
scorpionss
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Empty
MesajKonu: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 12:54 pm

Şuanda CNBC-E'de '' iFlight Shelbry Marx'' bölümü yayınlanıyor yeniden başlandı.Süper umarım artık ara vermezler. Very Happy Smile

En son scorpionss tarafından Paz Nis. 10, 2011 12:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 12:56 pm

Evet gördüm Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 1:01 pm

3.sezona geçmemize sadece 2 bölüm kaldı CNBC-E ''iTwins'' bölümü atlamış direk ''iFlight Sherby Marx'' bölümüne geçmiş 2 bölümden oluşuyor.Bununla beraber 3 bölüm var.İnşallah hayal kırıklığı yaşamayız.Eğer yayınlamazsa zaten sitemizde paylaşılmıştı. Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 1:15 pm

Süperdi Very Happy ama diğer kısım için haftaya beklemek zorundayız
keremim25
Çevirmen Üye
Çevirmen Üye
keremim25

Paylaşım Puanı : 196

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 10:58 pm

arkadaşlar madem 2.sezon yendien başladı ve 3.sezona geçilecek bizde çevirmeyi bırakıyoruz. umarım ki cnbc-e eski bölümleri verirken sizi eğlendirmişizdir ve memnun kalmışsınızdır.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 11:17 pm

keremim25 demiş ki:
arkadaşlar madem 2.sezon yendien başladı ve 3.sezona geçilecek bizde çevirmeyi bırakıyoruz. umarım ki cnbc-e eski bölümleri verirken sizi eğlendirmişizdir ve memnun kalmışsınızdır.

Eğer 3.sezona geçtiğini görürsek CNBC-E'nin ki inşallah görürüz olduda geçemezsek siz devam edin.Eğer 3.sezona kesin devam olursa 4.sezona başlayın bence bırakmayın emekleriniz unutulmaz devam edin.Yani özetle 3.sezona geçmezsek 3.sezon çevirilerine devam edin geçersek 4.sezona başlayın böyle daha mantıklı acaba şimdi planınız nedir? Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 11:26 pm

emremanginer demiş ki:
Süperdi Very Happy ama diğer kısım için haftaya beklemek zorundayız

Evet haklısın 1 hafta göz açıp kapayıncaya dek geliyor ve o hafta da 2 yeni iCarly bölümünün olmasıda çok güzel birşey.iDate a Bad Boy bölümünün 2.kısmını daha yayınlamadılar 3.sezona geçmeden bu bölümleri yayınlarlarsa iyi olur.Ama 3.sezona geçmemezlik yapmasınlar bu kadar bekleyeni yüz üstü bırakmasınlar.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 3:12 pm

iDate a Bad boy bölümünün 2.kısmı'damı var ben o bölümü tek kısım olarak CNBC-E'de izledim
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 7:33 pm

emremanginer demiş ki:
iDate a Bad boy bölümünün 2.kısmı'damı var ben o bölümü tek kısım olarak CNBC-E'de izledim

Evet 2.kısımlı ve henüz CNBC-E'de 2.kısım yayınlanmadı.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 7:47 pm

ama ben izledim 2 kısımlı gibi gelmedi son olarak spencer Griffin ve Carly'nin çıkmasına izin verdi ve bitti
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 8:36 pm

emremanginer demiş ki:
ama ben izledim 2 kısımlı gibi gelmedi son olarak spencer Griffin ve Carly'nin çıkmasına izin verdi ve bitti

Evet biliyorum öyle bitmişti ama işte onunda devam vardı normalde öyle bitiyor gibi gözüksede 2 kısımlık özel bir bölüm 2.sinide bekliyoruz CNBC-E'den.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 9:00 pm

CNBC-E Bölümün tamamını yayınlamış. Çünkü youtube'dan 1.Kısımın sonuna baktım Spencer kapıyı açıp bağırdığında 1.kısım bitmiş oluyor geriside 2.kısım
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 9:03 pm

Keşke CNBC-E iFight Shelby Marx Bölümünün tamamını yayınlasaydı bu hafta 3.sezona geçmiş olurduk belki
MirandaC.kolik
Üye
Üye
MirandaC.kolik

Paylaşım Puanı : 83

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 9:24 pm

Oleeey haber için teşekürler.
Umarım cnbc-e böyle devam Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:07 pm

Ama yine aynı bölümü verdi (CNBC-e) iFight Shelby Marx'ın 1.Kısımını Mad
MirandaC.kolik
Üye
Üye
MirandaC.kolik

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:26 pm

Benim için çok iyi oldu çünkü ben 1.kısmını izliyememiştim Smile
Haftaya umarım 2.kısmını koyarlar.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:38 pm

yarın 2.Kısımını koysunlarda 3.sezona geçelim artık
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 12:58 pm

Bugün CNBC-e'de Shelby marx bölümünün 2.kısmını tekrar verdiler Mad
ama belki yarın 3.sezona geçebiliriz. onun dışında ilkdefa süngerbob'un 7.sezonundan verdiler birkaç bölümü (2009-2011) bu daha önce nickelodeonda olmamıştı

benim 7.sezondan beğendim bir bölüm Smile
fatih16
Yeni Üye
Yeni Üye
fatih16

Paylaşım Puanı : 25

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 1:50 pm

of yine shelby marx bölümünün 2.kısmı ya haftalardır shelby marxı veriyo yarın 3.sezona geçsin artık yaaa zaten 3.sezon 1.bölüm iThink they kissed sitede var İCook da var diğer bölümler varmı göremedim varsa bilgilendirin sevinirim ama cnbc-e de bir an önce geçsin 3.sezona.
Bir de her haftasonu vericeklerine hafta içi versinler her hafta bekliyoruz yeni bölüm diye yine shelby marxı veriyo bışuna bekliyoruz günlerce.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 2:02 pm

artık Shelby Marx bölümleri tamamladığına göre 3.sezona geçebiliriz yarın ,hem haftaiçi yapamazlar dublaj uzun sürüyor onun için haftasonlarına hazır oluyor
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 1:36 pm

Bugün 3.Sezon'un 4.Bölümü iCarly Awards vardı güzel ama neden diğerlerini atladılar Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 7:08 pm

emremanginer demiş ki:
Bugün 3.Sezon'un 4.Bölümü iCarly Awards vardı güzel ama neden diğerlerini atladılar Smile

Evet neden atladılar 3.sezona geçmemiz güzel oldu en kısa zamanda 2.sezon eksiklerini yayınlamasınıda bekliyoruz hadi 3.sezondan ilk 2 bölüm sitemizde altyazılı olarak yayınlandı tamamda arada ''iSpeed Date'' bölümü kaynadı hemen 4.bölümüne geçtiler lütfen bu eksikleride yayınlasınlar.Bunların dışında 3.sezona geçmemiz muhteşem CNBC-E'ye teşekkür ederiz yeni bölümler için umarım yüzümüzü kara çıkarmazlar diyorum. Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 7:20 pm

Evet sırayla gitmeleri doğru olurdu ama ben yinede haftaya 4.Sezon'dan iOMG bölümlerinin verilmesini istiyorum hiç değilse gerçekten bir yeni bölüm görelim Very Happy
fatih16
Yeni Üye
Yeni Üye
fatih16

Paylaşım Puanı : 25

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 4:38 pm

iCarly Awards ın Türkçesi internette varmıdır acaba ya çok güzeldi bi daha izlemek istiyorum Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 5:11 pm

biri yüklemediyse yoktur belki haftaya aynı bölümü yine verirler Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 6:05 pm

emremanginer demiş ki:
biri yüklemediyse yoktur belki haftaya aynı bölümü yine verirler Smile

Evet haklısın ama bu hafta bende kaçırmıştım doğrusu.Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 6:09 pm

umarım haftayada 3.sezondan yeni bölüm verirler Smile
icarly awards bölümünde iCarly'deki yetenek gösterilerini kazananlara iCarly ödüllerini veriyorlardı
MirandaC.kolik
Üye
Üye
MirandaC.kolik

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 1:29 am

Evet gerçekten iOMG'ı verirlerse super olur ama sanmıyorum.
Neyse ama genede iyi =) Cnbc-e'ye teşekür ederiz. lol!
bu şekilde devam ederse Kolay bir şekilde 4.sezona geçeceğimize eminim açıkçası.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 2:58 pm

ayrıca Zoey 101'in 4.sezonuna geçmemize sadece 1 bölüm kaldı umarım Nickelodeon geciktirmez Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!   iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı! Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 1:24 pm

bugün 2.sezondan iTwins bölümü yayınlanıyor,neden 2.sezona geçtikki ?

iCarly 2.Sezon Yeni Bölümler Tekrar Başladı!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» iCarly 1. Sezon ve 2. Sezon Türkçe Dublaj İndir! Bütün Bölümler
» iCarly 3.Sezon Türkçe Dublajlı Olarak CNBC-E'de Yayına Başladı!
» Icarly Altyazılı yeni bölümler...
» iCarly 2. Sezon tüm bölümler
» iCarly 4. Sezon Tüm Bölümler